Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10957. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 , cangk , MrMartin Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • zaten ben 70 tl olan cüzdan hesabı komple 40 tl ye vermeye razıyım baskası faydalansın. dediğiniz gibi ilan açarak olabilir. tesekkurler.
  • Fable Anniversary RPG
  • summer sale 21 haziranda başlıyor.

https://twitter.com/SteamDB/status/993921300476424192
  • Yaz indirimiyle Football Manager 18 kaça düşer arkadaşlar bilen var mı ortalama? Şu an 119 Tl
  • Steam sabit kuru günümüz kuruna güncellese halimiz yaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    50 TL gibi bir fiyata düşer, geçen ay gözünüzden kaçmış sanırım çünkü 59 TL ye düşmüştü fiyatı. Ağustos Eylül gibi dip fiyat görüyor bu oyun 20-40 arası bir fiyata indiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Informed

Steam sabit kuru günümüz kuruna güncellese halimiz yaş
    En kötü torrent'e dönülür asıl onların haline yaş. Oyunu bi şekilde indirip oynarız da dolar denen meret sadece oyunları etkilemiyor maalesef.
  • Keşke markette satılan şeyleri de Torrent'ten çekebilsek

Not:2013'den beri oyun anlamında Torrent kullanmıyorum, yanlış anlaşılma olmasın. Fiyatını abartı bulduğum oyunları da torrentlemiyorum, ucuzlarsa alırım mantığıyla devam ediyorum. Son çıkan oyunları 6-7 ay geçtikten sonra oynayabiliyorum, anca fiyatı düşüyor veya Bundle'a düşüyor.
  • Sağ olun hocam cevabınız için. Gözümden kaçmadı da o sıralar ben uygun değildim finansal olarak yoksa takip ediyorum sürekli.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Yaz indirimlerinde Call Of Duty franchise collection ne kadar düşer ve ac serisini(origins hariç) tüm dlcleri ile ne kadara alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Call Of Duty franchise collection

Ucuza gelir diye düşünme. Eski oyunlara bile düzgün indirim gelmiyor. 600 civarına düşmüştü sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 9 Mayıs 2018; 20:53:42 >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Neden güldünüz hocam. 500-750 arasına düşerse (ki galiba yakın bir tarihte 600 tl civarına inmiş araştırdığım kadarıyla) salisesinde alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 9 Mayıs 2018; 20:54:3 >
    560 liraya düşmüş zamanında:https://www.steamprices.com/tr/bundle/6465/call-of-duty-franchise-collection

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 9 Mayıs 2018; 20:52:56 >
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Bütçe o kadarsa alırsın tabi

En kötü key olarak toplarsın assassins serisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 9 Mayıs 2018; 20:57:53 >
    Sadece COD için o bütçe. Zamanında çocukluktan dolayı oyunların tadını çıkaramadım,şimdi acısını tek seferde çıkartacağım

• GTA V şu anda 89.50 olmuş. Yaz indiriminde daha ucuza gelir mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

summer sale 21 haziranda başlıyor.

https://twitter.com/SteamDB/status/993921300476424192

29R9K-ZMQC0-6ILXA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 10 Mayıs 2018; 15:18:57 >

• omerdurmus O kullanıcısına yanıt
    genelde hep 89.50 oluyor süpriz yapmazlarsa hayır
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.