Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Beyler bu Hellblade nasıldır, değer mi 33 liraya.

Kulaklığı takarak oynanacak harika bir oyun. Kesinlikle denemen lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler fikirleriniz için

@s-adebisi @Askaparta

DMC serisinin önceki oyunlarını PS'dan oynadım. Serinin sıkı hayranıyım diyebilirim ama buna rağmen yeni DMC'yi ve yeni Dante'yi gayet sevmiştim. Oyunun gameplay videolarını falan çokça izledim ve serinin fanatikleri bu durumdan hoşnut olmasalar da böyle bir reboota ihtiyaç olduğunu daha son oyun çıkmadan düşünüyordum.

@The Frost
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Daha önce DMC oyunu oynamamıştım ama DMC: Devil May Cry oyununu çok severek bitirdim. Hatta şuan DmC Devil May Cry: Vergil's Downfall DLC'si %75 indirimde . Gaza geldim alıp onu da mı bitirsem diye düşünüyorum :D
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Açıkçası story tabanlı singleplayer bir oyun Türkçe altyazılı çıkmış. Böyle bir oyunu korsan kullanarak yapımcıya ayıp ediyoruz. Oyunun Türkiye satışları fazla olmazsa, başka oyunlar Türkçe gelmez. Lütfen en azından Türkçe oyunlarda bu hassasiyeti gösteriniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solstice Chronicles: MIA için indirim kuponu gelmiş %60. Oyuna baktım da tek düze geldi, 10 tl civarına alınır mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Açıkçası story tabanlı singleplayer bir oyun Türkçe altyazılı çıkmış. Böyle bir oyunu korsan kullanarak yapımcıya ayıp ediyoruz. Oyunun Türkiye satışları fazla olmazsa, başka oyunlar Türkçe gelmez. Lütfen en azından Türkçe oyunlarda bu hassasiyeti gösteriniz.
    Eleştirimde Türkçe dil desteği hakkında herhangi bir görüşüm yok.

Türk dilini ekledikleri için, beğenmediğim oyuna güzel diyecek halimde yok. Beğenmedim. Benim hassasiyetim, beğenmediğim şeye "beğenmedim" dediğimde, mantıksız bir açıkla getirilmesi.

Örneğin siz bir dizi ve film izlerken türkçe dublajı geldiği için, o yapımı beğenmeseniz de kötü demiyor musunuz ? Demiyorsanız sözüm yok ama diyorsanız aynı hassasiyeti burada da gösteriniz.

ek; satın almış olsaydım 1 saatlik oyun süresinden sonra iade ederdim. Torrent indirip oynadığımda en azından param steam cüzdanında değil cebimde kalıyor, diğer türlü iade etsem bile steam içinde kalıyor. Almayacağım oyun olsa bile, paranın erimesi adına oyun almak zorunda kalıyorum. Zararına para eritmeyi de kendi cebimden çıkan para için yapmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 17 Mayıs 2018; 19:50:31 >

• Tom Clancy's Rainbow Six® Siege /Hafta Sonu Ücretsiz
    https://store.steampowered.com/app/359550/Tom_Clancys_Rainbow_Six_Siege/

Rainbow Six Siege - Starter Edition 17,42₺

Rainbow Six Siege - Standard Edition 69,50₺

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 17 Mayıs 2018; 20:8:11 >

• NBA 2K18 için yüzde 75 indirim gelmiş bana. 49'a düşüyor ama yorumlara bakınca bu oyunun Steam'den kaldırılması lazım.
  • 2k18 icin bana da indirim geldi. ben 16 oynuyorum. normalde 200 simdi 90a inmis, 75e tamamim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 17 Mayıs 2018; 20:30:23 >
    Kredi kartı ile satın aldığınız durumda, kredi kartına iade isteyebiliyorsunuz. Satın alıp 1 saat sonunda iade etseydiniz keşke.

Beğenmediğiniz bir oyunu torrent oynamak doğru değil. Ayrıca birkaç video izleyip inceleme okuyarak beğenip bepenmediğinizi anlayabilirsiniz.

Benim dediğim şey şu Türkçe olduğu için korsan oynamayın. Destek olun yapımcıya. Korsan oynuyorsanız da burada "Ben oynadım, beğenmedim" yazmak yerine "32 liraya değmez ben korsan oynadım 15 liradan fazla vermem" yazmayım. Yazıyorsanız korsana teşvik ediyorsunuz demektir. Saygılarımla.

• Yukarıda yazılmış. Ben de yazayım.

Rainbow Six Siege Ücretsiz Hafta Sonu

Starter Edition %33 indirim ile 17,42 ₺

Standart Edition %50 indirim ile 69,70 ₺

Ben standart editionu indirimde 80 küsür liraya almıştım. Şu an daha ucuz. Tavsiye ediyorum. Ayrıca en geç önümüzdeki ay oyuna resmi Türkçe dil desteği gelecek.

http://oyungezer.com.tr/haber/53214-rainbow-six-siege-tamamen-turkce-oluyor

Çeviriyi tüm Assassin's Creed oyunlarını çeviren ekip üstlenmiş. Aynı ekip şu an Assassin's Creed Origins yamasını da yapıyor bitmesine az kaldı.

https://forum.donanimhaber.com/ac-origins-turkce-yama-calismasi-basladi-animusprojesi-com--129570543

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matolimehmet -- 17 Mayıs 2018; 20:50:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Kredi kartı ile satın aldığınız durumda, kredi kartına iade isteyebiliyorsunuz. Satın alıp 1 saat sonunda iade etseydiniz keşke.

