Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ultrAslan187 , caneria Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Ao Sol

2 sene daha oyun almam,zaten bu gidişle alamam Yılbaşı alışverişi bitti sonunda

Bilgisayar yeni alındı herhalde acısı çıkmış gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar telefonumu değiştirdim ve steam e pc den girmek için gerekli mobil onay kodu gelmiyor.mail olarak da gelmiyor. eski telefonda hemen geliyordu hesaba giriş yapamıyorum var mı bir çözümü

başka konu bulamadığım için buraya yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mari Lwyd

24 tl görünüyor hocam bende

Alıntıları Göster
    Vay be bir kaç saat önce ucuza kaptım ilk defa:)
  • Çağdaş kullanıcısına yanıt
    Sizde olan oyunlar fiyattan düşüyor.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Eski sistemi sanırım biraz da kendi iş yüklerini ortadan kaldırmak için yaptılar diye düşünüyorum. Böyle giriyor aynı anda tüm indirimleri 2 hafta ense yapıyorlar :) Eski düzenin heyecanı falan etkinlikleri güzeldi ama çalışan kişiler için takip etmesi zordur sanıyorum. Gerçi son 48 saat için tüm indirimleri yeniden giriyorlardı son fırsat olarak. Arada kaçanlar flash sale ile gelenler oluyordu galiba. Valve bu yeni düzende satışlarını artırdığını raporlamıştı birkaç defa o da ilginçtir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

2 sene daha oyun almam,zaten bu gidişle alamam Yılbaşı alışverişi bitti sonunda

Yarısı borderlands
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    Hocam Steam'in mobil uygulamasına girip menüden "Steam Guard" sekmesine gelin. Kod orada çıkması lazım. Telefon değişildiğinde veya Android telefoa hard reset, custom ROM vs attığımda kodun bildirim çubuğuna düşmeme sorunu oluyor genelde. Bunun için birkaç yöntem var, sizde de işe yarayabilir. Google'da aratmanız yeterli. Yalnız Pazar'ı kullanıyorsanız(özellikle bu indirim döneminde) Guard'ı komple kapatıp yeniden açmayın, yanlış hatırlamıyorsam 15 gün Pazar yasağı geliyor. Farklı yöntemler var, onları deneyin kodun otomatik olarak bildirim çubuğuna gelmesi lazım.
  • FrecoB kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Hocam steam guard a tıklayınca sadece bu gözüküyor kod orada da yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Batman Arkham Knight'ın premium almasam ne kaçırırım? Ne içerikler var premiumda?
    Diğer karakterlerle oynanabilir kısa senaryolar var. Harley Quinn dışındaki karakterler çöptü benim için. Batman'ın zayıf halleri gibiydiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Eski sistemi sanırım biraz da kendi iş yüklerini ortadan kaldırmak için yaptılar diye düşünüyorum. Böyle giriyor aynı anda tüm indirimleri 2 hafta ense yapıyorlar :) Eski düzenin heyecanı falan etkinlikleri güzeldi ama çalışan kişiler için takip etmesi zordur sanıyorum. Gerçi son 48 saat için tüm indirimleri yeniden giriyorlardı son fırsat olarak. Arada kaçanlar flash sale ile gelenler oluyordu galiba. Valve bu yeni düzende satışlarını artırdığını raporlamıştı birkaç defa o da ilginçtir.
    Eski düzen, flash sale falan iğrençti. Çocuk gibi ayaklarında oynatıyorlardı. Ezik gibi onunla uğraşıp takip mi edeceğiz. Yok şu saatte uyanıp flash indirime bak falan... Ne gereksiz bir şeydi. Bana kalırsa övülmesi bile saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChiefMeister

batman serisini oynayan varmı oyunlar nasıl ? fiyatı uygun görünüyor Batman: Arkham Collection = 34,68tl
    Hepsi de çok iyi oyunlar. Origins ve Arkham Asylum en iyisi.
  • Araba oyunu arıyorum. Yarış şeklinde olmak zorunda değil. Bu türe uzak kaldım ve güzel bir oyun oynamak istiyorum en son oynadığım araba yarışı oyunu NFS: Most Wanted idi Farklı araçlar kullandığımız bir oyun da olabilir ama önceliğim araba. ETS 2 haricindeki tavsiyelerinizi bekliyorum
    Peki mobil uygulamaya nasıl giriş yaptınız?

Hatırladığım kadarıyla bu tür durumlarda ya masaüstü ya da mobil uygulamada telefon numarasına SMS ile kod gönderme çıkıyordu. Ben eskiden telefonu resetlemeden önce Guard'ı kapatıp daha sonra açardım. Bu olayı keşfettikten sonra Pazar banı yemeden ve Guard'ı kapatmadan bu şekilde kurtarıyordum.

Bir de kurtarma kodunu bir yere not etmiş miydiniz?
  • FrecoB kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı kurduğumda parola ile direkt giriş yaptım. Şimdi pc den girmek isteyince kod göndermiyor. Kurtarma kodunu not etmiştim

• Hocam ne gariptirki her yerde de arkham citynin çok iyi olduğunu okudum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tunca hayatı boyunca bu rolü oynamak için beklemiş

• Cholo kullanıcısına yanıt
    Assetto corsa uygun bir fiyatta suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Açıkçası ben de anlayamadım. Normal şartlarda kodun orada görünmesi gerekir. Hatta normalde yeni telefonda hesaba giriş yaparken kod sorması gerekiyordu. Zaten o bahsettiğim "koda erişimim yok, sadece bu cihazdan erişimim var" gibi bir seçenek de o sırada çıkıyordu. Telefona gelen SMS ile olay çözülüyordu. Konuyla ilgili bildiklerim ve hatırladıklarım maalesef bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hocam ne gariptirki her yerde de arkham citynin çok iyi olduğunu okudum :)
    Onun da yeri ayrı. Ama Asylum'daki atmosferle, Origins'deki Deathstroke ve senaryo yoktu.
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    hocam long dark konusunda birşey söylemek istiyorum karakter biraz fazla kırılgan oyunun başlarında su yemek ısınma bi türlü yetişmiyor arkadaşa başlarda delirtebilir haberiniz olsun ona göre araştırıp alın :D
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.