Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10949. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gangstarr34 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.919
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/bumper-pick-mix-bundle

10 oyun 1 dolar genellikle önceden bedava dağıtılan veya bundlelarda bulunan oyunlar. 40 adet aldım bende olmayan 5 oyun kaldı birisiyle ortak alabiliriz
  • Yeni trailer geldi.

https://www.rockstargames.com/videos/video/12023

26 Ekim* çıkış tarihi olacakmış. Belki GTA 6 ile ilgili bir gelişme yaşanabilir o yüzden bu bölüme yazdım.
    *= Ocak yazmışım Ekim yerine düzelttiler. Yanlışlık olmasın 26 Ekim ( Eylül ayından sonraki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 2 Mayıs 2018; 21:50:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    26 Ekim olmasın o ?
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Kpss Tarih çalışıyordum, notuma 26 Ekim yazmışım, iyi dediniz düzelteyim sonra gelir falan. 26 Ekim evet, tekrarlayalım 26 Ekim.

• SquareEnix kısa süreliğine Mini Ninjas oyununu ücretsiz dağıtıyor. Siteye üye olup oyunu sepete ekleyin. Satın alma aşamasında MiniNinjas kuponu ile ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Link:https://store.na.square-enix.com/product/280988/mini-ninjas-pc-download
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Hocam siz oyunu aktifleştirebildiniz mi? Aktifleştirmeye çalışıyorum ama geçersiz kod diyor

• Bardeos B kullanıcısına yanıt
    uye olarak girin

Aldım, teşekkürler haber verdiğiniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bardeos

Hocam siz oyunu aktifleştirebildiniz mi? Aktifleştirmeye çalışıyorum ama geçersiz kod diyor
    Kodu siteden oyunu sipariş ettiğinizde sol alt kısımdaki Coupon Code kısmısa yazacaksınız hocam. Böylece oyunu %100 indirimli alacaksınız. Kupon kodunu steame yazdıysanız geçmez elbette.
    Hocam oyunu aldım orada sıkıntı yok. Oyunun steam için verilen kodunu steame girince geçersiz diyor

• Beyler Windows 7 kullanıyorum. Steam uygulaması ve servisi çok geç açılıyor ve geç login oluyor. Sizde de böyle mi? Aralık 15 sürümü yüklü ama hep böyleydi. Bir yazıp sorayım dedim. Sağolun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    teşekkür ederim aldım
  • https://store.steampowered.com/app/560130/Pillars_of_Eternity_II_Deadfire/

İniyore

Yarından - Ramazanın ilk haftasının sonuna kadar neyle meşgul olacağım belli oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bardeos

Hocam oyunu aldım orada sıkıntı yok. Oyunun steam için verilen kodunu steame girince geçersiz diyor
    Onu bilemeyeceğim hocam. Ama kopyalarken sağında solunda boşluk kalıyor olabilir ona dikkat edin veya elle yazmayı deneyin.

• 1 oyun 0.49$ veya 10 oyun 1$
    https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/bumper-pick-mix-bundle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahtant -- 3 Mayıs 2018; 9:14:21 >
    Elle yazarken de yavaş ve sakin sakin yazsın derim. Bazen insanlar bazı şeyleri elle yazarken de yanlış yapıyorlar. Annem üye olduğu bir site veya bankanın sitesine girerken şifre yazıyor bir türlü olmuyor bana bırak diyorum ben aynı şifreyi yazınca hemen giriyor.

Nedense bazen insanlar şifre veya benzeri şeyleri girerlerken sanki arkalarından Ordu Kovalıyor gibi acele yazıyorlar.
  • arkadaşlar kusura bakmayın daha önce de sormuştum ama pek anlamıyorum, belirli indirim dönemleri falan mı oluyor steamde? yoksa kafalarına göre de indirime sokabiliyorlar mı oyunları? witcher 3 ve euro truck smilator 2 nin dlclerini almak istiyorum indirime girdiği takdirde yakın bi tarihte girerler mi acaba?
  • Katalan! kullanıcısına yanıt
    Yaz, kara cuma, kış ve quakecon indirimleri sabit. Bir de cadılar bayramı.

Haziran, ekim, kasım, aralık ve temmuz yada ağustos oluyor. Onun dışında günlük, hafta boyu, hafta ortası ve hafta sonu indirimleri var. Witcher her ay indirimde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katalan! kullanıcısına yanıt
    Her ikiside oluyor hem kafasına göre her hafta farklı oyunlar ile indirimler değişiyor. Hemde büyük indirim dönemleri oluyor. Summer Sale, Winter Sale, Black Friday gibi indirim dönemleri oluyor hemen hemen bütün oyunlar indirime giriyor.

Witcher 3 çok sık indirim gören bir oyun, takip edin yakın bir zamanda görürsünüz yine. Witcher 3 kadar indirime giren başka güncel sayılabilecek AAA oyun yoktur diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 3 Mayıs 2018; 18:53:6 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.