Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10955. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mike4peace , TncyKrmn , TheUnderTaker- , TheUnderTaker- Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 41 Misafir (2 Mobil) - 41 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.215
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam hatırladığım kadarıyla eski oyunlara nazaran hiç beğenmemişlerdi. Asylum ve cityyi yere göğe sığdıramıyorlardı ,ben hiçbirini oynamadığım için uzak durmuştum ,siz böyle dediğinize göre üçünü alıp oynamak artık şart oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    PS4 olarak bilmiyorum ama PC olarak optimizasyon konmamış bir oyundu ilk çıktığı vakitlerde. Sonra düzelttiler az da olsa ama halen droplar ve optimizasyon sıkıntıları mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Hocam ben genelde oyunları ps4 ümde oynuyorum.

Bizim konularda bu oyunu çok gömdüler ben de şimdi YouTube'dan biraz baktım da ortam falan hoşuma gitti ,oyunun neresi kötüydü ki bu kadar gömdüler bir yardımcı olsanız ona göre yükseldim oyuna da ,almayı düşünüyorum???
    Batman'ın bütün oyunlarını oynadım ve açık bir şekilde söyleyebilirim içinde en güzeli Arkham Knight. Oyunun gömülmesinin tek nedeni optimizasyon sorunuydu onuda zaten düzelttiler zamanla. Ben geçen sene oynarken fx 6300 ve R9 270 ikilisi ile Low- medium arası oynadım ama oyunun düşük ayarları bile çoğu oyunun High ayarlarının denginde. Yani Batman ile Gotham semalarında süzülürken bile pelerinin üzerindeki yağmur damlacıklarını görebiliyorsunuz öyle bir detay var grafiklerde.
    Hikayesine gelecek olursak muazzam ötesi zaten söz yok ona, çoğu görevlerde çizgi romanlara göndermeler var killing joke gibi.Yan görevler ile dolu dolu bir oyun.Riddle'ları sadece yapmadım 46 saat oynamışım. Aynı zamanda Premium editionda gelmiş geçmiş bütün Batman kostümleri var hikaye modunda kostümleri kullanabilirsiniz ama batmobil çeşitlerini oyunu bitirdiğiniz zaman free modda deneyebiliyorsunuz çünkü sadece ana oyundaki Batmobil silahlandırılmış. Bence 23 liranın hakkını fazlası ile veren ve üçlemenin içindeki en sağlam Batman oyunu.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Bırak şimdi.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
  • WAR GAMEZ BUNDLE

1$
    Panzer Corps
    Panzer Corps: Allied Corps DLC
    Mercenary Kings: Reloaded Edition
    Insurgency

BTA
    Day of Infamy Deluxe Edition
    Gloria Victis
    8-Bit Armies

10$
    Rising Storm 2: Vietnam - Digital Deluxe

Humble Bundle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetman -- 8 Mayıs 2018; 21:41:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Batman'ın bütün oyunlarını oynadım ve açık bir şekilde söyleyebilirim içinde en güzeli Arkham Knight. Oyunun gömülmesinin tek nedeni optimizasyon sorunuydu onuda zaten düzelttiler zamanla. Ben geçen sene oynarken fx 6300 ve R9 270 ikilisi ile Low- medium arası oynadım ama oyunun düşük ayarları bile çoğu oyunun High ayarlarının denginde. Yani Batman ile Gotham semalarında süzülürken bile pelerinin üzerindeki yağmur damlacıklarını görebiliyorsunuz öyle bir detay var grafiklerde.
    Hikayesine gelecek olursak muazzam ötesi zaten söz yok ona, çoğu görevlerde çizgi romanlara göndermeler var killing joke gibi.Yan görevler ile dolu dolu bir oyun.Riddle'ları sadece yapmadım 46 saat oynamışım. Aynı zamanda Premium editionda gelmiş geçmiş bütün Batman kostümleri var hikaye modunda kostümleri kullanabilirsiniz ama batmobil çeşitlerini oyunu bitirdiğiniz zaman free modda deneyebiliyorsunuz çünkü sadece ana oyundaki Batmobil silahlandırılmış. Bence 23 liranın hakkını fazlası ile veren ve üçlemenin içindeki en sağlam Batman oyunu.

Alıntıları Göster
    Oyunda doğru düzgün Boss dövüşü yok, ayrıca görevler de Batmobile'e fazla bağlı, bir yerden sonra sıkmaya başlıyor.

Serinin en iyi ve underrated oyunu açık ara Arkham Origins'tır. Deathstroke ile yaptığımız dövüş bile bunu tek başına kanıtlar nitelikte.

