Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10921. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
28 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: emreglry

Hocam ben gta v’e kuramadım. Hangi platformdan indirdiniz acaba yamayı ?
    Technogame sitesinden. YouTube anlatımı da mevcut. Çok kolay kurulumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Steam gizlilik ayarları hakkında bir duyuru geçtim. Bilgilenmek isteyenler için:
    https://steamcommunity.com/groups/DHGrup#announcements/detail/1671274641626238899
  • isteyen profilini gizleyebiliyordu zaten. oyunları gizlemek niye. hadi o seçeneği getirdin, varsayılan olarak hepsini gizlemek ve isteyen açsın demek niye. sen özelliği getir, isteyen kapatsın. steamdb astats steamspy vb. bir sürü site etkilendi
  • j3ddy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Bugün g Recon Wild. dört günlüğüne ücretsiz mi olacaktı sonrada fiyatı düşecekti yanlış mu hatırlıyorum öyle bir şey var mı ?
    12-15 nisan arası ücretsiz, bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 12 Nisan 2018; 13:46:40 >
  • SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Haziranın son haftası falan

• GamersGate'den TWD S2 alasım var ama içimden bir ses yakın zamanda bir platform hediye edecek diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

isteyen profilini gizleyebiliyordu zaten. oyunları gizlemek niye. hadi o seçeneği getirdin, varsayılan olarak hepsini gizlemek ve isteyen açsın demek niye. sen özelliği getir, isteyen kapatsın. steamdb astats steamspy vb. bir sürü site etkilendi
    Steam şu takas olayı sonrasında bunu da yapması iyice milletin sinirlerini bozdu amacı ne bu salakların!

• Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Alacak olursanız GGTurkey8 indirim kodunu kullanmayı unutmayın.
    Sezon 1 ve dlc’si bedavaya dağıtılmıştı. İkinci sezon 1 dolarlık bundle’da vardı. Belki gelir. Bende key vardı ama birisine vermiştim. Elimde olsaydı bir şey istemeden size atardım hocam. :(

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam niye default gelir çok saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Sezon 1 ve dlc’si bedavaya dağıtılmıştı. İkinci sezon 1 dolarlık bundle’da vardı. Belki gelir. Bende key vardı ama birisine vermiştim. Elimde olsaydı bir şey istemeden size atardım hocam. :(
    Sezon 1'i bir siteden hediye olarak almıştım da DLC'sini vermemişti. Düşünmeniz yeter hocam. Teşekkür ederim.

Az önce baktım da GamersGate'e Steam üzerinden aktive edilmiyor oyun galiba. Kötü oldu bu.

@naz_eg Teşekkürler hocam.

• Beyler Mortal Kombat XL almak istiyorum da, 8 Martta fiyatı 59 liradan 119 liraya fırlamış. Bu artışın sebebi nedir? GamersGate'de 59 liradan 17.70 liraya inmiş. Sizce almak mantıklı mı? Bir de neden Steam'de fiyatı artmışken GamersGate'de artmamış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Beyler Mortal Kombat XL almak istiyorum da, 8 Martta fiyatı 59 liradan 119 liraya fırlamış. Bu artışın sebebi nedir? GamersGate'de 59 liradan 17.70 liraya inmiş. Sizce almak mantıklı mı? Bir de neden Steam'de fiyatı artmışken GamersGate'de artmamış?
    ellerinde key mevcuttur indirimli satmaları normal sağlam sitedir alabilirsin.
    Evet şimdi aklıma geldi. 1 dolarlığı birinci ve ikinci sezon + dlc ile almıştım. Yanlışlık oldu.

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Şimdi durup duruken aklıma geldi ben seni yanlışda anlamış olabilirim.
    Senin bölümden maksat misal Witcher 1,2,3, olsa gerek bene ise oyunun Level,Act1,2,3, ves. anladım.
    Eğer yanlış anlamışsam aradığın bu:

http://thegamesdb.net

Advanced Search den Platform seçebilirsin, sırf PC gibi...

başka Wikipedia, İMDB ve Metacritic'den de bilgi edinebilirsin.
  • Steam'da indirim patlaması olmuş, keşke FFXV'i ilk çıktığında tam parasına almasaymışım. Bu kadar hızlı 33% düşürdüklerine göre yaza yada kara cumaya 50% düşer.

• Arkadaşlar, bu hafta sonu steam üzerinden oyunlarını satan, ARAL'ın ülkemizde dağıtımcılığını yaptığı bize kazık soktukları fiyatlandırmalar hakkında, hem steam'i hem de şirketleri bu konuda bilgilendiren, yazı yazmayı düşünüyorum.

Ya bizi güya aldıkları bölge kısıtlamasından çıkarsınlar ya da bölge kısıtlamasına koydukları ülkemizin, steam fiyatlarını aşağı çeksinler. 300-400 TL bir AAA oyun fiyatı oldu.

Normalde 80-90TL'ye çıkması gereken oyunlar, bölge kısıtlaması sebebiyle, ARAL sayesinde 300-400TL'ye çıkıyor. %80 indirim gelse dahi 60TL ile 80TL'ye düşüyor ki normalde 12TL ile 16TL arasına düşmesi gerekiyor.

Buna bir el atmak lazım. dolar oldu 4 TL, Euro 5TL, sterlin 6 TL. Oyunlar dolar, euro ve bazı oyun satan yerler sterlin üzerinden satıyor. Adam gibi tek alabileceğim yer steam.

Hep beraber bir el atarsak bu işe. Şu ARAL denen kan emici kamburdan kurtuluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Şimdi durup duruken aklıma geldi ben seni yanlışda anlamış olabilirim.
    Senin bölümden maksat misal Witcher 1,2,3, olsa gerek bene ise oyunun Level,Act1,2,3, ves. anladım.
    Eğer yanlış anlamışsam aradığın bu:

http://thegamesdb.net

Advanced Search den Platform seçebilirsin, sırf PC gibi...

başka Wikipedia, İMDB ve Metacritic'den de bilgi edinebilirsin.
    Çok teşekkür ederim hocambenim merak ettiğim misal witcher 1,2,3 gibi değil de mesela witcher 3 kaç bölümden/görevden oluşuyor gibiydi. her oyunda bu şekilde episode/chapter atlama olayı yok ben biraz eskilerden geldiğim için benim oynadığım oyunlarda var bunu açıkçası merak ediyorum çünkü ona göre kendime bir hedef koyuyorum kutuphanemdeki oyunları sırayla oynamak için.misal diyelim ki witcher 3 50 bölümden/episodedan/chapterdan oluşuyor ben 25 tanesini gectiysem gunde 5er tane görev yapsam 5 güne biter diyorum biraz da görevleri basarabildigimi görmek moral oluyor pek başarılı bir oyuncu değilimdir çoğu kişiye göre o açıdan sormuştum

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.