Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: luckylukegs Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.557
Cevap
2.720
Favori
21.293.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

mafia 1 niye indirim almamışya çok saçma 2-3 almış .

Önce oyunun çok sevenleri alsın, istemsiz alırlar zaten. Yakın bir zamanda indirim olur, o zaman da indirimi bekleyenler alırlar. Bence güzel bir politika uyguladı. Kendi açısından tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende orange box'ile portal 2 aldım..Bioshock seriside %90 olsaydı keşke
  • Killing Floor 2 alsam mi beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umbrella Corporation -- 23 Kasım 2017; 9:19:0 >
  • Umbrella Corporation kullanıcısına yanıt
    ben bir internet kafede biraz oynamıştım güzeldi.İlkinin üzerine epey bir grafik koymuşlar ve kendi alanına göre bakarsan eğlenceli.
    Gene farklı bir muadil olarak bakarsan da Warhammer: End Times - Vermintide bu var fiyatıyla da önde duruyor ama buna da serverları boş denmiş bir ara.
    Left 4 dead 2 alternatifleri bunlar ona göre seçebilirsin. Ben de düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EjderhaNefesi -- 23 Kasım 2017; 9:27:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Bfg edition daha arcade tarzındaymış. Doom 3 ise korku odaklı deniliyor.

Hmm bunu bilmiyordum o zaman aralarındaki farkı iyice bir araştırıp satın alayım hangisi beklentime daha uygunsa.

Genele hitaben:

Bu arada dün belli bir saatten sonra bakmayı bıraktım oyunlara şimdi bakınca indirimdekş oyun sayısı artmış ocağıma incir ağacı dikecek gaben. Bir de şu olayı tam anlayamıyorum misal oyunların hepsi bedavaya yakın da olsa başka kaynaklardan kopya oyun kullanmayı yeğleyen kişiler var.açıkçası benim mantığıma göre o kadar oyunu muhafaza etmek için yine bir harddisk vb gerekecek 1-2tb harddiski oyun stoklamak için doldurmak yine aynı hesaba geliyor ve ayrıca virüs riski,harddiskin bozulması vb faktörleri katınca ucuz oyunlar için illegale yönelmek pek mantıklı gelmiyor ha diyorsanız her yeni çıkan oyunu çıktığı gibi oynamak zorundayım ona bir şey diyemem ilk fiyatları yüksek olduğu için,ben makul fiyata indiği zamanlar için söylüyorum bunu

• Merhaba arkadaşlar steam dan oyun almak istiyorum ancak birkaç sorum var bu bahar indirimleri nezamana kadar ? Kara cuma başladığında daha da inecek diyolar fiyata bekleyelim mi yoksa alım yapayım mı ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

Hepsi güzel oyunlar. Long Dark ı 10tl iken almadım, şimdi hikaye modu gelmiş diye fiyatı yükseltmişler. Bu sefer hiç alasım gelmiyor 2 katı fiyata. Survival tarzı oyunları seviyorum 5 gün daha var belki bir istisna yapabilirim onun için. :)

Hi2 den alın 15 tl. Cidden çok güzel oyun kolay kolay bu fiyata düşmez kaçırmayın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Merhaba arkadaşlar steam dan oyun almak istiyorum ancak birkaç sorum var bu bahar indirimleri nezamana kadar ? Kara cuma başladığında daha da inecek diyolar fiyata bekleyelim mi yoksa alım yapayım mı ne dersiniz ?

Daha fazla inmez boşuna beklemeyin. Hi2games ten daha ucuza alabilirsin

• Fırtınam.. F kullanıcısına yanıt
    Kara Cuma indirimlerindeyiz zaten 27sine kadar sürecek yanlış hatırlamıyorsam

• Arkadaşlar aşağıdaki siteden hediye kartım var. Bir oyunu bedavaya almış olucam.

