Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10951. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: asi_mawi , Shrentak , osmandemi2 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 34 Misafir - 36 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.711
Cevap
2.721
Favori
21.314.614
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    ben demiştim yalnız beleş destiny 2 resmen direk çekiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

ben demiştim yalnız beleş destiny 2 resmen direk çekiyorum
    geçen ay çok kötü çıktı aldığıma pişman oldum da destiny 2 yi görünce hemen aldım sağol humblebundle :)
  • İlk defa bir oyun monthly almaya ikna etti İndirim, key falan verebilecek varsa referans linkini kullanabilirim.
  • Geçen ay çok kötü çıktı aldığıma pişman oldum ama destiny 2 yi görünce hemen aldım sağol humble bundle
    Bu arada destiny 2 demek satışı ne kadar kötüyse
  • Destiny 2 çok zaman harcamadan coop eğlendirir mi?

item falan kasmak istemiyorum pek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.steamtrades.com/trade/gKW7R/h-3-csgo-keys-w-you-to-use-my-referral-link-to-buy-your-humble-monthly/search?page=2#opE7DBR

3 key veriyor referans olup aylık alırsanız. Önceden olduysanız yeni hesap açıp olabilirsiniz. Daha fazla veren var mı bilmiyorum şimdilik.
  • Humble CRYENGINE Bundle çıkarmış, oyun zannettiklerimin çoğu asset pack çıktı..

Phyton dev kit fena görünmüyor acabaa gelişime mi yatırsam biraz da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

https://www.steamtrades.com/trade/gKW7R/h-3-csgo-keys-w-you-to-use-my-referral-link-to-buy-your-humble-monthly/search?page=2#opE7DBR

3 key veriyor referans olup aylık alırsanız. Önceden olduysanız yeni hesap açıp olabilirsiniz. Daha fazla veren var mı bilmiyorum şimdilik.
    ben şimdi bu adamdan yaptım benim 3 yada 4 oldu sanırım yeni hesap açıp alma olayı sanal kartımı bloklamışlar normal kartımla aldım

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Benim 7 oldu artık uyduracak mail bulamadım, halama aldığım maili yazıverdim onunla aldım aynı kartla sıkıntı olmadı 5 keye de bunu okuturum 2 key de açılan oyunlar desek 10 key getirisi olabilecek bir bundle gideri var. Önemli sorun birden fazla hesap açınca unutmamak sonra toplu şekilde otomatik çekebilir aman dikkat hocam
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Oyun pre-load'a girdimi? bende indirme butonu yok.

Ve evet bende önümüzdeki 2 haftayı bu oyunla geçirmeyi düşünüyorum 50 dollarlık oyunu Türkiye'ye 77 liraya satanlara saygı göstermek önemli.
  • Lien- kullanıcısına yanıt
    İnceleme yapanlara erken erişim sağlanmış,normal alanlar 8'ine kadar bekleyecekler.Yayınları izliyorum,arayüzü inanılmaz seviyede geliştirmişler,çok güzel gözüküyor oyun,birinci üstüne baya koymuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 4 Mayıs 2018; 22:7:31 >
  • 2 gün oldu destiny alali
  • Bu bundle bir tuhaf :) 140 TL eden oyunu 6 keye satınca fazla sattım diyerek memnun edecek hale getiriyor. Ucuza oyun imkanı sağlıyor ama ( 4.26 kur çok ucuz yee ) oyunun piyasa değerini de sonsuza dek dibe çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

https://www.steamtrades.com/trade/gKW7R/h-3-csgo-keys-w-you-to-use-my-referral-link-to-buy-your-humble-monthly/search?page=2#opE7DBR

Eyvallah hocam, eleman da çok iyi biriymiş ilgilendi sağolsun. 3 key bi de Destiny 2 $10,30 a geldi daha ne olsun

• Destiny 2 Battle.net e ekleniyormu acaba ?
  • Steam değil zaten. Sadece ordan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • destiny 2 alsam mı? tek başıma oynayacağım. zaten fortnite save the world oynuyorum, bilemedim. onun yerine vermintide 2 daha mantıklı sanki benim için.
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Destiny de tek basina oynaniyor, ama biryerden sonra yapacak birsey kalmicak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lien-

Oyun pre-load'a girdimi? bende indirme butonu yok.

Ve evet bende önümüzdeki 2 haftayı bu oyunla geçirmeyi düşünüyorum 50 dollarlık oyunu Türkiye'ye 77 liraya satanlara saygı göstermek önemli.
    İnceleme için geldiği için yaklaşık 1 hafta 10 gündür açık aslında ama ben indirmeye üşenmiştim. Evvala Battletech'i aradan çıkartmak istiyordum. Bugün itibariyle de canlı yayın, video ve fikir paylaşma ambargosu kalktı. Ayın 8'ine kadar inceleme yayınlamak için de ambargo olduğundan ağırdan aldım.

Şuan gayet güzel gidiyor, birkaç ciddi bug mevcut ama geliştiriciden gelen mailde o bugların farkında olduklarını ve full sürümün çıkış günü gelen yamayla düzeltecekleri yazıyor.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.