Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Merudo Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir - 26 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.710
Cevap
2.721
Favori
21.314.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Mass Effect
    Mass Effect 2
    Crysis Collection
    Wolfenstein: The New Order
    Wolfenstein: The Old Blood
    Battlefield Bad Company 2
    Medal of Honor
    Dead Space
    Dead Space 2

Bu kadar yeter.Eskilerden takıldım bu indirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 23 Kasım 2017; 13:3:1 >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    hocam portalı bundle olarak alın iki oyun 3.67 tl
  • arkadaşlar red orchestra 2 almak ile risingstorm almak arasında bir fark var mı? sadece multiplayerları mı aynı
  • İlk önce indirimlere bakıyorum sonra bankadaki parama. Sonra ay sonuna kadar nasıl hayatta kalırım diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Sürekli aynı oyunlar aynı fiyata düşüp duruyor oranlarda bile değişiklik yok.

Cidden sinir bozucu AAA oyunların 7.5 - 12.5 liraya düştüğü zamanları özledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    CS nın emın olamadıgınız yerı soyleyın yrd olurum.300saat oynamıslıgım var
  • bob07 kullanıcısına yanıt
    Görmemiştim bunu öyle alayım...

Şehir kurma oyunlarını seviyorumda daha çok age of cossacks tarzı cs yi denemedim bide sanki ana oyunda olması gereken bazı şeyler dlc olarak itelenmiş dlc ler ile pahalı geldi... @WARTIME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 23 Kasım 2017; 1:25:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • varanus gouldi V kullanıcısına yanıt
    Ben bu indirim döneminde tek oyun alırsam aklımda o var. 1 oyun çok eleştirildi ve yerden yere vuruldu. Çok da haksız sayılmazlar o eleştirilerde. Şansa ben onu palı almamıştım. 2 oyun için ise o derece olumsuz yorumlar okumadım. Hatta Steam de en son incelemeler ve tüm incelemeler kısmı çok olumlu diye gözüküyor. Ona bakınca da alınır gibi ama bilemiyorum. Forumda oynayan arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yandan ps4 kullanıyorum adamlar 1 ay önce çıkmış oyunlara %50-%60 indirim yapıyorlar ama steam nerdeyse 1 senedir her indirimde aynı fiyatları veriyor oyunlarına.
    Oyunlar eskıden max 50tl ye cıkardı hatta derdık kı ps kullananlara sız bır oyuna 200tl verıyorsunuz bız max 50tl verıyoruz dıye.Sımdı yenı cıkan tum aaa oyunlar 200tl ve uzerınde.

Eskıden pc parcaları ucuzdu ps e gore sımdı ne oyunları ucuz ne parcaları ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hocam bir yandan ps4 kullanıyorum adamlar 1 ay önce çıkmış oyunlara %50-%60 indirim yapıyorlar ama steam nerdeyse 1 senedir her indirimde aynı fiyatları veriyor oyunlarına.

Ps store son zamanlar da daha avantajlı olmaya başladı. Ancak online bağlanabilmek için düzenli olarak plus almak cidden çok mantıksız geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Oyunlar eskıden max 50tl ye cıkardı hatta derdık kı ps kullananlara sız bır oyuna 200tl verıyorsunuz bız max 50tl verıyoruz dıye.Sımdı yenı cıkan tum aaa oyunlar 200tl ve uzerınde.

Eskıden pc parcaları ucuzdu ps e gore sımdı ne oyunları ucuz ne parcaları ucuz

Pc tarafında pahalı oyunlar için tek alternatif cd key siteleri kaldı maalesef. Gift işini bile yedi bitirdi ayı gaben. Cidden pc'nın avantajı filan kalmadı.

Bu popülerlikle yakında steam aylık ücret almaya başlarsa inan hiç şaşırmam hocam..

10 yıl önce multi oynamak için aldığın oyun + aylık multi parası vereceksin deseler bi tarafımızla gülerdik ama şu hale bak.
    Abav ayda 11 bilmemkaç TL ye geliyor dedik 134TL ye kaptık 12 aylık Plus'ı..
    Aynen öyle hocam o saçmalığı var. Ama değişik bölgelerden araştırıp plus aldığınız zaman ayda 7-8 liraya gelebiliyor plus üyeliği ki aylık verilen ücretsiz oyunlar dengeliyor bu fiyatı.
    Neyse konuyu kirletmemek adına strateji severlere tavsiye olarak Hearts of Iron IV öneriyorum 23,60 olmuş
  • Sevgili dostlar H1Z1 alayım diyorum 7 liraya düşmüşken ama gerçekten o kadar mı kötü yahu ? Çok mu bug var

• Rainbow Six Siege: Starter Edition

Arkadaşlar oyun içinde varmı acaba yani nasıl desem ben sadece ana oyunu istiyorum başka birşey değil neden derseniz arada bir açar oynarım okadar sıkı bir pc oyuncusu değilim kısacası amacım arakdaşlarımla oynamak okadar eğer normal oyun ise satın alacağım bilgili bir arkadaş varsa yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler.
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Cidden ilginç ve garip bir durum var. Eskiden pc oyunlarıyla ps oyunları arasında en az 2 katı fiyat olurdu ve o zamanlar ps yapımcısı sony firmalardan lisans parası alıyor denirdi. Şimdi bakıyoruz PC oyun fiyatları PS ile aynı oldu hatta neredeyse geçiyor.

Ülkemiz de fiyatlar tedarikçi kaynaklı sebeplerle şişiyor diyoruz ama ps oyunlarının fiyatları artmasın biz esas parayı pc sahiplerinden sömürelim diyerek pc oyun fiyatları yükseltilmiş gibi.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Bu ulkede ne kadar kotu sey basımıza gelırse mustahak bıze.Daha dogrusu %50 ye mustahakta kurunun yanında yasta yanıyor ıste
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.