Beğenmediğiniz bir oyunu torrent oynamak doğru değil. Ayrıca birkaç video izleyip inceleme okuyarak beğenip bepenmediğinizi anlayabilirsiniz.

Benim dediğim şey şu Türkçe olduğu için korsan oynamayın. Destek olun yapımcıya. Korsan oynuyorsanız da burada "Ben oynadım, beğenmedim" yazmak yerine "32 liraya değmez ben korsan oynadım 15 liradan fazla vermem" yazmayım. Yazıyorsanız korsana teşvik ediyorsunuz demektir. Saygılarımla.
    Neden kredi kartı ile uğraşayım ? Siz uğraştınız mı hiç kredi kartı ile iade almaya ? Kurallarını biliyor musunuz ? Size bir hizmet taahüdü verilmiş ama o hizmeti alamamışsanız geri iade alırsınız.

Steamden oyun aldığınızda, size verilen hizmeti yerine getirmiş sayılır. Bundan vazgeçmeniz sizin tasarrufunuzdur ve steam kuralları çerçevesinde, steam cüzdanına fiyatı iade edilir. Banka hizmeti aldığınızı var sayar ve bunun tüketici kanunları ile düzenlendiğini, sorunun hakem heyeti tarafından görüşülmesini önerir. Sonrası bekleyiş. 3 ay 6 ay. Steam'in resmi bir türkiye ofisi var mı ?

Beğenmediğim bir oyunu torrent ile oynamadım. Bilmediğim bir oyunu torrent ile indirdim. Kısa bir süre oynadım ve beğenmedim. İkisi farklı şeyler. Beğenseydim alırdım. Steam kütüphanemde 995 adet orjinal oyun var. Bunun 400 civarı AAA oyun. Oyunlara hakkını veren bir oyuncuyum.

Oyunu torrentten indirir, beğenirsem satın alır, kaldığım yerden steam üzerinden oyunu oynamaya devam ederim. Oyunu beğenip bitirmişsem yine steam üzerinden satın alırım ama oynamam. Böylece oyun yapımcılarına hakkını veririm.

Burada istediğim gibi "beğenmediğimi" söylerim. Kendisine torrentten indir, korsan olarak oyna demedim. Ben oynadım ve beğenmedim dedim. Gerisi onu alacak kişiye kalmış.

Vaktimi spoiler yiyerek oynanış videolarına bakıp, oyunu izleyerek harcamam. Trailer'ına bakarım, metascore'da yazılan yorumları okurum. Redditte oyuncuların yorumlarına bakarım. Sonra torrentten indirir kendim denerim. Oyun iyi ise çıktığı ilk hafta değeri olan 200TL verir oyunu alırım.

Böyle Saygılarımla yazarak, mantıklı açıklama yapmışım gibi yorum da yazmam.

Kredi kartına daha önce iade aldım. Aldıktan sonra 15 gün geçmemişse ve 2 saatten fazla oynanmamışsa steam aynı gün onaylıyor iadeleri. Bankadan bankaya değişse de en geç 10 iş günü içinde iade hesaba yansıyor. Hiç sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Deneyin derim çok kullanışlı.

Ekleme: Bir de oynayıp da beğenmediğini söylerseniz sıkıntı yok diye yazmıştım. Tek sıkıntı torrent oynadım, fiyatına değmez demenizdi. Yanlış anlaşılmış galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matolimehmet -- 17 Mayıs 2018; 21:1:34 >
  • shadow of war haftasonu beleş olmuş indirip bitirebiliyor muyuz yoksa bir yere kadar mı oynatıyor boşuna 100 gb indirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfyilmaz

Daha önce DMC oyunu oynamamıştım ama DMC: Devil May Cry oyununu çok severek bitirdim. Hatta şuan DmC Devil May Cry: Vergil's Downfall DLC'si %75 indirimde . Gaza geldim alıp onu da mı bitirsem diye düşünüyorum :D
    Ben de zamanında Humble'ın 1 dolarlık bir bundleından almıştım ana oyunu. Daha sonra da DLClerini de ayrı olarak satın aldım ama oynama fırsatı bulamadım henüz. Pek övülmese de güzel duruyor. Oyunu sevdiysen al derim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yureklibatur

sevgili donanım haber ailesi,

Bedava oyun var. Buyrun linki:https://www.humblebundle.com/store/galactic-civilizations-ii-ultimate-edition?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2
    Herkese bedava oyun, Frost'a yine bedava oyun yok. Bir kere de bende olmayan bir oyunu bedava yapsalar da şu mübarek ayda kendilerine dua etsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

shadow of war haftasonu beleş olmuş indirip bitirebiliyor muyuz yoksa bir yere kadar mı oynatıyor boşuna 100 gb indirmiyim
    Tamamını bitirebilirsiniz süre içinde diye biliyorum. Daha öncelerde Skyrim o kadar çok bedava hafta sonu almıştı ki haber sitelerinde Skyrim satın almadan da bitirebilirsiniz diye haberler çıkmıştı. Kısacası demo falan değil sadece 3 gün sonra oynayamayacaksınız o kadar. Müsait olsa indiricektim ben de. Zaten hikayesi kısa oyun, fiyatı da gereksiz pahalı. Mordor almıştım bunu alamadım.

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun sonunu görmek için sağlam grind gerekiyodu loot box muhabbeti oldugu icin. Simdi lootbox kalktı ama ne oldu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege /Hafta Sonu Ücretsiz

Rainbow Six Siege - Starter Edition 17,42₺

Rainbow Six Siege - Standard Edition 69,50₺

Bu ikisi arasındaki fark nedir acaba ?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.