Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11250. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (4 Mobil) - 30 Masaüstü5 Mobil
5 sn
349.717
Cevap
2.721
Favori
21.315.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Atakdaşlar fifa19 için bfde neresi takip edilmeli pc için? Nereden alabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

sunset overdrive çıkmış ama multiplayer yok
    Nasıl bir oyun bu hocam? Ne olduğunu anlayamadım da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Divinity Original Sin 2 için elimde %35 indirim kuponu mevcut, kullanmak isteyen arkadaş varsa gönderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

sunset overdrive çıkmış ama multiplayer yok
    Hem multiyi kırpmışlar hem de doğal fare desteği mevcut değilmiş. Yani fare hareketleri joyistiği emule etmeye çalışıyormuş. Ne anladım ben bunun portundan. Xbox'da daha 3-4 ay öncesine kadar hem multi oynamış hem de aylık 1 liraya gamepass sağolsun oyunu bitirmiştim. Sırf adam gibi klavye/fare ile oynayabilmek adına bir daha almayı planlıyordum... neyse kısmet değilmiş
  • Subnautica indirime girmiş dont starve together ı olanlara 24 tl diğer türlü 30
  • bu ne ...? Konu kadınlar matinesine dönmüş, seviye yerlerde geziyor!
    Konuda Mod felan yok zaten herhalde?
    Oyunlarda, daha da ilerisi, sadece belirli oyun formatlarında kadın anakaraktere karşı olduğumu yazmışım zamanında.
    Bundan kısıtlı beyin sinaptikleri sonucu, 'çıkarılan' ve 'anlaşılan'
    -> kadın düşmanı

Bir sivri zekalıda, bu temeli zayıfında ötesinde yanlış tezi baz alarak daha da harikalar diyarına dalarak, kendi ergen refleksleriyle, konuyu iyice abartmış, psikolog olmuş, ders vermeye kalkışmış... kusura bakmayın ama bu zemini yok denilecek kadar zayıf seviyeleri kâle alacak vaktimiz müsâid değil.

'Testinin içinde ne varsa o sızar dışarı.'

Mevlana hazretlerinin (kuddise sırruhû) mübarek tespitiyle bitirelim sözümüzü:

''Zîrâ insan her yerde evvelen ta'bına ve ahlâkına muvâfık ahvâli görür.''
    (Mesnevi-i Şerife)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 16 Kasım 2018; 23:1:21 >

• Assassin's Creed Odyssey UPlay de 207 tl. Eger 100 uplay coin e %20 indirim alirsaniz 167 tl ye dusuyor. Daha 1 aylik oyun icin alinabilir.
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Çalışırmı bilmiyorum ama rus vpn açınca fiyatı 100 tl oluyor.100 uplay kullanınca 86 tl almaya çalıştım sıkıntı çıkarmadı ödeme yapmadan çıktım denemek isterseniz bakın derim ama olur mu bilmem sonra kızmayın :)
  • Hocam yorumu yazmadan aldıştım . Öneriniz için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Çalışırmı bilmiyorum ama rus vpn açınca fiyatı 100 tl oluyor.100 uplay kullanınca 86 tl almaya çalıştım sıkıntı çıkarmadı ödeme yapmadan çıktım denemek isterseniz bakın derim ama olur mu bilmem sonra kızmayın :)
    Oyunun dili İngilizce oluyor mu onu bilmek gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin badem bıyığını yesinler ya. Hangi durumlarda kadınlardan rahatız olmuyorsan onlardan konuşalım istersen. Ve bunları Arapça, Osmanlıca veya Farsça yazayım istersen, malum Türkçeyi katlediyorsun bu şekilde. Neyse konuyu daha fazla dağıtmamak için diğer arkadaşlardan özür dilerim.

----

Sunset Overdrive çok güzel fiyattan çıkmış. Portunu başka firma yaptığı için bayağı çuvallamış diyorlar. Controller ile deneyeceğim bakalım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackoffire

hitman 2nin içindeki sezon 1 bolumleri daha mı iyi grafik olarak bir gelistirme var mı? yoksa direk hitman 1i mi indireyim ilk sezonu oynamak icin?

Hitman 2 nin içinde ilk oyunun bölümlerimi var .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamerxir kullanıcısına yanıt
    evet, hem de ilk sezon sahiplerine ucretsizmis
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    İlk oyunun toplam paketini (Requeim'i saymıyorum) 21 liraya almıştım. 2. oyuna da Gold Edition aldımhttps://store.steampowered.com/app/960831/HITMAN__GOTY_Legacy_Pack/ bu paket bedava geldi kısacası 1. oyun yenilenmiş grafiklerle bana bedava geldi. İçerik daha bol olmuş hem 1 hem 2'yi Hitman 2'de oynayabiliyoruz bu güzel bir şey bence. Unutmayayım da gece Sean Bean'i öldüreyim sırf onun için aldım Hitman'i. (sınırlı görev olduğunu biliyorum)

• Sunset Overdrive'ın 32.5 liraya çıkması harika olmuş. Fiyatta Microsoft mu Insomniac mı etkili oldu bilmiyorum ama kim belirlediyse helal olsun. Neredeyse tek Xbox Exclusive oyundu, PC'ye de çıkması harika oldu. Xbox 360 kontrolcüsüyle zevkle oynayacağım.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt
    hocam oyunda amaç nedir. infamous gibi bi şey sanırım. video izledim devamlı zıplayıp duruyorlar
  • Sunset Overdrive'ın 32.5 Lira Şaka Gibi Fiyat
    Biz Hala Psn Store Fiyatlarını Tartışalım Steam Olmasa OrijinalOyun İşi Yaş Gerçekten
  • Bkm expresste steam cüzdan kodları yüzde 25 indirimli arkadaşlar black friday için almak isteyen olursa tükenmeden alın 2000 adet ile sınırlıymış.

• nba 2k19 99.50'ye düşmüş 21 kasıma kadar diyor 21 kasım derken 21 kasım dahil mi yoksa 20 kasım 23,59'da bitiyor mu?
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Infamous'ı oynamadım ama Just Cause'a örnek verebilirim oyunun amaçsızlığını. Bir ana hikayesi var ama hikaye öyle ahım şahım değil temel amaç eğlence. Oynamak için Xbox One almam gereken tek oyundu. :D

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.