Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bulduren , Darksun80 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (6 Mobil) - 27 Masaüstü6 Mobil3 Android
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Humble Monthly bu ay H1Z1 ve bazı oyunlar verecek H1Z1 steam kara cumada 7 tl olunca ve ilgimi çekmeyen oyunda olunca iyi ki almadım dedim ama diğer gelecek oyunlar hangileri acaba diye merak etmiyor da değilim.
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    Bende de i3 6100 gtx 1050 ti var ama fps 55 in üstüne çıkmıyor.

Utanmadan birde beleşçi demiş. İstersen kütüphanelerimi pm olarak atayım belki utanırsın.

Fortnite ile pubg birbirinden çok farklı deneyim sunuyor. Sadece örnek vermek için yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cadılar Bayramı ve Sonbahar indirimlerini üst üste boş geçtim. En son yaz indirimlerinde oyun aldım. Görüyorum ne kütüphaneler var, 100-200 oyundan bahsediyor millet. 30 oyuna sahipken kendimi dizginlemeyi başardım. Oynamayacağım oyunu almak yok.

• Kim ne isterse onu oynar arkadaşlar zevk meselesi. Bu konuları tartışmaya değmez. :)
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    Saçmalamışsın, pubg savunucusu olduğunu düşünmüyorum sadece şunu belirttim; fortnite daha farklı deneyim sunuyor çünkü daha hızlı bir oyun, built seçeneği var, lauch pad gibi tuzaklar gibi farklı şeyler var yani daha arcade bir oyun. Halbuki ikiside battle royale tarzında oyunlar. Yani pubg bana çok hitap etmedi, optimizasyon sorunlarıda tüy dikmiş oldu.

• steam guardı doğru yazmama rağmen doğru değil uyarısı geliyor. nedir bu durum? daha önce yaşayan var mı bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

steam guardı doğru yazmama rağmen doğru değil uyarısı geliyor. nedir bu durum? daha önce yaşayan var mı bunu?

Hocam süresi içinde yazıp giriş yapmanız gerekiyor siz yazana kadar kod değişiyor olabilir mi acaba?

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    yok değil, hatta bekliyorum yeni bir tane gelmesini onu yazıyorum.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum daha iyi bilen birileri yardımcı olur umarım, steam supporta yazdınız mı?

çözdüm durumu,

sabah telefonun saatini 8 dakika ileri almıştım ondan dolayı imiş.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın o zaman hocam

teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar ilgilenenler varsa bir milyon key dağıtılıyor,Yapmanız gereken facebook,instagram takip yapmak linki:https://gleam.io/pcTWf/1000000-keys-giveaway-of-lead-and-gold-game

Key mail adresine gelecekmiş,henüz almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 30 Kasım 2017; 4:56:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Arkadaşlar ilgilenenler varsa Warhammer: Vermintide 2 oyunu için bir milyon key dağıtılıyor,Yapmanız gereken facebook,instagram takip yapmak linki:https://gleam.io/pcTWf/1000000-keys-giveaway-of-lead-and-gold-game

Key mail adresine gelecekmiş,henüz almadım.

Hocam yanlış görmüşsünüz yeni çıkacak oyunlarının (Warhammer: Vermintide 2 ) reklamı için 2010 yılında yayınlanan oyunları lead and gold oyununun keyini veriyorlar

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,düzelttim.
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Valla geçen ay ben de bende TESO falan var diye almadım zart diye Shadow Tactics verdiler yanında :d Shadow Tactics i tek satsalar bile alırdım bundle ı :D belli olmuyo o yancı oyunlar geçen aydan ders oldu H1Z1 hiç ilgimi çekmemesine rağmen aldım bundle ı :d çünkü H1Z1 baya dandik bir ana oyun altından kesin bir şey çıkacak :d
  • Hwy2hell H kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum ama bu ay just cause 3 forza horizon ve gears of war 4 aldım . Bu yüzden almak konusunda kararsız kaldım almayacam. Umarım güzel oyunlar verirler .

Ben bundle larda güzel oyun bekliyordum ama code master paketi çok kötü f1 ve dlc den paket mi olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steamle biraz alakasız olacak ama geçen sene burada çok konuşulan Ubisoft hediyelerini sormak istedim. Ubisoft Aralık ayından başlayıp 30 gün boyunca her gün bir hediye dağıtmıştı. Aralarında AC 3, The Crew gibi oyunlar vardı. Bu yıl da öyle bir etkinlik olacak mı?
  • Humble bundle'da the bureau :xcom ücretsiz...

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.