Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10654. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.695
Cevap
2.721
Favori
21.312.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    i5 7600 - GTX 1060 ile oynuyorum, ilk günden beri iyi durumda ve hep daha iyiye gidiyor. Sizin bilgisayarınız kötü ise H1z1 oynayın. Hatta Fornite oynayın beleş ya. Sizin mantığınız oyunun optimizasyonu değil, parası. "O KADAR PARA VERİLİR Mİ YAAAAAĞĞĞĞ" diye düşündüğünüzden bedavaya aldığınız her şey size müthiş görünüyor :) Fortnite ile PUBG'yi karşılaştırabilecek bir ortam bile yok. Görür görmez tiksindim Fortnite'dan.
  • 9-10 tl ye böyle al abi bunu kesin oynaman lazım diyebileceğiniz oyun var mı ?
  • Arkadaşlar Gamempad ile PC'de oynanacak en iyi oyunlar hangileri? İndirimler bitmeden cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.
  • Mortal kombat xl alıcam tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 3 tl kaldı portal 2 mi half-life 2 mi

• Desm0nd kullanıcısına yanıt
    Tps oyunlar yada tps seçeneği olanlar daha iyi gibi fps oyunlar sıkıntı wolfeinstein fln oynayamadım mouse daha rahat ediyor fps lerde ;

Witcher2-3 , Ets2 (direksiyon kadar iyi değil klavyedem daha iyi) , Darksiders , GtaV veya diğer oyunlarıda olur , Max Payne , Tomb Raider serisi , Fallout4 de olabilir (cdkeysten al daha ucuz) vs...

Fifa, Mortal kombat vs saymıyorum zaten çok iyi gidiyor mortal kombat x öneririm...

One S gamepad kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 28 Kasım 2017; 18:20:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desm0nd kullanıcısına yanıt
    Bütün oyunları gamepad ile oynarım, klavye mause kullanmayali yıllar oluyor. Hack and slash tarzı oyunlar en zevklileri genelde, batman, shadow of mordor vs

• Bekocuuu B kullanıcısına yanıt
    Hl2

• Rasty kullanıcısına yanıt
    undertale
  • MAX PAYNE 3
    RAİNBOW SİX SİEGE
    THE WİTCHER 3: WİLD HUNT
    INSURGENCY
    HALF-LİFE

İLE BU İNDİRİMİ BİTİRMİŞ BULUNUYORUM BENCE BU İNDİRİMDE ALINABİLECEK EN İYİ OYUNLAR
  • bu rainbow six siege starter edition diğerlerinden farkı ney? online yok mu bunda sadece hikayesi ise 13 lira vermek pek mantıklı gelmedi .
  • İnsurgency yerine day of infamyi öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Desm0nd

Arkadaşlar Gamempad ile PC'de oynanacak en iyi oyunlar hangileri? İndirimler bitmeden cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

Dark Souls serisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

bu rainbow six siege starter edition diğerlerinden farkı ney? online yok mu bunda sadece hikayesi ise 13 lira vermek pek mantıklı gelmedi .

aynı oyun hiç bir eksigi yok.oyun sadece online zaten.sadece operatör açmak baya zor starter olanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

bu rainbow six siege starter edition diğerlerinden farkı ney? online yok mu bunda sadece hikayesi ise 13 lira vermek pek mantıklı gelmedi .

aynı oyun hiç bir eksigi yok.oyun sadece online zaten.sadece operatör açmak baya zor starter olanda.

Ben hikayesi var sanıyordum o yüzden aldım,neyse iade edip online accountuma alayım madem rainbow oyunlarından hangilerinin hikayesi var operasyon yapabileceğim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Ben hikayesi var sanıyordum o yüzden aldım,neyse iade edip online accountuma alayım madem rainbow oyunlarından hangilerinin hikayesi var operasyon yapabileceğim?

Rainbow six vegas 1 ile 2 de hikaye vardi galiba

• Steam'de DOOM base oyun +dlc'ler vs. birleşmiş sanırım key satan sitelerden base oyun key'ini alsak tamamı geliyor mu acaba bilen var mı? dlc ve Season Pass için ayrı key de satıyorlar o yüzden bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 37jj -- 28 Kasım 2017; 20:16:26 >
  • steamden umudu kesip son dakikalarında Origin den BF1 Revolution aldım. Hong Kong vpn üzerinden 109 tl ye geldi. bence almadıysanız kaçırmayın.
  • Şu Wolfensteinlar bi ara aşırı yükseldi bi daha da inmedi. bedeli en fazla 9-10 tl olmalı aslında.
  • 37jj kullanıcısına yanıt
    Ben cdkeys ten aldım yeni, var sanırım dediğin içerikler.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.