Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: roomonecool , Judassem , Shrentak , chris92 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.339
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    @BigMuffin: GamersGate'te Salı günü 32,20 TL'ye gelecek indirim koduyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naz_eg -- 9 Haziran 2018; 10:55:53 >
  • naz_eg kullanıcısına yanıt
    Hocam sitede problem olduğu için cevapla yaptım görebiliyor musunuz bilmiyorum gta dört complate edition almak istiyorum acaba steam de de bu fiyatlara mı düşüyor, yaz indirimlerinde acaba steamda daha çok mu düşer, size bunu sormak ayıp oldu mu bilmiyorum ama bilgi almak istiyorum ve de son olarak banka kartıyla alabiliyor muyuz ?
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Steam'de gördüğü en son indirim de %70. Genelde yapımcı firmalar benzer indirim oranlarını veriyor Steam ve bizim gibi sitelere. Bizim ayrıcalığımız ekstra %8 indirim kuponu uyguluyor olmamız. O yüzden sizin için daha avantajlı olacaktır. Ödemenizi Gpay üzerinden yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naz_eg -- 9 Haziran 2018; 11:35:28 >
  • bettlefield'i VPN ile daha da ucuza alma imkanımız var mı sonuçta EURO 5.27tl oldu masallah.

kimse yanlış anlamasın çok fazla kalkındığımız için bunlar hep :D
  • BF1 Revolution'u 68 liraya almış bulunmaktayım. Şu an iniyor. Benim yaz indirimi takibim şu an bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Hesabın US ise veya geçerli bir US hesabı açarsan stokta var görünecektir. Ben tekrar kontol ettim hala var görünüyor.
    @0MG90 Burada $15:https://www.amazon.com/Battlefield-Revolution-Online-Game-Code/dp/B075TKKMKJ
    Ne zamana kadar devam edecek bu indirim bilginiz var mı? Ben göremedim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Tavsiye için sağolun hocam :). İlk bölümü bir günde bitirdim diğerine de yarın devam edeceğim . Bazı yerleri sıksa ve şu 2 seçenek arasında çok fazla gidip gelsem de keyifli bir oyun :). Bıktım battlefield da rainbow six siege de saç baş yolmaktan artık böyle huzurlu oyunlar oynayacağım :).

Alıntıları Göster
    Hocam rss için üstüne basa basa daha kaliteli bir kitleye sahip olduğunu, tilt etmediğini okudum baya yerde. Bu yorumu da görünce şaşırdım biraz, gameplayi de hoşuma gitmişti baya. Alternatif fps arıyoruz 3 arkadaş, tavsiye etmez misin? Veya alternatif önerebilir misin?

• rise of the tomb raider suan 26tl düşmüş yaz indirimde daha düşer mi acaba?
  • Vay be playstation aldığımdan bu yana konuya uğramamıştım, fiyatlara bakıyorum da ps store da daha ucuza alıyorum ben. Zamanında konsol daha pahalıydı, şimdi tam tersi duruma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: göbek deliği pamukçuğu

Hocam rss için üstüne basa basa daha kaliteli bir kitleye sahip olduğunu, tilt etmediğini okudum baya yerde. Bu yorumu da görünce şaşırdım biraz, gameplayi de hoşuma gitmişti baya. Alternatif fps arıyoruz 3 arkadaş, tavsiye etmez misin? Veya alternatif önerebilir misin?

Alıntıları Göster
    Rainbow six siege ilk çıktığında biz 4 arkadaş oynamıştık. Oyunda o kadar çok hata bug vardı ki yani 4 kişi çoğu zaman oyuna girebilmek için hep birlikte modemi kapatıp açıyorduk :D. Bir kişi katılabilse gruba diğeri giremiyordu falan. Tabi seneler geçince bu hatalar hep düzelmiştir o yüzden bir problem yaşayacağınızı zannetmiyorum. Bizim saç baş yolma sebebimiz birazda çoğu zaman kaybettiğimiz için. Bu oyun nedense bana en az cs go kadar hileli geliyor. Yani siz karşıdakini görmeden çoğu zaman ölmüş oluyorsunuz. Casual oyuncu iseniz zorlanabilirsiniz ancak belki de bizim beceriksizliğimizdendir bilemiyorum. Alternatif olarak ben hep battlefield serisini sevdiğim için onu önerebilirim. Tabi BF1 hiç oynamadım , BF4 uzun yıllar tatmin etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Vay be playstation aldığımdan bu yana konuya uğramamıştım, fiyatlara bakıyorum da ps store da daha ucuza alıyorum ben. Zamanında konsol daha pahalıydı, şimdi tam tersi duruma geldi.
    Merak ettim hangi oyunu PS'de ucuz alırken, PC'de daha pahalı oluyor?

