Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel , seth89 , seth89 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir - 21 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.559
Cevap
2.720
Favori
21.293.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Ben 17.50 olanı alacağım. 56 tl benim için çok.

Paran varsa bütün seriyi topla, efsane bir seri bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Hollow Knight

Dark Souls

Life is Strange

Ets 2

Aldım. 15lira kaldı bakiye ne önerirsiniz singleplayer olarak?

Bilgisayarınız sistem özelliklerini karşılıyorsa Quantum Break iyi bir tercih olur,14'e düşmesini bekliyordum Black Friday'de düşmeyince düşmez artık deyip aldım,düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

quote:

Orijinalden alıntı: Peanuts

Manuel Samuel diye bir oyun aldım indirimden, iki oyunla birlikte bundle halindeydi. 2.4 saatte bitirdim oyunu şimdi iade edebilir miyim?

yazık ya oyunu bitirip iade etmek nedir.

hesap numaranı at oyunun parasını atıyım sana ama oyunu iade edip milletin emeğiyle oynama!

bunun bi tık üstü marketten birşeyler alıp yiyip içip çöpünü iade etmektir.

Haklısın sonradan ben de farkına varıp mesajımda belirttim görmediysen. Hemen adam doğramaya çok meraklısınız gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peanuts kullanıcısına yanıt
    Yeterince aktif çok güzel oyun. En kötü ayarda kasmasa ben de oynayacaktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

quote:

Arkadaşlar bu oyunun multisini almak istiyorum,
    Elimde oyunda yok.
    Bunumu Alsam
    http://store.steampowered.com/bundle/3754/Sniper_Ghost_Warrior_Franchise_Complete_Pack/
    Yoksa Bunumu
    http://store.steampowered.com/sub/146591/

Arkadaşlar 2. Link 35 tl. Bunu Alsam oyununu oynayabilir miyim.

2.linkteki sadece dlcleri iceriyor ana oyun yok

Teşekkür ederim

Cdkeys.com dan 40 tlye season pass editionu almistim ghost warrior 3un oradan bakabilirsiniz.oyun+season pass

Yeni çıkacak multi map dahilmi

dahil

• abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    torrentmi yapacan :) bence satın al uygun fiyata var her yerde yamaları dlc leri mevcuttur. ben 40 lıraya ana oyunu 20 lıra da dlclere vermıstım sımdı oyun 20 lıraya kadar ındı.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Humbleda vardı herhald bu oyun, aylık bundleda.

Sistem yetecektir diye düşünüyorum. 960m var.

• İlgimi çeken bir oyundu, geçen indirimlerde aldım ama vakit bulamadığım için fazla oynayamadım.

Oyunun genelde savaş mekaniklerine eleştiri gelmiş. Ben de kısmen bu eleştirilere katılıyorum, savaş mekanikleri daha iyi olabilirdi ama berbat değil, idare eder. Her diyaloğu bir anlatıcı seslendiriyor, bu hoşuma gitti. Oynadığım kadarıyla hikayesi fena değil. Seçimlerin hikayeyi etkiliyor. Sanırım 15 saat gibi bir oynama süresi var. Ben cüceleri sevdiğim için ve türkçe oyunlara destek vermek için fiyatı uygunken aldım. Sen de bu kategorideysen ya da genel olarak rol yapma oyunlarını seviyorsan deneyebilirsin.
  • Hollow Knight gamepadsiz zor diyorsunuz peki Ori and the Blind Forest gamepadsiz rahat oynanır mı?
  • http://store.steampowered.com/app/767000/AfterTheDawn/

Haziran 2022 nedir yahu? Sanırsın GTA 6. Kim bu adamlar acaba?
  • Aylık bundle alacaklar :

Ya buradan :
    https://www.steamtrades.com/trade/tNCNl/2-csgo-keys-free-game-or-4-paypal

Ya buradan :
    https://www.steamtrades.com/trade/QYgyN/h-2-csgo-case-keys-w-you-to-use-my-humble-bundle-referral

Adamların referans bağlantısı ile üye oluyoruz. Onlar da bize 2 cs go key veriyor üstteki ekstra olarak bir oyun daha veriyor keyin yanında.
    Daha sonra Steam bakiye için almış olanlar yani oyunları eklemeyecek olanlar

Buradan :
    https://www.steamtrades.com/trade/zvUiI/h-csgo-keys-w-quantum-break2kthe-long-dark2k-and-warhammer-40000-dawn-of-war-iii2k/search?page=5

6 keye 3 tane lansman oyununu veya parça parça 2 keye satabiliyor.

