Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10861. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 23 Misafir - 25 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.063
Cevap
2.712
Favori
21.225.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
    benim ziraat bankası hesabını kabul etti dark souls 3 alırken, yinede ziraat yurtdışı alışverişlerinde sıkıntılı bir banka. Migrosa gidip bir inanal kart çek ve paramara kullanarak ziraat den inanal'a parayı yatır. Ardından inanal kartınla istediğin gibi yurtdışı alışverişi yapabilirsin.
  • Aranızda Lego Batman oynayan var mı? 3 oyununu almama gerek var mı yoksa sadece 3.oyunu dlc ile mi alayım

Sevdiğim oyunların hepsi neden birden indirime girdi bi yandan sevinip bi yandan hüzün basıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 2 Mart 2018; 19:38:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son günü bekleyip dark souls 3 ve dlc'sini hb'den alayım dedim yeni indirimleri görünce vazgeçtim.

Deus Ex ve Just Cause gibi 2 oyun ortalama 30 TL ediyor. HB'ye 45 TL verip süpriz beklemek yerine daha mantıklı.
  • Yeni ayın lansman oyunu Steep olacak gibi hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Yeni ayın lansman oyunu Steep olacak gibi hissediyorum.

steam dışında oyun vermiyorlar ki
  • Lien- kullanıcısına yanıt
    4-5 deneme sonunda kabul etti. Daha öncede aynı kartla HB'den bundle almıştım da bu sefer sıkıntı yaptı. Yoksa diğer yurtdışı alışverişlerinde Ziraat ile bir sıkıntı yaşamadım. İninal var da kuru daha yüksek alması ve parayı karta yatırınca hemen aidat kesmesi gibi sebeplerden dolayı pek kullanmıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam da HB Monthly alımlarında ön ödemeli kartlar kabul edilmiyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Life is Strange Episode 1 ücretsiz yazıyor. Oyunu oyna dedikten sonra kütüphaneye ekliyor. Fakat kurmak istemiyorum. Kaldır deyince kütüphaneden kaldırıyor. Bu oyunu kütüphaneye ekleyemiyor muyuz? Yardımcı olan olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

son günü bekleyip dark souls 3 ve dlc'sini hb'den alayım dedim yeni indirimleri görünce vazgeçtim.

Deus Ex ve Just Cause gibi 2 oyun ortalama 30 TL ediyor. HB'ye 45 TL verip süpriz beklemek yerine daha mantıklı.

Hb nin yaptığı bundle lar genellikle o kadar düşmüyor.
    Misal xcom2 hala pahalı 80 lira falan ama bi ara 12 dolardı işte
  • önceki ay tırt çıktı bu ay deus ex + mafia 3 + god eater 2 buda bana göre tırt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

önceki ay tırt çıktı bu ay deus ex + mafia 3 + god eater 2 buda bana göre tırt

Mafia 3 hakaret gibi geldi gözüme ama God Eater için alacağım galiba

Edit:Ne zaman profilini görsem Shovel Knight oynamak istiyorum ama indirime girmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 2 Mart 2018; 21:24:57 >
  • İyi ki almamış, Dark Souls paketi tırt.

Yeni paket müthiş benim için. Mafia 3, Deus Ex yeni oyunu + God Eater
  • Satın almak zorundasın.
  • İninali kabul etmediydi hb. İyi ki etmemiş içinden tek ilgimi çeken dark soulsdu. O da zaten indirime 44 tlye düşüyor.Yazın alırım.
  • Monthly'de bir tek God Eater ilgimi çekti. Steam sayfasında ikinci oyunun yanında ilk oyunda veriliyormuş. Bundle'ı satın alan varsa verilen kodu Steam'de etkinleştirince ilk oyunda geliyor mu?

Edit: Evet, ilk oyunda veriliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muccos -- 2 Mart 2018; 23:38:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan güle güle kullansın.

Aviary Attorney: 2KVJ4-C2BJ5-FPEJZ

Holy Potatoes! We're in Space?! : 2L5PK-7X4JM-3GCN2

Lost Castle : 2T0ZJ-Z7WDQ-TJC3D

Splasher : 2P3E5-FHINT-E8X4F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 2 Mart 2018; 22:10:31 >
  • hiçbirini kullanmadım ama teşekkür ediyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Life is Strange Episode 1 satın alamaz. Episode 1 ücretsiz veriliyor.
  • ya arkadaşlar belki alakasız ama

her steam'i açtığımda

"steam bu şu anda kullandığınız e-posta adresi mi?" uyarısı geliyor hep onayla diyorum, anlamadım ne oluyor...

nedenini bilen var mı?
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Mail adresine gelen maildeki onay linkine tıkladın mı?
  • Small Radios Big Televisions

8955E-F5B6E-9N4D5
    889BJ-F2PEG-DRAPM
    895ZI-XA52H-P6PP4
    8NVM4-KXKA0-WXMXJ
    7XKJT-JA675-ZBPAA
    8LY9K-78HWJ-JG2VC
    8IJ6R-WDE2R-I0HD6
    9M0AY-I70W9-4ANF8
    9J9AF-K03YR-FMWF0
    9MCGR-XL06Q-DA7WJ
    8WZBI-INI69-KHHV9
    8V8ZI-W4GQI-YTMVV
    BLBYW-3CPFD-6BQM5
    AV7T8-KTL7Q-8M76F
    B0L3A-KFQEE-MCPN7

Gececi tayfaya selam olsun :)
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.