Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: David Attenborough , dunyao , dunyao Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir (3 Mobil) - 32 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Umbrella Corporation kullanıcısına yanıt
    Bu mantık çok yanlış bir mantık ama Arada bir recruitle oynamak zorunda kaldığım durumlar olsa da genelde istediğim operatörler oynayabiliyorum. Neyse konuyu kirletmeyelim ben memnunum aradaki farkı vermek istemeyen alsın. Yoksa ortada o kadar kötü bi durum yok abartmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 23 Kasım 2017; 16:8:56 >
  • Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Casual maça gir bitir sonuna kadar. Bende de Starter var şimdi hepsi açık karakterlerin. ilk aldığım zaman ilk maçımda recruit aldım, ondan beri sadece keyfim eserse alıyorum, recruit e mecbur kalınmıyor rahat olun. Dlc olmayan karakterler ortalama 12 saat, dlc karakterleri de 25 saat alıyor. Standart sürümde de dlc karakterler bu kadar uzun sürüyor.

600 a R6 Credits 'e 2 tane ve oyunun verdiği iki tane ile 4 tane operatörle başlarsınız, gerisi gelir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 23 Kasım 2017; 16:12:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta ve altı bilgisayarın bile kaldırabileceği, zaman geçirmelik keyifli oyun tavsiyesi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

Orta ve altı bilgisayarın bile kaldırabileceği, zaman geçirmelik keyifli oyun tavsiyesi olan var mıdır?

Trine serisini oynayabilirsin çok keyiflidir.
  • Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    o 600le shopdan alabilirsin ilk cıkan ucuz operatörlerden. 2 defans 2 atak operatorden operatore degısıyor kendin ayarlıyamıyosun.
  • Arkadaşlar bugun akşam 19.00da Escape From Tarkov oyunu yüzde 25 indirim alcak. ben almayı düşünüyorum. Alcak olan var mı benden başka?:D
  • quote:

Orta ve altı bilgisayarın bile kaldırabileceği, zaman geçirmelik keyifli oyun tavsiyesi olan var mıdır?

Skyrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umbrella Corporation

quote:

Orijinalden alıntı: EjderhaNefesi

ben bir internet kafede biraz oynamıştım güzeldi.İlkinin üzerine epey bir grafik koymuşlar ve kendi alanına göre bakarsan eğlenceli.
    Gene farklı bir muadil olarak bakarsan da Warhammer: End Times - Vermintide bu var fiyatıyla da önde duruyor ama buna da serverları boş denmiş bir ara.
    Left 4 dead 2 alternatifleri bunlar ona göre seçebilirsin. Ben de düşünüyorum.

KF2de serverlar dolu oluyor mu ki peki hocam ona gore alacagim

L4d 2 de herzaman oyun var arkadaslar.

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Steam bakiyemde 300tl kadar birikmişim var, zaten paraya çevirmeye kalksam %20-25 den fiyat kırıp satmam lazım. Onun için bakiyemden almak daha avantajlı aynı fiyata geliyor, hem riski 0, hemde beğenmezsem iade ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

Steam bakiyemde 300tl kadar birikmişim var, zaten paraya çevirmeye kalksam %20-25 den fiyat kırıp satmam lazım. Onun için bakiyemden almak daha avantajlı aynı fiyata geliyor, hem riski 0, hemde beğenmezsem iade ederim.

İstediğiniz oyunları alın hocam bence 300 tl birikmişiniz varsa. Dediğiniz gibi nakite çevirseniz kötü olacak en azından kredi kartı, banka kartı vs gibi şeylerle uğraşmadan, borç yapmadan oyun alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart onay için para çektiklerini bilmiyordum. daha önceden enpara ile ödeme yapmıştım hiç çekilmemişti. Buradaki açıklamada da bazı bankaların uluslararası işlem yaparken uluslararası işlem ücreti , sınır ötesi işlem vs ücreti aldığını bahsetmiş. bende bir bankayı arayım bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Iron Impact çerez fiyatı ama çohüzel oyun benden demesi
    http://store.steampowered.com/app/461690/Iron_Impact/?utm_source=SteamDB&utm_medium=SteamDB&utm_campaign=SteamDB%20Sales%20Page
    Gelişmiş Tank 1990

fiyat olarak da cok uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Skyrim

• Çakallara bak, GTA 5 normali 90 lira, 3500000 shark card ile 75 lira. Bağımlı edecekler bizi akıllarınca microtransactiona...

• İlk defa bi indirimler para olmasına rağmen hiç umrumda değil çünkü alsamda oynayamıyorum Just cause 3ün fiyatı mükemmel belki onu alabilirim. Onunda dışında eskiden 7.75e düşen oyunların hepsi artık daha pahalı. Mesela far cry 3, mount and blade warband. Düşmesi gerekirken daha da artıyor eski oyunlar ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

quote:

Orijinalden alıntı: Umbrella Corporation

quote:

Orijinalden alıntı: EjderhaNefesi

ben bir internet kafede biraz oynamıştım güzeldi.İlkinin üzerine epey bir grafik koymuşlar ve kendi alanına göre bakarsan eğlenceli.
    Gene farklı bir muadil olarak bakarsan da Warhammer: End Times - Vermintide bu var fiyatıyla da önde duruyor ama buna da serverları boş denmiş bir ara.
    Left 4 dead 2 alternatifleri bunlar ona göre seçebilirsin. Ben de düşünüyorum.

KF2de serverlar dolu oluyor mu ki peki hocam ona gore alacagim

L4d 2 de herzaman oyun var arkadaslar.

Hocam l4d2 zaten var bende artik baska oyunlara yelken acayim diyorum daha yenisi benzeri turde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umbrella Corporation -- 23 Kasım 2017; 17:28:52 >

• Temet Nosce kullanıcısına yanıt
    Dragon age origins

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    Nerde indirim alacak hi :p games mi ? Oyun steamde yok ne iş.
  • Raiden III 2,70tl
    eski Asreroids'in 1990 Versiyonu tür oyun, sevenleri ve bilgisayarı düşükler düşünebilir...

Birde Zeka Oyunu ne diyorlar Puzzle'mı
    World of Goo 3,60tl (tavsiye ederim)

EDİT: Ben Just Cause'u aldım ama indirmiyor, İnternet Sağlayıcı mı kapattı yoksa Steam'de mi sıkıntı bir çözebilsem...???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 23 Kasım 2017; 17:58:55 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.