Böylece 41 TL 'ye 8 key + 1 tane oyun alıyoruz. Keyleri satarsak 72 TL yapıyor. 41 TL ye 72 TL Steam bakiyesi alıyorsunuz. Paramara ( ing kampanyası ) 1.3 katlarken bu şekilde 1.6 katlıyorsunuz, daha avantajlı oluyor.

Not : %10 indirimli şekilde almak için buradan 1 dolarlık paketi alıyoruz ve kart düşürenlerin kartını düşürüyoruz. Totalde yine 45 TL 'ye geliyor ama koleksiyon kartı satışından gelenler ekstra oluyor size.
    https://www.humblebundle.com/games/mangagamer-and-friends-bundle

Not 2 : Referans ile üye olma, sadece ilk defa olacaklar için. Aynı kartla yeni hesap açıp olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 26 Aralık 2017; 13:36:33 >

• Salt And Sanctuary güzel bir oyun tam dark souls kafası platform 10 TL ye bence bedava sayılabilir bir göz atın derim. Oynaması gamepad ile daha keyifli oluyor aklınızda olsun.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Kampanya bitmiş sanırım paramara ben uygulamada bugün fiyat farkı göremedim %25 yazıyor ama almaya kalktığımızda aynı fiyatı çıkarıyor sanki ya bende hata var ya bitmiş.
  • Aylık bundle alacak varsa birbirimize referans verebiliriz. Referans karşılığı humble Store'da kullanılmak üzere 8 dolarlık bakiye veriyor. Ayrıca gelecek aya kadar humble store'dan yapılan alışverişlerde yüzde 10 indirim veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonzArt -- 26 Aralık 2017; 13:42:36 >
  • Ac Brotherhood W10'da çalışıyor mu?

• Hem Hollow hem de Ori'yi klavye ile çok rahat oynarsın bence. Ori daha kolay olanı klavye ile. Hollow Knight beni zorladı biraz klavyede ama alışıyorsun. Gamepad işini kolaylaştırır ama bu oyunlar için zorunlu birşey değil bence
  • Popüler oyunlara (PUBG, CSGO vb.) sahibim ancak bunlardan biraz sıkıldım. Uzun süre korsan oynadığım The Long Dark ve Forest'i direkt satın aldım.

Long Dark kendine has oyun dünyası ve Türkçe olduğu için aldım açıkçası. Oyun İngilizce olsa almayacaktım. Bu benim için çok önemli bir kıstas.

Forest'ı ise kız arkadaşım ile oynadığım için aldım. Beraber olunca çok sarıyor.

Yine böyle Türkçe olan, güzel bir Türkçe yaması olan veya manita ile oynanacak oyun tavsiyesi varsa bekliyorum.

To the moon ve Stardew bu oyun türlerine giriyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Ac Brotherhood W10'da çalışıyor mu?

Ac 2 ve revulationı oynadım sorunsuz çalıştı o da çalışır.

• Arkadaşlar hatun ile akşamları oynayabileceğimiz basit mmorpg türünde oyun tavsiye edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  • çok satanlarda 100 sayfa oyun baktım şöyle dört dörtlük bir oyun bulamadım %10 indirimle yetinip divinity os 2 i alacam indirim sonunda kartları satınca da beholder ile salt and sanctuary i alırım

beholder a bakmanızı tavsiye ederim türkçe seçeneği de var bana paper please i anımsattı
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.