Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel , BJKBLADE , Kaltroh , samdrager , psycho90 , psycho90 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 33 Misafir (2 Mobil) - 34 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Beyler az sabredin yav. İndirimler tamamen güncellensin önce. O parayı her türlü vereceksiniz zaten. Bir saat cebinizde dursun bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Valla yazın yaptıkları 30 liraya 10 verdiklerikampanya daha iyiydi 300 + 100 almıştım o kampanyadan

Forumda takıla takıla ölücülük nasıl yapılır öğrendik şükür

Ben de aynı şekilde sömürmüştüm hocam bayağı. Kampanyanın bugını bulmuşuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swerty111

Alakasız olacak ama kelimelerin ifade edemeği oyun ödülünü verebiliyor musunuz? Her kategoriyi aday gösterdim ama bunu göstermeye çalışınca hata kategori seçmediniz diyor.

aynı sorun bende de var galiba tam oturmadı sistem bekleyelim.
  • Benim gibi steam hesabı neredeyse boş olan birisi için acayip bir hafta olacak güncellendi,güncellenmedi karmaşasına rağmen yaklaşık 50tane oyun buldum şimdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafia 2 ve 3e sahip olanlar için Mafia 1 26 tl'ye geliyor. Bu kadar eski oyun için yine de çok gibi sayılır ama Mafia hak ediyor. Tekrar mağazadan kaldırılma riskini bu sefer almayacağım.

Helali hoş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

GTA V sonunda 75 TL gibi bir düzeye inebilmiş.

İndirimlere çok göz gezdiremedim daha ama, fena durmuyorlar.

Ben de niye 89.50 gözüküyor

http://store.steampowered.com/search/?specials=1&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu sabah aldım 34'e inan içim cız dahi etmezdi şu an 5TL ye düşse dahi..
    Onun adı şanı yeter, hey yavrum hey
  • DİKKAT!!!

Sepete eklenilen her oyunun indirimli fiyatı kalkıyor ve normal fiyat geliyor ekrana. Hızlıca alayım derken fazla ödeme yapmayın arkadaşlar.
  • Grim Dawn.

Bu oyunu öneririm 13 TL ye düşmüş fiyatı bende cadılar bayramında bu konuda biri önermişti aldım inanılmaz memnun kaldım 100 saat oynamışım tavsiye ederim. Arpg türünde bir oyun oynayış mekanikleri ve atmosferi çok güzel. Kendinizi kaptırıyorsunuz. Bir deneyin derim Grim Dawn'ı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 22 Kasım 2017; 21:37:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki bundle'a bakın
  • Cod oyunları sadece %35 almış şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ask11012007

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

GTA V sonunda 75 TL gibi bir düzeye inebilmiş.

İndirimlere çok göz gezdiremedim daha ama, fena durmuyorlar.

Ben de niye 89.50 gözüküyor

http://store.steampowered.com/search/?specials=1&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Oyun tek başına 89 TL. Yanına Shark Cash Card'ların eklendiği Bundle'lar daha ucuza geliyor.

http://store.steampowered.com/bundle/3871/Grand_Theft_Auto_V__Whale_Shark_Cash_Card/

• ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Bu paketi alacaksınız

• RimWorld beklemiştim. Girmedi indirime. :/
  • Ulan mad max yine adam akıllı inmemiş ,
    Key sitelerinde daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 22 Kasım 2017; 21:41:13 >
  • Garrys mod 9tl

• Drima kullanıcısına yanıt
    Mafia ya 34 değil 340 tl bile değer. Çıcukluğumun efsanesi. Yılların eskitemediği oyun şeklinde aday gösterdim onu.
  • Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration hey şey dahil mi yoksa alttaki Season Pass'ımızı da çakmamız mı gerek full içerik için?
  • aynen bende de oldu nedense...
  • Drima kullanıcısına yanıt
    season pass dahil celebrationa
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.