Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dyrasil2 , sunshines35 , Sinmyeong , kreasom Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.476
Cevap
2.719
Favori
21.285.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Umbrella Corporation

quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

quote:

Orijinalden alıntı: Umbrella Corporation

quote:

Orijinalden alıntı: EjderhaNefesi

ben bir internet kafede biraz oynamıştım güzeldi.İlkinin üzerine epey bir grafik koymuşlar ve kendi alanına göre bakarsan eğlenceli.
    Gene farklı bir muadil olarak bakarsan da Warhammer: End Times - Vermintide bu var fiyatıyla da önde duruyor ama buna da serverları boş denmiş bir ara.
    Left 4 dead 2 alternatifleri bunlar ona göre seçebilirsin. Ben de düşünüyorum.

KF2de serverlar dolu oluyor mu ki peki hocam ona gore alacagim

L4d 2 de herzaman oyun var arkadaslar.

Hocam l4d2 zaten var bende artik baska oyunlara yelken acayim diyorum daha yenisi benzeri turde

coop tarzi baska varsa bana da haber verin :)
    hazir indirimler baslamisken

• quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

Kötü ve eski sistemlerin de kaldırabileceği keyifli oyun tavsiyelerinize açığım

Up. Tür fark etmez. Hikayesi güzel bir oyun olması önemli bir artı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Ben o durumu bilmiyordum doom'u doom yapan şeylerden birini yok etmişler o zaman. Olumsuz yorumlarını da okudum eski oyuna göre hiç zorlanmıyorsunuz falan diyolar. Keşke sadece grafik olarak iyileştirme yapıp çıkartsalarmış. İade edip diğer sürümünü alıcam tekrardan teşekkürler.
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    grim fandango ve to the moon
  • Dark souls 3 bakiyorum. Steamde 71 tl. Baska alcak nereler var.

• alfamanager kullanıcısına yanıt
    To the moon oynadım çok beğenmiştim. Grim Fandango wishlistteydi ama almamıştım sanırım ona bir şans vereceğim. Başka tavsiyelere de açığım

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Ben de 23 yaşındayım çalışmaya başladım çok özlemişim çalışmayı. Kendi paramı kazanıp eu iv dlc’lerini toplayacağım.

O zaman sana başarılar dilerim dostum, kolay gelsin o oyun benim de radarımda ama henüz dlc bolluğundan ve benzer olduğunu sandığım oyunlardan sepetimde bulunduğundan dolayı cesaret edip girişmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayı düşündüğüm 2 oyun var;
    Don't Starve Together: İlk oyunu sevememiştim ama arkadaşlar bunu aşırı övdü, birde üstüne öven arkadaşlarden biri bu oyundan, oyuna verdiği paranın 3 katını kazandı, alsam mı almasam mı öneri verin.
    Stardew Valley: Daha da inmesini bekleyim mi ?
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    tower unite cok basarili kesinlikle tavsiye ederim
  • Beklemeyin alın gitsin muhtemelen yapımcı firma kış indirimlerinde de aynı fiyata indirecek

Dont starve ile dont starve together arasında fark mı varmış hocam? Çok oynayınca çıkan hediyeler para kazandırabilir o kısmı doğru.

• Fus Ro Dah kullanıcısına yanıt
    nioh
  • Şu oyunu 29.99 tl ye almayan kendine oyuncu falan demesin bence. Ne çöplere para veriyoruz, kıyıda da dursa alınr. Hemde GOTY , sırf dlc leri ondan fazla eder. Utanın

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition
    http://store.steampowered.com/sub/124923/
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Şu oyunu 29.99 tl ye almayan kendine oyuncu falan demesin bence. Ne çöplere para veriyoruz, kıyıda da dursa alınr. Hemde GOTY , sırf dlc leri ondan fazla eder. Utanın

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition
    http://store.steampowered.com/sub/124923/

Şimdi zaman yok, yaz indiriminde 5 lira daha düşer o zaman alırım

• Heart of Iron IV mi alsam Eu4 mu cok kararsiz kaldim. Tomb Raider'in 2013 de cikan oyununu cok ovmusler onu alasim var. Birde Metro serisini herkes cok ovdu almaya deger mi? Simdilik rise of nations,sniper elite 3, rising storm 2 vietnam ve h1z1 aldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

skyrim online oynayan var mı ? tamriel 30 liraya düşmüş. almaya değer mi sizce. wow aylık ücreti ağır gelmeye başladı .

bide önerdiğiniz oyun varsa alıntılayın lütfen

Hocam oyun Skyrim online değil, Elder Scrolls Online. Hikaye olarak Skyrimin 1000 küsür sene öncesinde geçiyor. Ek paketleri olmadan oynamanızın bir anlamı yok oyunu o kadar diyeyim, 30 liralık bir yerden sonra sıkacaktır.

En azından tam haline yakın bir deneyim istiyorsanız Ana oyun+gold edition+morrowind paketini almanız lazım. Onun üzerine de satın alınılabilen ve yaklaşık 80-90 tl civarı tutan 3 dlc si daha var. Bunlar biraz endgame içeriği olduğu için hemen almanıza gerek yok . Benim hesabım cp680 bende bile iki tanesi yok, alma gereği duymadım.(1 aylık plus üyelik açıp içeriklerini bitirdim orası ayrı)

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Ben 1,2 serilerini oynamadım bile siZce alınır mi yine de? Birde MP mod var mi bu oyunda? Varsa eğlenceli midir?

• L.A. Noire oyunu %65 indirimle 8,40 lira. Kış indirimlerinde daha da düşer mi?
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, 2 saat/14 gün süreniz oluyor. Optimizasyon problemlerini azalttılar diye biliyorum zaten, sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Tabi ara sıra can sıkıcı buglar da çıkmıyor değil, onu da belirteyim.

• Selamlar

Humble bundle da beleş santum 2 ve brütal legend ekledim kütüphaneye ama keys kısmına erişemiyorum

Maile gelen kodu giriyorum ama açılmıyor 403 hatası veriyor bazende hata vermiyor sayfa donup kalıyor

Bu sorunu yaşayan var mı başka çözüm yolu bilen

• quote:

Orijinalden alıntı: semiramist1

Heart of Iron IV mi alsam Eu4 mu cok kararsiz kaldim. Tomb Raider'in 2013 de cikan oyununu cok ovmusler onu alasim var. Birde Metro serisini herkes cok ovdu almaya deger mi? Simdilik rise of nations,sniper elite 3, rising storm 2 vietnam ve h1z1 aldim

hocam tomb raider 2013 oyunu suan ucuz bence alabilirsiniz. metro serisine gelirsek tüm oyunlar bir yana metro bir yana soluksuz 2 oyunu birden bitirdim tadı damağımda kaldı seneye metro exodus cıkacak onu bekliyorum. şu an parasını hakeden nadir oyunlardan metro serisi.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.