Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gamerxir Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (7 Mobil) - 22 Masaüstü8 Mobil1 Android
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.315.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: 1Life1Chance

quote:

Orijinalden alıntı: Paroksetin

Black Friday indirimleri hangi tarihte bitecek bilen var mı?

28 Kasım yazıyor hocam

Teşekkürler hocam yeni sayılırım steamın detaylarını falan pek bilmiyorum ve ilk defa indirimli zamanına denk geldim. Sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

GamersGate'te Bethesda oyunu alırken "GGBethesda18" indirim kodunu kullanmayı unutmayın. 57TL üzerinden ekstra %18 indirimle 47TL'ye geliyor.

EN ucuz skyrim burada mı?
  • For Honor ve Doom (2016) en ucuz nereden alınır bilgisi olan var mı ?
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Senaryosu 15 saat civarı sürüyor ve cok iyi .almanı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bütün indirimler bu .her gün farklı indirim olmayacak gibi .

• Bende indirimleri euro truck essential ve h1z1 alarak tamamladım. H1Z1 için dayanamadım açıkçası en kötü iade ederim :D İçimden south park'ı da almak geçiyor ama kaç yıllık oyun gereksiz pahalı yahu
  • Beyler size bir tavsiyem var indirimden oyun alacağınız zaman DH'nin 2. el kısmından steamden %10-15 gibi indirimli oyun satan güvenilir kişiler oluyor onlardan birini bulun alacağınız oyunları onlardan alın böylece indirimin indirimini yaparak oyun almış oluyorsunuz.
  • Bu cuphead indirime girmeyecek herhalde ?

• İndirimler belli bir saatte yenilenecek mi yoksa 28 Aralık'a kadar sabit mi?
  • Bu steam nıye boyle anlamıyorum arkadaslar.Kac senelık oyunların fıyatları dusecegı yerde artıyor.
    cod serılerı zaten rezalet ındırım almıslar herzamankı gıbı.Fc1 bıle 11tl.Fc3, fc4, crysis, splınter cell serısı nıye hala bu kadar pahalılar.Gta5 75tl asırı pahalı 3 senelık oyun.
    Helekı mafıa 1 o fıyat ne oyle

Fıyatlar eskıye oranla 2008-2013 yıllarına gore fena arttı.Zaten dıkkat ettım gta5 pıyasaya 179tl lık fıyattan cıktıktan sonra aaa oyunların alayı 150tl ve uzerınden cıkmaya basladı.Bu pıyasayı bu hale getıren oyun rezalet opt. ozurlu gta5dır
  • Arkadaşlar bu sniper elite 3 hakkında ne diyorsunuz ? Hiç birşey almadım en azından onu alayım dedim. Multiplayer'ı falan var mı hikaye bakımından iyi midir oyun ?
  • Kendi belirledigim ödül :D

• Teşekkürler detaylı bilgi için.

Bir defa bitirdim oyunu zaten.

İlk çıktığında Max Payne'yi oynamıştım. İkinci çıkınca hiç beğenmedim. Ama sonuncusu yani bu da idare ederdi. Geçmişte 3 tlden yada 3 dolardan galiba satılmıştı ama bunun altına düşmez bir daha bence. Herşey zamlandı sonuçta.

Biraz da adamlar kazansın modundayım. Güzel oyunları destekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcake± -- 23 Kasım 2017; 21:9:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Arkadaşlar bu sniper elite 3 hakkında ne diyorsunuz ? Hiç birşey almadım en azından onu alayım dedim. Multiplayer'ı falan var mı hikaye bakımından iyi midir oyun ?

Hocam ben artık hiçbir şeyden zevk alamadığım için mi bilmiyorum ama ben beğenmedim bu oyunu da. Hayatımda oynadığım ilk Sniper Elite oyunu buydu, geçen sene bu zamanlarda almıştım 1 sene geçti aradan en son 2-3 gün önce girdim 5 dakika içinde çıktım oyundan. Oyuna ilk girince (senaryo) güzel geliyor, efektler falan hoşunuza gidiyor ama sonra atmosfer beni boğmaya, sıkmaya başladı bir de bu oyunda hep aynı şeyi yapıyoruz böyle kendini sürekli tekrar eden oyunları sevmiyorum galiba o yüzden hiç sevemedim. Oyunda 1 seneden beri senaryoda 1 bölüm geçtim anca. Yani yüzüne bakmadım ilk aldığımda yarım saat oynayıp bırakmıştım.

• Cd keyde 9 dolar skyrim ama special edition değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıldı mı bilmiyorum ama green man gaming sitesinde bazı oyunlarda indirim kodu ile steam fiyatının yüzde 15 altında satıyor.

İndirim kodu : GMGBLACKFRIDAY

Geçerli olmadığı oyunlar :

https://greenmangaming.zendesk.com/hc/en-us/articles/115002954352

Watch dogs 2 - 60 TL

Shadow of war - 91 TL

Gibi fiyatlar var.

• Sanctum 2 beleş olmuş Humble aşkımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Arkadaşlar bu sniper elite 3 hakkında ne diyorsunuz ? Hiç birşey almadım en azından onu alayım dedim. Multiplayer'ı falan var mı hikaye bakımından iyi midir oyun ?

Hocam ben artık hiçbir şeyden zevk alamadığım için mi bilmiyorum ama ben beğenmedim bu oyunu da. Hayatımda oynadığım ilk Sniper Elite oyunu buydu, geçen sene bu zamanlarda almıştım 1 sene geçti aradan en son 2-3 gün önce girdim 5 dakika içinde çıktım oyundan. Oyuna ilk girince (senaryo) güzel geliyor, efektler falan hoşunuza gidiyor ama sonra atmosfer beni boğmaya, sıkmaya başladı bir de bu oyunda hep aynı şeyi yapıyoruz böyle kendini sürekli tekrar eden oyunları sevmiyorum galiba o yüzden hiç sevemedim. Oyunda 1 seneden beri senaryoda 1 bölüm geçtim anca. Yani yüzüne bakmadım ilk aldığımda yarım saat oynayıp bırakmıştım.

Siper elite pack alınmaz mı yani hocam? Yoksa sadece son oyunu alıp merakımı mı gidereyim?

• Arkadaşlar son listem bu al/alma dediğiniz şeyler var mıdır bu listede? Ona göre ödeme aşamasına geçeyim...

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.