Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10596. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Ne alaka steam'de kur anlık değişmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafia 1 gelmiş
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

Black friday ne yazık ki dolar nedeniyle gerçekten kara geçecek galiba

kuru steam ayarlamıyor yapımcıya baglı şekilde belirleniyor.

• Aynen öyle hocam sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyorum bazı arkadaşlara. :)
  • Drima kullanıcısına yanıt
    KAFAMDAN KARA SULAR DÖKÜLDÜ RESMEN ARKADAŞA ATARKEN HEYECANDAN ATAMADIM ULn hala caps lock açık kalmış.
  • GTA 2 de gelirse benim steam hesap bildiğin şampiyonlar ligi olacak ha gayret
    Mafia çok iyi oldu ya..
  • hASSTR .. MAFIA 1 reyiz gelmiş hoşgelmiş
  • Arkadaşlar aylar önce G2A'dan Origins hesabına The Sims 3 için 4 tane DLC almıştım. DLC'nin 2'si duruyor, 2'si silinmiş. Acaba Origin'de mi hata var, yoksa gerçekten hesabımdan mı silinmiş?
  • Dolar tabiki steami etkilemiyor, evil within 2 o yuzden 260 tl dan piyasaya cikti veya xcom 2 o yuzden 220 tl

• Nefesimi tuttum aksam 8'i bekliyorum.

• Life is Strange Before The Storm
    Totalwar WarhammerII
    İlk alacaklarım arasında , başka tavsiye ettiğiniz yeni oyunlar varsa tekliflere açığım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starcraft 2 f2p mi olmuş tamamen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phant0mAssassin

Dolar tabiki steami etkilemiyor, evil within 2 o yuzden 260 tl dan piyasaya cikti veya xcom 2 o yuzden 220 tl

hocam o fiyatların öyle olmasının kimin işgüzarlığı yüzünden olduğunu herkes biliyor dolar ve steamın direk olarak bağlantısı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Dolar tabiki steami etkilemiyor, evil within 2 o yuzden 260 tl dan piyasaya cikti veya xcom 2 o yuzden 220 tl

hocam o fiyatların öyle olmasının kimin işgüzarlığı yüzünden olduğunu herkes biliyor dolar ve steamın direk olarak bağlantısı yok.

Dolar steam baglantisi yok ama fiyat ortada. Hatice degil netice itibariyle olan bize oluyo. ki

• Age of Empires 2 indirime girer mi arkadaşlar ? 7,75 e düşüyordu
  • quote:

Hocam gecen level dergisinde bununla ilgili yazi vardi.Butun suc bethesanin rusya haric her ulkede sisirilmis fiyatlarla yayinliyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılın en iyi indirim dönemi akşam başlıyor demek :)
  • Dead space bundle iyi fiyata bence meraklılarına duyurulur ben de alacağım

• Biri örnek vermiş. Evil Within II örneği. Şimdi bu oyun 13 Haziran tanıtıldı Steam’e geldi o zaman dolar kuru 3.50 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Zaten şu son ayı saymayın dolar kuru hep 3.30-3.50 civarında gezdi. O oyun 266₺ ile çıkış yaptı (60$)

Şuan dolar 3.95 ve o oyun hala 266₺ ancak şöyle bir şey var ki oyunun kuru daha doğrusu Bethesda’nın yeni nesil AAA kutulu oyunların kuru 4.40 şeklinde alındığı için 266₺ çıkıyor. Hatta 4.43 çıkıyor, 266₺ bölü 60 yapınca sonucu kendiniz görebilirsiniz.

Hala anlayamadığınız nokta var.

Steam güncellemez, firma günceller kendi fiyatını

Steam indirime sokmaz, firma isterse indirime sokar

Steam sadece bir araç, asıl olay sen satın alırken bir kısmını Steam’e bir kısmını yapımcıya ödüyorsun( böyle biliyorum)

Anlık kur güncellemesi yok

A@@l ile anlaştığı için kur inanılmaz fazla

Ayrıca, Steam’den almak zorunda değilsiniz, 140 liraya da alınabiliyor başka sitelerde. 60 dolar ne 140 lira ediyor ne 266₺

• Gitme kal...

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.