Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10969. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 32 Masaüstü6 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
349.049
Cevap
2.712
Favori
21.223.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: arfyilmaz

Forumda kimseyle karşılıklı polemiğe girmiyorum , ancak anlaşılan siz okuduğunuzu anlamakta sorun yaşıyorsunuz. Cümleyi okumadan durumuna göre mesaj vermek ne demek ? Karşılıklı uzun uzun yazdığınız mesajları okumadım , alıntı yaptığım mesajı tabi ki okudum ki cevap verebildim. Ve görüyorum ki boşuna konuya dahil oldum. Sonuçta ortada bir gerçek var , kredi kartıyla alınca karta geri iade ediliyor ve bu steamin bir geri iade politikası. En az 3-4 defa kullandım. Hatta hediye olarak aldığım başkasına gönderdiğim oyunu beğenmeyip geri gönderdiklerinde para yine benim kartıma yattı iade edene de değil. Bunu da ekleyeyim de onu da öğrenmiş olun. Ancak siz edilmediğini 6-7 ay itiraz falan birşeyler yazıyorsunuz. Görüyorum ki büyük bir yanılgı halindesiniz. Hiç kartla steamden oyun alıp iade etmemişsiniz ki varsayımlarla konuşuyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Tamam her şeyi sen biliyorsun. Bloklayıp geçiyorum. 2500 blokladığım adama birde sen eklendin iyi oldu.
  • Oyun için hazır pc toplama satan bi site vardı hem hazır toplanmış hem de sizin seçeceğiniz parçalarla toplayabileceğiniz bir yerdi. Bilen varsa linkini atabilir mi?
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Bu dediğinizi yapmayan site neredeyse kalmadı. Teknobiyotik, Sinerji, İtopya vb hepsi yapıyor dediğiniz her iki şeklide.
  • Experto Crede kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Teknobiyotikdi hatırladım teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Bunlardan hangisi uygun ve güvenilirdir hocam

İşin aslı arkadaşım işe başladı hiç böyle yüksek bir bilgisayarımız olmadı montaj ve render yapacak ayrıcada oyun için bakıyor bu siteleri pek bildiğini zannetmiyorum bir yardımcı olursanız sevinirim hocam
    Bunun için forumda bir alan vardı diye hatırlıyorum, sistem tavsiye galiba. Orada sorman daha mantıklı olur.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Cahile laf anlatmak ne kadar zor . Ortada bir gerçek var . Steam oyunu iade alıp paranı kartsa kart değilse hesabına yatırıyor ancak bunun üstünden hala tartışıyoruz. Etmiyor demek siyaha beyaz demek gibi birşey. Arkadaşın engellediği iyi olmuş zira zaten okuduğunu anlamadığına göre okumasına da gerek yok.
    Teknobiyotik'ten ürün almıştım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.
  • Görsellik açısından Firewatch tavsiye ettiler, burada oynamış olan varmı?

Skyrim SE ve Witcher III, özellikle Witcher'de sade gezsem yarım saat ve manzara seyretsem yeter diyen birisi olarak soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 18 Mayıs 2018; 19:41:40 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Destiny 2 2017'nin en çok satan oyunu, Overwatch'ın 40 milyon oyuncusu var 2'side battle.net'de hiçte ayaklarına sıkmıyorlar. Tek sıkıntısı steam gibi bölgesel indirim olmadığı için biz 270 TL vererek almamız mümkün sadece bu yüzden Türkiye'den fazla alanın olacağını zannetmiyorum
  • Lien- kullanıcısına yanıt
    Aslında battle.net te bölgesel mağazalar var ancak Türkiye'ye yok Originde de var bölgeseler mağazalar mesela ancak Türkiye'ye özel bir mağazası yok Origininde Battle.net gibi. Hatta insanlar battle.net in Arjantin mağazasından falan alırdı oyunlarını bir dönem hala öyle mi bilmiyorum durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 18 Mayıs 2018; 19:15:50 >
  • ow çıktığı zaman rusya'dan almıştım bende. yeni hesap açıp en ucuz bölgeden alabiliyordunuz bir değişiklik olmadıysa battle.net'de.
  • Görsellik fena değil ama oyun çok sıkıcı + kısa
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Oylardan olduğunu hiç sanmiyorum. Kimse artık steame para kaptrirmak istemiyor.
  • RUINER'ı oynamayan, bilmeyen varsa tavsiye ederim.

https://store.steampowered.com/app/464060/RUINER/

indirime girerse, %33 bile olsa değecek kalitede. Hotline Miami'yi sevdiyseniz bunu da seversiniz.

Yalnız, ciddi anlamda renkli, yanıp sönen ekranlara karşı bir sorununuz varsa, baş dönmesi, mide bulantısı falan yapabilir.
  • Bedava oyun, koleksiyon kartı da var.

https://store.steampowered.com/app/490220/Prismata/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Oyun için hazır pc toplama satan bi site vardı hem hazır toplanmış hem de sizin seçeceğiniz parçalarla toplayabileceğiniz bir yerdi. Bilen varsa linkini atabilir mi?
    İtopya
  • Şansıma dün NBA2K18 için %75 indirim kuponu düştü ben de gidip hemen oyunu bugün satın aldım. İyi mi yaptım veya kötü mü yaptım bilmiyorum sanırım oyun normalde %50'den daha büyük bir indirim görmedi yaz indirimlerindede alabileceği en büyük indirim %75 diye düşünüyorum umarım aldığıma pişman olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

RUINER'ı oynamayan, bilmeyen varsa tavsiye ederim.

indirime girerse, %33 bile olsa değecek kalitede. Hotline Miami'yi sevdiyseniz bunu da seversiniz.

Yalnız, ciddi anlamda renkli, yanıp sönen ekranlara karşı bir sorununuz varsa, baş dönmesi, mide bulantısı falan yapabilir.
    Cyberpunk'ın kölesi olduğum için aylar önceden istek listeme atmış pusuda bekliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

RUINER'ı oynamayan, bilmeyen varsa tavsiye ederim.

Hotline Miami manyağıyım. Bu oyunu da duymuştum ama hiç nasıl bir şey olduğuna falan bakmamıştım. Oynanışını da TPS falan sanıyordum hatta. Bunu öğrendiğim iyi oldu şimdi. Tavsiye için teşekkür ederim.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.