Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Maestro725 , bulduren , cangk Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.680
Cevap
2.721
Favori
21.309.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

Orijinalden alıntı: sipidik

grim dawn oyununa sahip olmayan varsa alsın derim bu oyunu diablo torchlight 2 van helsing yada victor vran ile kiyaslamak ayıptır. bu saydıklarımın tümüne sahibim grim dawn çok ayrı bir yerde. Ayrıca fiyat performans olarak bakarsak grim dawn 300 saatten fazla oynanabilir oyun sınırsız karakter seçeneği sunuyor

hocam oyun konusunda cahilliğime ver daha önce hiç duymamıştım. forumda da denk gelmedim sanki. google baktım karakter geliştirme tarzı bir oyunmu ?

Yüzlerce saat diablo 3 oynamış , torchlight ve victor vrana da göz atmış , grim dawn alıp iade etmiş biri olarak söylüyorum.Eğer bu tarz oyunlara yeni başlıyorsanız grim dawna bulaşmayın.Çok hardcore bir oyun işin içinden çıkamazsınız.Daha casual olan saydığım 3 oyundan birini alıp başlamanızı tavsiye ederim.Sorunuza gelirsek evet bir karakter yaratıyorsunuz level kasıyorsunuz,item,yetenek ağacı vs vs

Grim Dawn düşünüyordum ama saydığın 3 oyunu da hiç oynamadım Oynamak istiyorum ama ingilizcesi ağırdır diye almamıştım.

Şöyle bir olay gördüm.http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=37502 sonu iyi bitmemiş sanırım.

• Bu tarzı seven ve bu tarzda çıkan oyunların tümünü oynamış biri olarak söylüyorum grim dawn zor oyundur yeni başlayanlar bulaşmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiramist1

Belki koleksiyonerim Saka bir yana oradaki oyunlarin cogunu oynadim korsan olarak. Parasini hakettigini dusunduklerimi orjinal olarak aliyorum. Kucuk sacma oyunlar da epey cok

Ben de aynı o şekilde eskilerden ne görsem alıyorum. Haksızlık olmasını istemiyorum. En çok da Call of Duty'leri alamıyorum diye içim gidiyor. Aynı şekilde Need for Speed'lerin eski oyunları da olsa, paket halinde basarım acımam. Oynar mıyım bilmem ama yine de içim rahatlar. Onlarla büyüdüm en çok onlar hak ediyorlar.

• Sönük geçti sanki bu indirim dönemi. Hiç hoşuma gitmedi.
  • Aynen oyle hocam hepsinin ayri bir anisi var. Keske oyunlardan eskisi gibi keyif alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semiramist1 -- 1 Kasım 2017; 21:30:35 >
  • Greenmangaming sitesinde Gta 5 67 TL . Ayrıca bir çok indirim var ve bu indirimlerin üstüne alacağınız kod ile bir de yüzde 25 indirim var. (Gta 5 öyle 67 TL oluyor. Normalde 89,5 TL)
    Kodu almak için mailinize bakın. Muhtemelen size de mail atmışlardır. Ya da alttaki linkten almayı deneyebilirsiniz.

https://www.greenmangaming.com/voucher-offer/25-off-day-of-the-dead/?utm_source=neolane&utm_medium=email&utm_campaign=2017-11-01-BI_406_V25_ResidentEvil7_NMS_GTA5_LifeIsStrange_Civ6_Prey_Doom_BioshockTheCollection&utm_content=Hero_Image

• gmg'deki gta 5 steam versiyonu değil bu arada o nedenle fiyatı uygun.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Cadılar Bayramında çok da ahım şahım indirim olmuyor. 3 yıllık Steam kullanıcısı olarak en güzel indirim döneminin Kara Cuma olduğunu söyleyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisi kara cuma tabiki, ama artık onunda tadı kalmadı. Eskisi flash deal olmayınca, zevki olmuyor. Artık hepsi sabit indirimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Sönük geçti sanki bu indirim dönemi. Hiç hoşuma gitmedi.

Halloween Sale indirimleri sadece korku-gerilim oyunları için olduğundan az sayıda oyun bu kapsamda indirim aldı. Bunların içinde de göz dolduran bir indirim öyle pek yoktu.

Steam'deki indirim dönemlerinin artık eski tadı tuzu yok da, yine de en iyi indirim dönemleri Black Friday indirimleri ve yılbaşı indirimleri oluyor.
  • Bir de indirim başladı deyip oyun oynayan zombie afişini kim hazırlamış acaba, baktıkça oyun alasım gelmiyor

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Öyle olduğunu düşünmüyorum bende dün aldım 8 saat oynamışım bile olay oyuna başlamadan önce kendinize bir build ve karakter seçmek. Yeni başlayacak arkadaşlara da tavsiyem internetten güzel bir build bulun önce girin ve o builde göre karakterinizi şekillendirin.
    Benimde şüphelerim vardı oyuna dair ancak gayet sürükleyici olmuş. Kendini oynatıyor. Skill puanlarını da geri alma imkanı vermesi benim hoşuma gitti.
    Tavsiye ederim Grim Dawn alın oynayın keyifli bir oynanışı var. İndirim dönemleri 11-14 TL arası gidip geliyor fiyatı o fiyatlara almanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 2 Kasım 2017; 16:33:10 >
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Kendimizi frenliycez artik

• quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

burası reklam yerimi? her sayfada spam yapmaktan bıkmadın mı? gerçi bu mesajıda kaldırtırsın şimdi

Altına imzamı atıyorum.

• http://store.steampowered.com/app/485510/Nioh_Complete_Edition___Complete_Edition/

şunun fiyatı ne zaman belli olacak acaba çıkmasına 4 gün kaldı
  • Yoksa yarın Aylık Bundle'da Phantom Pain, Far Cry 4 veya Division mu geliyor
  • ya ben voiduyu seviyorum. bu hi2games falan güvenmiyorum işin açıkçası.

adamlar en azından güven teşkil ediyor g2a **** görüntüsü izlenimi vermiyor en azından.

size de tavsiyem digital alırken türkiye için en azından voidu tercih etmeniz arkadaşlar.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Ahahaha.

Ne yapsak, Morrowind Multiplayerlara mı düşsek Nerevar bey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Yoksa yarın Aylık Bundle'da Phantom Pain, Far Cry 4 veya Division mu geliyor

Dishonered 2 gelse keske

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.