Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: returnity , Halorandal , noir06 , 13th Patronus , Blackdik Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 35 Misafir - 37 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
349.478
Cevap
2.720
Favori
21.286.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Farming Simulator 15 ve 17 arasında çok fark var mı? Varsa ne gibi farklar var? 15 daha ucuz olduğundan çok büyük farklar yoksa 15'i almayı düşünüyorum.
  • Gerçek mi bu ?

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Yeni bundle

• yeni bundle geldi.1 dolarlık deger.bta iyi mi kötümü bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta da pas geçiyorum
  • 1 dolarlığı alıp 5.73 dolardan sabitledim. Eğer haftaya güzel oyunlar gelirse 4.73 vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 31 Ekim 2017; 21:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFrozen

Titanfall'un ilk oyunu nasıl beyler? Oynayanı var mı hala?

2 gün deneme süresi var zaten. Free games - Trials kısmından görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

Orijinalden alıntı: TheFrozen

Titanfall'un ilk oyunu nasıl beyler? Oynayanı var mı hala?

2 gün deneme süresi var zaten. Free games - Trials kısmından görebilirsin.

Yok hocam, oyuncu yokmuş. Değmez 56 gb indirmeye şimdi. Teşekkürler yine de fikir için.
  • jumbo bundle 10 için yanlışlıkla 25 dolar ödedim
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Ben geçen hafta Bta'yı erkenden almıştım 1.5 dolar fazladan verdim. Adamlara ben 2,4 yazacaktım elim kaymış 4,2 yazdım dedim. Gerekli bilgileri verip adamları öven bir mesaj attım. 2 gün sonra iade ettiler parayı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Arkadaslar bu total war oyunlari niye bu kadar pahali? Alternatif, daha iyi diyebileceginiz oyunlar var midir?

Çünkü Strateji oyunu olarak en büyük yapım. Savaş alanları için, ordular, kaplamalar vs çok masraflar harcanıyor. Ama indirime girdiklerinde serinin büyük kısmını ucuza toplayabilirsiniz.

Tesekkurler hocam,seri olarak almak istiyorum hepsinin farkli bir tarihsel hikayesi vardir diye ama su anki fiyatlar bence cok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunum55

Gerçek mi bu ?

1 hafta once New Order in fiyati 89 dan 58 e duştü. Bundle fiyatini guncellememisler daha. Black friday de guncellerler.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    anında refund ettiler 3-5 güne yansırmış biz olsak parayı vermeyiz geri dikkat etseydin bilader derdik

• Eskiden ne güzel bundle'lar gelirdi yahu. Çoğu kişi hatırlıyodur o origin bundle zamanlarını falan. Kalmadı artık hiç öyle sürekli es geçiyorum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

Arkadaslar bu total war oyunlari niye bu kadar pahali? Alternatif, daha iyi diyebileceginiz oyunlar var midir?

Çünkü Strateji oyunu olarak en büyük yapım. Savaş alanları için, ordular, kaplamalar vs çok masraflar harcanıyor. Ama indirime girdiklerinde serinin büyük kısmını ucuza toplayabilirsiniz.

Tesekkurler hocam,seri olarak almak istiyorum hepsinin farkli bir tarihsel hikayesi vardir diye ama su anki fiyatlar bence cok

İndirime girmediler, o yüzden. İndirime girdiklerinde pm falan atarsanız size en uygun şekilde tüm seriyi toplatabilirim.

• Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiramist1

Onerebileceginiz oyun var mi ?http://steamcommunity.com/id/semiramistt/games/?tab=all

Hocam yanlis anlamayın da 190 küsür oyununuz var ama hic birini oynamamışsınız. Önersek ne olacak. Alıcaksınız oynamayacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Forest'ımı alsam yoksa Subnautica'mı ?

Sizce ?

Forest daha çok yamyam zombi vs kurtularak yiyecek içecek bulup barınacak bir yer yaparak hayatta kalma oyunu, subnautica kafa dinlemelik oyun araştırma, malzeme toplayarak craft yapma,yeni yerler ve eşyalar keşfetme oyunu, ikisi de güzel bana göre iki oyuna da sahibim bana kalırsa ikisini de alabilirsin bir tane alacak olsa subnautica daha ağır basıyor.
  • darksidersın klavye mouse ile kontrolü nasıl arkadaşlar?
  • Zombie Army Trilogy almak isteyen varsa 4-pack açmayı düşünüyorum.Eğer ortak girmek isteyen olursa mesajı alıntasın , kişi başı 9,75 TL düşüyor.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.