Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10567. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 15 Misafir - 20 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.063
Cevap
2.712
Favori
21.225.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Dolara bak sen. Yakında 4.00 görür hatta pazartesi günü görürse şaşırmam da.

devletin dolar üzerinden borç ödeyeceği dönemlerde devletin müdahaleleri ile 2 haftalığına dolar düşürülür, o dönemi kollayın borç taksitlerini öğrenerek
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Bu program game booster gibi değilmi ? Benim witcher 3 için ekran kartı hariç (650m) bütün özelliklerim oyunu karşılıyo . Bu programın ekran kartına bi etkisi oluyomu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde kendime oyun almama sözü vermiştim ama, FM 2018'in izlediğim yenilikleri beni cezbetti ve en ucuz Voidu'da bulunca dayanamayıp aldım.
  • Minimum sistem gereksinimindeki ekran kartını da mı karşılamıyor? İmkânsızı başartan bir program değil, yalnızca zaten çalışan bir oyunda performans artışı sağlıyor.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdim bu ekran kartıyla . Ufak tefek kasmalar yaşadım fakat ekran kartının denetim masasını karıştırarak çokta sırıtmicak bişekilde oynadım ama dedigim gibi kasmalar devam etti ara sıra . Bu sorunu çözermi bu program ? Yani ekran kartının gücünü bi nebze olsun arttırırmı ?

• Steam link 14 dolara düşmüş. Türkiye'den alım olabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Konu çok ilginç geldi. Görüntüde tam benim istediğim gibi, oldschool gamercıların sevdiği tarzda. Türkçe desteğinin olmasıda büyük bir artı.

http://store.steampowered.com/app/382140/SKYHILL/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 6 Kasım 2017; 11:18:50 >
  • Çözer ya da çözmez diyemem, denemek gerek. Ama evet performansı arttırır. Isınmaya dikkat edin yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Mockingbird.

Bu program game booster gibi değilmi ? Benim witcher 3 için ekran kartı hariç (650m) bütün özelliklerim oyunu karşılıyo . Bu programın ekran kartına bi etkisi oluyomu ?

Sistem özelliklerinizin yetmesi lazım ama yine de denemesi bedava. 2 saate kadar kullanıp iade edebilirsiniz memnun kalmazsanız. Bu program daha çok fps sabitlemede iş görüyor, oyunları akıcı ve sabit bir fps ile oynamamı sağlıyor laptopta. 170 saat civarı kullanmışım, ben memnunum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Konu çok ilginç geldi. Görüntüde tam benim istediğim gibi, oldschool gamercıların sevdiği tarzda. Türkçe desteğinin olmasıda büyük bir artı.

http://store.steampowered.com/app/382140/SKYHILL/

Puanı düşük bir oyun gibi hocam, önerdiğiniz gameplay videosu var mıdır? Belki oynayan birilerini izleyince ilgimizi çeker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loras Tyrell

Steam link 14 dolara düşmüş. Türkiye'den alım olabiliyor mu?

Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. Pek alınabileceğini sanmıyorum ama yinede cevaplanırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Normalde kendime oyun almama sözü vermiştim ama, FM 2018'in izlediğim yenilikleri beni cezbetti ve en ucuz Voidu'da bulunca dayanamayıp aldım.

Oyuncuların eşcinsel olması benim de en çok beklediğim yenilikti, ben de almayı planlıyorum
  • amazondan almıştım gayet kullanışlı
  • Bu arada sizce CS:GO ne zaman indirime girer?
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    en yakın indirimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Witcher 2 başlarda baya düşüyor ben 30 fps falan bitirdim oyunu. Sisli dumanlı savaş alanlarını saymazsak.

Önce 3e bakmıştım ben sonra oynanış dinamikleri garip geldi 2 nin ve bıraktım
  • https://www.ubisoft.com/en-gb/event/watchdogs-giveaway-2017/

Watch dogs bedava.

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Biraz benziyorlar aslında. Ama 2. oyun biraz sıkıcı yalan yok. Bitsin de kurtulayım modundaydım.
  • https://freetrial.ubisoft.com/promotions/watch-dogs-1/8/

Ubisoft Watch_Dogs Giveaway'i yapmış, oyunu ücretsiz dağıtıyor. Uplay kütüphanenize 13 Kasım saat 19.00'a kadar ücretsiz ve kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

amazondan almıştım gayet kullanışlı

Amazon da 70 euroya falan satılıyor. Steam çerez parası kendileri için 14 dolar. Keşke alabilsek. 20 dolara kadar veririm. Var mı getirebilecek forum kullanıcısı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.