Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Anqe Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir - 26 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.859
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: mgrbz

arkadaşlar merhaba. sepetteki ürünler bu şekilde. 33 tl ilk harcama alanım kalıyor. GTA V bilgisayarımda ssd olmadığı için almayayım diyorum. hdd ile takılma olur mu ona göre listeyi düzenleyeceğim? oyun tavsiyesi vereceklere de şimdiden teşekkür ederim.

geçen hafta 87 liraya aldım ben şaka mı bu ? hemde sadece 4'ü.

• Evet dostlar geleneksel soruyu soruyorum. Olmazsa olmaz mutlaka oyna dediğiniz oyunlar nelerdir ?

Witcher bana göre değil. Onu baştan söyleyeyim.

Ets2, Bf, Cod, MEtro serisi bu tarz oyunları seviyorum genel olarak.

Tavsiyelere açığım tabi ki.

Not: bulmaca gibi bir kız karakteriyle oynana oyun da vardı herkesin çok sevdiği o ve o tür oyunlar bana göre değil.
  • Software Developer kullanıcısına yanıt
    Hocam her sene bu günlerde Kış İndirimleri başlar, ya haberdar değildiniz ya da unuttunuz herhalde.

Oyunda 2 saati geçmediyseniz iade etmeyi deneyebilirsiniz.
  • son zamanlarda idle master ya da benzeri program kullanan oldu mu kart düşürmek için? işe yarıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Evet dostlar geleneksel soruyu soruyorum. Olmazsa olmaz mutlaka oyna dediğiniz oyunlar nelerdir ?

Witcher bana göre değil. Onu baştan söyleyeyim.

Ets2, Bf, Cod, MEtro serisi bu tarz oyunları seviyorum genel olarak.

Tavsiyelere açığım tabi ki.

Not: bulmaca gibi bir kız karakteriyle oynana oyun da vardı herkesin çok sevdiği o ve o tür oyunlar bana göre değil.
    css
  • Bandidas22 kullanıcısına yanıt
    Memory leak problemi yoktu diye hatırlıyorum ben 8gb ile oynamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Subnautica benzeri bir oyun önerebilecek olan var mı? Hikayesi, atmosferi güzel olan şöyle
    Stranded Deep, No mans sky, The Long Dark, Raft, Kona

7 days to die, green hell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahtant -- 22 Aralık 2018; 17:49:55 >
  • demin cs condition zero aldim.paket olarak.sonra icinde source olan paketten alayim dedim.iade ettim digerini ama sourceli paketi alamiyorum.icindeki bazi oyunlara sahipsiniz diyor.acaba ne zaman iade edebilirler.steam hakkinda fazla bilgim yok pc eski oldugu icin steamle isim olmuyor :)

• Northgard alınır mı eğlenceli midir?
  • Hangi oyuna baksam pahalı geliyor ne alacağımı şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Northgard alınır mı eğlenceli midir?
    eğlenceli değil,hikayesi jenerik ve age of empires çakması age of oyna daha iyi

• Merhabalar konu dışı bir sorum var acil olduğu için burada sormak istedim. Geçen sene bu günlerde ilk defa Steam hesabıma para yüklemiştim ve bir ay geçtikten sonra pazarı kullanabilmiştim. Steam'in verdiği kartları satmıştım. Aradan geçen 1 senede başka para yüklemesi yapmadım ve oyun da satın almadım. Bu yüzden bugün pazar sayfasında uyarı yazısı gelmiş. "7 gün ila bir yıl kadar eski ve herhangi bir ters ibraz ve ödeme ihtilafı içermeyen geçerli bir Steam alımı yapmış olmanız gerekmektedir."

Sorum şu: Tekrar pazarı kullanabilmek için yine 5$'lık bir oyun mu almam gerekiyor yoksa birkaç TL'lik bir oyun almam banın kalkması için yeterli olur mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar, BKM ile steam kodu alıcam da nereden alacağım? Uygulamayı da yükledim ancak bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogerli

Merhabalar konu dışı bir sorum var acil olduğu için burada sormak istedim. Geçen sene bu günlerde ilk defa Steam hesabıma para yüklemiştim ve bir ay geçtikten sonra pazarı kullanabilmiştim. Steam'in verdiği kartları satmıştım. Aradan geçen 1 senede başka para yüklemesi yapmadım ve oyun da satın almadım. Bu yüzden bugün pazar sayfasında uyarı yazısı gelmiş. "7 gün ila bir yıl kadar eski ve herhangi bir ters ibraz ve ödeme ihtilafı içermeyen geçerli bir Steam alımı yapmış olmanız gerekmektedir."

Sorum şu: Tekrar pazarı kullanabilmek için yine 5$'lık bir oyun mu almam gerekiyor yoksa birkaç TL'lik bir oyun almam banın kalkması için yeterli olur mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    ne aldığın ve nekadar ücret ödedigin onemli değil

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 22 Aralık 2018; 21:8:13 >
  • ekspress ödeme kısmında dijital kod ödemesi yazıyor. yalnız 100 lükler bitmiş.. ben de 2 tane 50 aldım. yarın da alacağım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

...
    Fotoğrafı sosyal medyaya atmak için çekip ayrıca buraya soru mu sorayım dediniz hocam

• saintroyo kullanıcısına yanıt
    Hocam bu limit 00:00 da mı resetleniyor? Gece 01 civarlarında almıştım hâlâ günlük limitiniz doldu diyor.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 22 Aralık 2018; 21:8:57 >
  • Age Of Empires Definive Edition herhangi bir sitede indirime girdi mi acaba? Oyunu korsan indirdim ancak windows 10 olmasına rağmen açılmıyor bir türlü
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.