Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Merudo Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir - 29 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.710
Cevap
2.721
Favori
21.314.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar selam, free weekend için middle earth shadow of war ı indirdim, zaten almak istediğim bir oyundu hattam tam erişim verirlerse bitiricektim direk ama tabi ki vermemişler. Shadow of Mordor u da bitirdiğimden bu oyunuda oynasmak istiyorum sizce yüzde 50 den fazla görür mü bu yaz indiriminde yoksa direk alayım mı bu fiyattan?
  • Arkadaşlar selamlar.Dersim kapsamında dijital oyunlarla ilgili araştırma yapıyorum ve bunun için bir anket oluşturdum. Bunu gleam üzerinden yaparak hem anketimi doldurmanızı isteyeceğim hem de dolduranlar arasından bir kişiye çekilişle 50 liralık steam key vereceğim. Doğru bilgilerle doldurmanız benim için çok önemli. Teşekkür ederim.
    https://gleam.io/competitions/mupOV-50tl-steam-key-ekilii
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disp01

Arkadaşlar selamlar.Dersim kapsamında dijital oyunlarla ilgili araştırma yapıyorum ve bunun için bir anket oluşturdum. Bunu gleam üzerinden yaparak hem anketimi doldurmanızı isteyeceğim hem de dolduranlar arasından bir kişiye çekilişle 50 liralık steam key vereceğim. Doğru bilgilerle doldurmanız benim için çok önemli. Teşekkür ederim.
    Tamamdır hocam.

• Disp01 D kullanıcısına yanıt
    Anket için 50 liralık key mi? Pek inandırıcı gelmedi. Bu işi hayrına yapar buradaki arkadaşlar. Anlaşılan birileri veri toplamak istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Arkadaşlar selam, free weekend için middle earth shadow of war ı indirdim, zaten almak istediğim bir oyundu hattam tam erişim verirlerse bitiricektim direk ama tabi ki vermemişler. Shadow of Mordor u da bitirdiğimden bu oyunuda oynasmak istiyorum sizce yüzde 50 den fazla görür mü bu yaz indiriminde yoksa direk alayım mı bu fiyattan?
    Pek zannetmiyorum. Görürse bende almayı düşünüyorum. Steam üzerinden hızlıca bugün indirip, kürek indirerek oynayacağım. İndirime girerse satın alırım. Gerçi beğenmezsem almama gerek kalmaz. Deneme süresi içinde oynayıp duruma göre karar veririm artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Disp01

Arkadaşlar selamlar.Dersim kapsamında dijital oyunlarla ilgili araştırma yapıyorum ve bunun için bir anket oluşturdum. Bunu gleam üzerinden yaparak hem anketimi doldurmanızı isteyeceğim hem de dolduranlar arasından bir kişiye çekilişle 50 liralık steam key vereceğim. Doğru bilgilerle doldurmanız benim için çok önemli. Teşekkür ederim.

• Eu IV alacağız, arkadaşım baya dlc aldı fakat ben sadece common sense ve art of war dlclerini alıcam. Biz multi oynadığımızda herhangi bir sorun olur mu, bilgili arkadaşlar ne tavsiye ederler?
  • Oyunu kuranın dlcleri geçerli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Desert'ın neden 10 liradan satıldığını anladım...

Daha evvelden Wow, FFXIV, Eso, TSW gibi eli yüzü düzgün Pve'ye ve oyuncu topluluğuna sahip oyunları oynamış olanlar hiç bulaşmasın, "nereden nereye düştüm lan ben" diye oturur ağlarsınız.

Safi Grind ve Pvp için oynayacak, oyuncu kitlesini takmayacak olanlar için ise biçilmiş kaftan Bdo. Yine de komboları çıkartırken dikkat edin, Allah muhafaza, karpal tünel sendromu diye bir şey var.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    " karpal tünel sendromu "

Açıklayabilir misiniz hocam ?
  • Bi çeşit el bilek hastalığı.Ordaki sinirin sıkışması ile bilekte şişlik,uyuşma,karıncalanma hissi ve ağrı oluşuyor.Bundan korunmak için özellikle el ve bileğin nötral pozisyonda olması söylenir düz bir hizada bükülü pozisyonda kalmasın.Bilgisayar oynarken dikkat etmekte yarar var

• Bekleyen varsa Steam Link mobil uygulamasi cikmis.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.valvesoftware.steamlink

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 20 Mayıs 2018; 12:15:19 >
  • Uğraştım epey araştırma için dolduracak bireyler fakat kimse uğraşmak istemiyor anketle, yani ben de olsam çok anket doldurmak istemem ama çekilişi yapıp vereceğim, anca öyle dolduruyor insanlar anketi ama haklısınız şüphe etmekte şu fotoğraf belki aklınızdaki şüpheyi bir nebze alır.
  • Disp01 D kullanıcısına yanıt
    Şüphe olmasının sebebi çekiliş ve para değil bu forumda yeni ve forumu geçtim, hatta bu konu başlığı altında az zaman geçirmiş hesaplara insanlar doğal olarak güvenmiyor, bende dahil olmak üzere. Böyle olmasa zaten emin olun bedava bile bu insanlar yardımcı olur böyle şeylere.

Birde anketiniz ad-soyad istememeli, insanlar kişisel verilerine 50 TL den daha fazla önem veriyor olabilir iki şekilde de durum böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 20 Mayıs 2018; 14:9:10 >
  • analitikduzlem A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben ets 2 essential paketi aldım ve geriye 130tl bakiyem var. Aslında fm 18 almayı istiyorum ama fiyatı çok fazla fm indirime girermi?
    Girmezse 130tlye nasıl bi kütüphane önerirsiniz?
    Pc nib özellikleri kötü
    Ets csgo fm18 rocket league gibi oyunları açıyor

• Savinien S kullanıcısına yanıt
    Büyük yaz indirimine şurada 1 ay kadar bir zaman kaldı bakiyeni sakla. FM 18 dahil bir çok oyun indirime mutlaka girecektir. Zaten 22 Haziranda bu konuya geldiğinde sayfa sayfa oyun önerisi, tavsiyesi ve kaçırılmayacak fırsatları paylaşıyor herkes ona göre bakarsın ne alacağına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 20 Mayıs 2018; 14:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savinien

Arkadaşlar ben ets 2 essential paketi aldım ve geriye 130tl bakiyem var. Aslında fm 18 almayı istiyorum ama fiyatı çok fazla fm indirime girermi?
    Girmezse 130tlye nasıl bi kütüphane önerirsiniz?
    Pc nib özellikleri kötü
    Ets csgo fm18 rocket league gibi oyunları açıyor
    Yaz indirimlerine sakla paranı hocam. İndirimler geldiğinde konuşuruz, öneririz. Hatta Steam profilini atarsan sahip olduğun oyunlara göre oyun önerebiliriz.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Sadece ets 2 essential paketini aldım işte 25tlye geriye 130tl kaldı.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.