Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dunyao , r3p5achh , dunyao , bulduren , torkema61 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir - 24 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.308
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Savinien

Sadece ets 2 essential paketini aldım işte 25tlye geriye 130tl kaldı.
    Gelecek ay indirimlere göre önereceğim sana hocam o halde. İmzamdan Steam profilime ulaşabilirsin. Eklersen yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    İmza derken ben dhde flm yeniyimde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savinien

İmza derken ben dhde flm yeniyimde
    https://steamcommunity.com/id/thefroost

Yolladım istek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    Bitcoin ve ona benzer oluşumlar bari bu işten uzak dursun. Onlar yüzünden bilgisayar donanımların da ciddi fiyat artışları olmaya başladı. Bazı donanım siteleri geçenler de haber yapmışlardı bu konuda. Ekran kartlarını kullanarak para kazandıran bu sistemler yüzünden piyasada geçen aylarda ekran kartı bulmak zorlaşmış ve bu fiyatlara ciddi şekilde yansımış.

Doğru bir tespit olduğunu düşünüyorum çünkü alındıktan 6-7 ay sonra piyasaya daha üst modelleri çıkınca pek çok donanım ürününün fiyatları düşmeye başlar. Ama aksine bu yıl fiyatlar düşmek yerine ciddi anlamda artış gösterdi.

Şimdi bu oluşumlar oyunlara da el atarlarsa hepten ortalık fena karışacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Bekleyen varsa Steam Link mobil uygulamasi cikmis.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.valvesoftware.steamlink
    Epey güzel bir olay. Deneyen var mı aramızda? Tecrübelerini aktarırsa seviniriz.

Steam Link için bknz:
    "Steam Link BETA uygulaması yayınlandı"

Shiftdelete.net incelemiş:
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Experto Crede kullanıcısına yanıt
    Haklısınız anlıyorum ama ad-soyad istemiyorum normalde ankette böyle bir soru kesinlikle yok zaten, oldu ki anketleri doldurduktan sonra kimin hangi anketi doldurduğunda göremiyorum. Gleam sisteminin mail ile girişte kendi uygulaması ve bu siteden başka güvenilir çekiliş sitesi bilmiyorum.Ama haklısınız. Bu arada 24:00 dan sonra çekiliş yapmayı planlıyordum kimsenin aklında soru işareti kalmasın diye youtube üzerinden yapacağım canlı yayınla fakat hesabımı onaylamamı istediği için youtube yapamadım, onayladıktan sonra 24 saat bekletiyor yarın onaylandığı gibi çekecceğim eğer katıldıysanız linki koymaya çalışacağım Gleamdaki çekiliş sayfasına da. İyi akşamlar.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Pc yi ethernet, telefonu da 5ghz ile bağlayın deniyor en iyi bağlantı için. Beta olmasına rağmen güzel. Benim bağlantı güzel olmayınca çok uğraşmadım.

Android tv, android box, fire tv stick tarzı şeylerle deneyip başarılı olanlar varmış.

• androidde denedim biraz. sadece görüntü açısından konuşacağım. bence şuan ki hali bile en iyi streamlerden birisi olmuş. bir sürü cast uygulaması denemiştim bu kadar iyisi yoktu sanırım.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    şöyle söyleyeyim amazondan steamlink cihazı almıştım hala da duruyor evde , o cihazda 60 fps hiç bir oyunu oynayamadım nedenini hala 2 senedir çözebilmiş değilim. Ancak bu uygulama ile tek oyun denedim DİRT 3 , çok nadir anlık düşüşler hariç 60 FPS sabit oynadım telefondan.
  • Rainbow Six Siege sadece çok oyunculu mu yoksa tek kişi senaryo modu da var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senaryo modu var denemez. oyun öğretici versiyon gibi bölümler var. her bölümde 3 görev var onları tamamlayıp oyun içi para kazanıyorsunuz.
  • State of Decay 2 çıkmış ama Steam de yok. Gelmeyecek mi acaba oraya. Microsoft Store gördüm 150 TL diyor.

Edit: Ön sipariş diyor ve özel sürüm olan 150 TL normal sürüm olan 68 TL miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 21 Mayıs 2018; 15:34:35 >
  • Bu kısım, oyunun yüzde birini bile oluşturmuyor. Yalnızca oyunu temel olarak sıfırdan öğrenmek için, kaldı ki temel olarak öğrenmeniz gerekenlerin de yarısını bile öğretmiyor. Sürekli bir şey değil, türe yabancıysanız ve öğretecek arkadaşınız yoksa o kısmı oynar bitirirsiniz, o kadar.

Oyun multiplayer. Güzel bir oyun, tavsiye ederim. Türe yakınsanız bu fiyata bu denli hoş oyun yok.
  • Fahrenheit: İndigo Prophecy 8,89tl [Android] GooglePlay

https://forum.donanimhaber.com/fahrenheit-indigo-prophecy-8-89tl--132969198#132969198
  • Telefondan oyun oynuyorsanız gameboy advance emulatorleri var ücretsiz playstoreda, internetten de mario , pokemon fire red vb oyunların romunu telefona atarak oynuyorum bir süredir inanılmaz keyifli oluyor yolculuk sırasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

State of Decay 2 çıkmış ama Steam de yok. Gelmeyecek mi acaba oraya. Microsoft Store gördüm 150 TL diyor.

Edit: Ön sipariş diyor ve özel sürüm olan 150 TL normal sürüm olan 68 TL miş.
    oyunun bir yayında steam serverlarına bağlanın diye yazmıştı.ilerde gelir tahminen.

• Ben de almak için onu bekliyorum. İlla ki getirecekler. İlk oyun kadar satmazsa getirmeye mecbur kalırlar.

• https://store.steampowered.com/app/213670/South_Park_The_Stick_of_Truth/

Çıkış yapalı 4 yıldan fazla olmuş, hala 105 lira. Sanırsın GTA V, Witcher 3 falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 21 Mayıs 2018; 23:18:58 >
    O oyun 75₺’di ben indirimlerden 18₺’ye almıştım fiyatı arttı. Yakında bir daha artar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.