Ama tabii 23 lira düşünüldüğünde, parasının hakkını verecek bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

• Conan Exiles almadığıma pişman oldum oyunun fiyatı 2 katına çıkmış ve baya olumlu yorum gelmiş. Oyunu adam etmişler diyor, oynayanların çoğu.
  • Yav Pillars of Eternity 2'yi ön sipariş verip aldım,fakat en geç ben oynayacağım herhalde...Oyunu ön yükleme yapmıştım,boyutu 16.9 gb idi, 18 küsür gb a çıkmış.İyi o zaman indireyim bari dedim,şimdi de 16.9 dan bir gıdım ileri gitmiyor takıldı kaldı indirmiyor ki oyunu oynayayım,lanet olmasın böyle işe.Bir saattir bekliyorum hiç bir şekilde ilerlemiyor 16.9 da takıldı kaldı.Acaba bende mi sorun var diye başka bir oyun denedim hemen indirmeye başladı.Hay böyle işin...
  • mehmetman M kullanıcısına yanıt
    Yeni bundle'ın linkli listesi için:
    https://steamcommunity.com/groups/DHGrup#announcements/detail/1671276544957177674
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

Yav Pillars of Eternity 2'yi ön sipariş verip aldım,fakat en geç ben oynayacağım herhalde...Oyunu ön yükleme yapmıştım,boyutu 16.9 gb idi, 18 küsür gb a çıkmış.İyi o zaman indireyim bari dedim,şimdi de 16.9 dan bir gıdım ileri gitmiyor takıldı kaldı indirmiyor ki oyunu oynayayım,lanet olmasın böyle işe.Bir saattir bekliyorum hiç bir şekilde ilerlemiyor 16.9 da takıldı kaldı.Acaba bende mi sorun var diye başka bir oyun denedim hemen indirmeye başladı.Hay böyle işin...
    Tam erişimden evvel indirdiyseniz sorun olabilir. Ben 3-4 gündür oynuyorum, bugün bana da güncelleme sorunu yaptı. Silip baştan indirmeyi deneyin, tertemiz kursun.
  • Conan Exiles erken erişimden çıktıktan sonra epey olumlu yorumlar almış. Zibilyon şey eklemişler.
    Tam sürüm duyurusu:https://steamcommunity.com/games/440900/announcements/detail/1670150645031943173

Conan Exiles 
    Steam linki:https://store.steampowered.com/app/440900
    SteamDB:https://steamdb.info/app/440900/

Dolar - $29,99'dan $39,99'a çıkmış. (x1,33)
    Euro - €29,99'dan €39,99'a çıkmış. (x1,33)
    Ruble - 899₽'dan 1299₽'a çıkmış. (x1,44)
    Lira - 55₺'dan 109₺'e çıkmış. (x1,98)

Bu kadar hızlı değer kaybeden bir para birimine sahip olduğumuz için normal karşıladım.

G2A'da Steam key 74 - 78₺ civarına satılıyormuş. İsteyen forumdaşlara biraz daha ucuza temin edebilirim.
    https://www.g2a.com/conan-exiles-steam-key-global-i10000033297006

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Yaz indiriminin 21 haziranda başlıyacağı kesinleşmiştir.
  • Divinity: Original Sin 2 (DRM-free)
    GOG'da Rusya VPN üzerinden 799Ruble -> 10,65€ diyorlar...
    tabii GOG'da BAN yiyebilirsin diyenlerde var...
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Lanet gelmeye böyle işe,akk belası da doldu.İşin yoksa gece 2'yi bekle tekrardan indirmek için.Yapacak bir şey yok,el mahkum ... gardiyan baştan indireceğiz.
  • Star Wars Kotor serisi oyunun üzerinden yıllar geçmesine rağmen oynanır mı? Hiçbir Star Wars oyununu oynamadım tavsiye varsa da açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

Star Wars Kotor serisi oyunun üzerinden yıllar geçmesine rağmen oynanır mı? Hiçbir Star Wars oyununu oynamadım tavsiye varsa da açığım
    Grafikleri sorun yapmayacaksanız oynanır. Harika bir hikayesi ve ortamı var. Keşke remake yapsalar.
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    Oynanır ama arkadaşın dediği gibi aşırı grafik takıntınız yoksa oynanır.
    Ve tavsiyem kotor olur ikinci oyun değil ilki.
    İlk oyunun yanılmıyorsam tr yaması da vardı.
    Sağlam rpg'dir pişman etmez ama dediğim gibi.. Grafik takıntınız yoksa.
  • steam da h1z1 den iade istediğim için pazardan ban yemişim, açmak için satın alma yapın diyor. 1-2 liralık bişey alsam da açılır mı bu bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

steam da h1z1 den iade istediğim için pazardan ban yemişim, açmak için satın alma yapın diyor. 1-2 liralık bişey alsam da açılır mı bu bilen var mı ?
    h1z1'den iade istediğin için ban yemen çok saçma ilk kez duyuyorum ? satın alma geçmişin ne durumda ? 5$ normalde min. alışverişy yada bakiye yüklemen gerekir ama bu sadece yeni hesaplarda oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 8 Mayıs 2018; 23:38:39 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.