PS'de oyunun özel indirimli hali ile, PC'de indirimsiz halini kıyaslamıyorsundur yada PS'te 3-4 kişi kardeşlikle almaktan bahsetmiyorsundur umarım.

Steam'de birkaç oyun firmasının oyunları dışında, oyun fiyatlarında dolar kuru 2 TL'nin altında. O hariç tutulan oyun firmaları da (Ubisoft, 2K falan) oyunlarını PC'de ortalama 200TL satarken, PSN'de 280-300TL bandında. Daha biraz önce duyurulan FIFA 19 bile PC de 60$/60€ iken, TR PSN'de 360 TL.

Tam tersine gelen bir durum yok. PS oyun fiyatları TR'de hala daha pahalı, bunun da sebebi %7 civarında ÖTV mevcut PS oyunlarında. PC'de ÖTV yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özge Gürel -- 10 Haziran 2018; 0:2:6 >

• Humble Haziran ayı için aboneliği devam eden biri bana pmden ulaşabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

Merak ettim hangi oyunu PS'de ucuz alırken, PC'de daha pahalı oluyor?

PS'de oyunun özel indirimli hali ile, PC'de indirimsiz halini kıyaslamıyorsundur yada PS'te 3-4 kişi kardeşlikle almaktan bahsetmiyorsundur umarım.

Steam'de birkaç oyun firmasının oyunları dışında, oyun fiyatlarında dolar kuru 2 TL'nin altında. O hariç tutulan oyun firmaları da (Ubisoft, 2K falan) oyunlarını PC'de ortalama 200TL satarken, PSN'de 280-300TL bandında. Daha biraz önce duyurulan FIFA 19 bile PC de 60$/60€ iken, TR PSN'de 360 TL.

Tam tersine gelen bir durum yok. PS oyun fiyatları TR'de hala daha pahalı, bunun da sebebi %7 civarında ÖTV mevcut PS oyunlarında. PC'de ÖTV yok.

Alıntıları Göster
    Bazı oyunlarda gerçekten konsol PC den daha uygun. Mesela witcher 3 için link verebilirim.

PC-17.45 euro
    http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-witcher-3-wild-hunt-ps4-game-code-compare-prices/

PS4- 8 euro
    http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-witcher-3-wild-hunt-ps4-game-code-compare-prices/

GTA 5 hem ps4 hem pc de 15 euro. Yani bence yazan kişi eskiye oranla PC nin fiyat avantajının kalmadığını belirtmiş ki bence de kısmen haklı. Eskiden steamde çok uygun fiyatlar varken şimdi en basit oyun bile 20-30 tl ye satılıyor.

• düzgün çalışan bir güney kore VPN varsa bf1 almak istiyorum devlet VPN'lere sansür attı heralde çoğu çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

düzgün çalışan bir güney kore VPN varsa bf1 almak istiyorum devlet VPN'lere sansür attı heralde çoğu çalışmıyor
    Windscribe eklenti olarak hala çalışıyor fakat premium istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

BF1 Revolution'u 68 liraya almış bulunmaktayım. Şu an iniyor. Benim yaz indirimi takibim şu an bitti.
    nasıl o fiyata aldınız hocam ? ben de almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Windscribe eklenti olarak hala çalışıyor fakat premium istiyor.

Alıntıları Göster
    premium istemesi kötü olmuş.. internet bile internet olmaktan çıktı zaten çağ dışı pinglerle bağlanıyoruz üzerine bir ton sansür yiyoruz
  • Origin Access'e eklenen oyunlar. Surge ve Payback öne çıkıyor.

Need for Speed Payback
    Inside
    This is The Police
    The Surge
    Limbo
    Duskers
    Alwa's Awakening
    The Sexy Brutale
    Sundered

@Redshift : Vpn kullanan artık 2. denemede direk hesabı banlanıyor. Origin VPN dönemi sona erdi diyebilirim. Kullanmayın. VPN olarak ise Nord vpn 3 günlük trial alıp istediğiniz ülkeden bağlanabilirsiniz.
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Witcher 3 Türkiye özel fiyatla satılıyor yanlış bir örnekleme olmuş.
    Steamde indirimsiz olarak;
    The Witcher 3: Wild Hunt : 59,99 TL (İndirimlerde 29.99TL olmuş)
    The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition : 74,99 TL (İndirimlerde 29.99TL olmuş oda)

https://isthereanydeal.com/search/?q=witcher+3+game+of+the+year#/page:game/info?plain=witcheriiiwildhuntgameofyearedition
  • Rise of the Tomb Raider çok iyi indirim görmüş ya. İçimden bir ses 11 gün sonra bu kadar iyi indirim görmeyecek diyor. Umarım yanılıyorumdur.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.