Bu oyunda bölge Avrupa yazıyor, global değil. Alırsam aktif edebilir miyim?

https://aveplay.com/product/265/call-of-duty-infinite-warfare-steam-cd-key-eu
  • Battlefield 1 en ucuz nerede şuan arkadaşlar ?
  • Alacak oyun yok dirt 4 alsammı arada gazlarım toz toprakta

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunum55

İyi forumlar herkese. Fallout New Vegas ve Fallout 3 almayı düşünüyorum fakat ikisinin de ultimate versiyonları var ve fiyat farkı da bayağı yüksek. DlC ler olmazsa olmaz mıdır ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Olmazsa olmaz evet new vegasın ultimate olanını fallout 3 te goty olanı alacaksınız

• Arkadaşlar Voidu'daki Black Friday indirimleri ne zamana kadar sürecek?
  • beyler en son gece 10da bakmıştım ondan sonra kayda değer güzel indirim oldumu

bu arada pubg bekleyelim mi alalım mı ne düşünüyorsunuz indirime girer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Görkem ! -- 23 Kasım 2017; 10:52:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EjderhaNefesi

ben bir internet kafede biraz oynamıştım güzeldi.İlkinin üzerine epey bir grafik koymuşlar ve kendi alanına göre bakarsan eğlenceli.
    Gene farklı bir muadil olarak bakarsan da Warhammer: End Times - Vermintide bu var fiyatıyla da önde duruyor ama buna da serverları boş denmiş bir ara.
    Left 4 dead 2 alternatifleri bunlar ona göre seçebilirsin. Ben de düşünüyorum.

KF2de serverlar dolu oluyor mu ki peki hocam ona gore alacagim

• Bu indirim dönemi hem iyi hem de kötü oldu. Eğer yeni çıkan oyunları bekleyenler bir oyuna 200 değil de Max 100 110 civarı veririm diyenler, ya da steamde yeniyim pc ye yeni geldim diyenler yaşadı. Bazı oyunlar çok iyi indirim aldı, 2017 çıkışlı oyunlar özellikle indirim oranları süper. Ancak benim gibi bir oyuna Max 20 30 veririm hem de 5 yıldır steamdeyim diyenler avuçlarını yaladı. Yaz indirimlerine çok benzer oranlar geldi, özellikle de 2015 te çıkıp da hala %75 almayan AAA oyunlar var. Fallout 4 boş mgs 5 boş farcry primal boş ac unity boş ac syndicate boş (witcher 3 tomb raider Just cause 3 hariç ki bu oyunlar önceki dönemlere göre aynı oranları aldılar)

Özetle benim gibi steamde eskiden beri ama fakir olan kişiler için hoş olmadı. Ben 2 dlc alır kaçar. İyi alışverişler

• İnidirmler hiç bir şeye benzemiyor.

!! YAVAN !!
  • Listem de 19 tane filan oyun var ama içlerinde öncelikle almayı düşündüklerim 4-5 geçmiyor ve onlarda şaka gibi %35 ile %20 arasında indirim almışlar. İşin garibi piyasaya onlardan sonra çıkmış başka oyunlar %50 ile %75 arasında indirim aldılar.

Steam dışında kalan yerlere bakıyorum oralarda da fiyatlar çok farklı değil hatta kimine göre Steam 5-10 TL daha ucuz. Bu dönemi büyük olasılıkla hiç oyun almadan bitireceğim yada BF4 yok bende 4.99 Euro verip Origin den alacağım. Ha almayı düşündüğüm 1-2 teknolojik ürün var şayet onlara kara cuma kapsamında indirim olmaz ise Steam indirimi bitmeden Watch Dog 2 alabilirim.

Baktım da Watch_Dogs2 Deluxe Edition almaya karar verirsem playstore dan almak daha mantıklı gibi orada fiyatı 72 TL (kredi kartı ile alınca 75,60 TL) Gerçi Uplay uyumlu. Steam de aynı sürüm 81,26 TL

Fiyatlar istenen gibi gelmeyince insan ne alacağını şaşırıyor.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.