Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 , taylo84 , monoblaine Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.514
Cevap
2.719
Favori
21.291.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • L4D çok seviyordum her gün oynuyodum ama sonra nereye girsem garip garip tipler dolmuş sıktı artık ara verdim
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    hocam cyberpunk seviyorsanız bildiğiniz beğendiğiniz film ve oyunları söyleyebilirmisiniz
  • indirim yolda mı?
  • NBA 2K18 için %75 indirim kodum var arkadaşlar. Takas tekliflerine açığım ben kullanmayacağım. Kullanıcı adım aynı steamle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdanis

Bu House Flipper nasıl bir oyun? Steam %20 indirim kuponu vermiş bana bu oyun için, ondan soruyorum.
    Bu sabah istek listeme atmıştım şimdi banada gelmiş %20 indirim kuponu.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Herkese verecekler herhalde :) Ben de isteyen olursa veririm diyecektim ama oyun güzele benziyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdanis

Herkese verecekler herhalde :) Ben de isteyen olursa veririm diyecektim ama oyun güzele benziyor.
    Bana da vermiş indirim kuponu. Güzele benziyor gerçekten oyun. Teması ilgimi çekti. Türkçe arayüz ve altyazılı hem de. Sanırım alacağım oyunu :) Yalnız iyi reklam yapmışlar yoksa hayatta denk gelmezdim bu oyuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Aynen bende ilk kez gördüm kuponla reklam işini ama mantıklı sanırım ben de alacağım oyunu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum

hocam cyberpunk seviyorsanız bildiğiniz beğendiğiniz film ve oyunları söyleyebilirmisiniz
    Film olarak Matrix, Blade Runner, Total Recall, RoboCop ve Ghost in the Shell; dizi olarak Altered Carbon ve Almost Human; oyun olarak da Deus Ex, Far Cry: Blood Dragon ve Shadowrun (vee Cyberpunk 2077 ). RUINER oynamadım ama güzele benziyor.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyleri PM attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Aynı şeyleri PM attım
    En iyileri yazdım sonuçta, normaldir.
  • arkadaslar hesapta 40 lira para var, şöyle bi başlayıp aylarca oynamalık bi oyun arıyom. hikaye oyunları sarmıyo beni. fpslerden de sıkıldım artık cs+pubg 2k saati geçti. böyle openworld olur kasmalı masmalı bişiler olur oturuyum çomar gibi saatlerce oynuyum yani öyle bi şey istiyom var mı o tarz bi oyun illa 40 lira olcak diye bi şey yok daha ucuz daha pahalı free oyunlardan da olur
  • Path of exile'a bir bak ilgini çekebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Gwynbleidd

Path of exile'a bir bak ilgini çekebilir.
    daha önce denemiştim hocam pek ilgimi çekmedi, terraria nasıldır o ilgimi çekiyor su an
  • Terraria da güzel oyundur sıkılmadan saatlerce oynayabilirsiniz,tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

arkadaslar hesapta 40 lira para var, şöyle bi başlayıp aylarca oynamalık bi oyun arıyom. hikaye oyunları sarmıyo beni. fpslerden de sıkıldım artık cs+pubg 2k saati geçti. böyle openworld olur kasmalı masmalı bişiler olur oturuyum çomar gibi saatlerce oynuyum yani öyle bi şey istiyom var mı o tarz bi oyun illa 40 lira olcak diye bi şey yok daha ucuz daha pahalı free oyunlardan da olur
    Black desert online deneyebilirsin Steam e yeni geldi indirimli fiyatı 10 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: (alpaslan)

Black desert online deneyebilirsin Steam e yeni geldi indirimli fiyatı 10 tl

Alıntıları Göster
    p2w bir oyuna benziyor
  • Oyunu oynayan arkadaşlar oyun hakkında olumlu yorumlara sahipler oynamak istersen araştırma yapman lazım

• p2w öğesi var ancak inanılmaz az öyle şişirelecek birşey yok ve oyun muhteşem pvp sistemi falan yaşayan dünyası var ama çok bağlıyor kendine
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Region Avrupa olarak gözüküyor hocam. Türkiye için aktifleştirilebilir midir acaba ?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.