Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.558
Cevap
2.720
Favori
21.293.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Witcher 3 GOTY
    The Room I-II

Bu oyunları alıp indirim dönemini kapatmayı düşünüyorum. Malum yakın zamanda 2 büyük indirim daha olacak. Bu dönemde kaçırma dediğiniz uygun fiyatlı oyunlar varsa onları da düşünebilirim .
  • Kreus kullanıcısına yanıt
    Poe yerine tyranny tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Oyun firmaları isteyince optimasyon özürlü olmayan oyunlar yapabiliyormuş. Steam dahil tüm platformlarda ki oyun firmaları Bethesda Softworks oyunu olan Wolfenstein.II.The.New.Colossus kendilerine örnek alsınlar. 4 saat oynadım bir an bile katılma sorunu yaşamadım. Adamlar kasmayan ve dizüstü bilgisayarları ısıtmayan oyun yapmışlar. FPS değeri 60 altına hiç düşmedi hatta çoğu zaman 100 üstünde fps aldım. Helal olsun. Parasını son kuruşuna kadar hak eden bir oyun.

Ne kadar ilginç steam'de wolfenstein 2 yorumlarda çoğu kişi eksilemiş ve durum karışık. Bir çok optimizasyon problemi yaşayan var. FPS düşüşü,oyun kapanması gibi.
  • Ekran kartı yazılımları güncel değildir belki. Nvidia 388.00 kurulu bende ve 4 saatlik oyunda ciddi fps düşüşü, kasma ve kapanma gibi sorunlar yaşamadım. Bazen 120fps çıkıyor bazen 60fps iniyor ama 60 fps de oyun gayet akıcı ve zaten 60 ile 120 arasında bizim çok fark edeceğimiz bir fark da yok.

Oyun dün inerken arada youtube da Multiplayer programının kanalına baktım. İnceleme yapmışlar ve orada sorun yaşayanları duyduk ama biz sorun yaşamadık büyük olasılıkla sorun yaşayanlar en son çıkan ekran kartı driverlarını kullanmıyorlar dediler.

Oyunu deneyip sorun yaşamayan biri olarak onlarla aynı görüşteyim.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    o incelemenin tamamını izlediniz mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Pillars of Eternity
    Witcher 3 GOTY
    The Room I-II

Bu oyunları alıp indirim dönemini kapatmayı düşünüyorum. Malum yakın zamanda 2 büyük indirim daha olacak. Bu dönemde kaçırma dediğiniz uygun fiyatlı oyunlar varsa onları da düşünebilirim .

Haftanın ne kadar süresini oyun oynamaya ayırdığınızı bilmiyorum lakin bu dördü her gün oyun oynayan birini dahi kış indirimlerine kadar götürür.
  • Battfield bad campany 2 oynayan var mıdır hala? Alınır mı?
  • Just cause 3 alınır mı sizce optimizasyon sorunları olduğu söyleniyor?

• Evet izledim. Ama zaten çok uzun oynamadılar.

Bu arada oyunda ayarları high dan ultraya aldım oyun yine sorunsuz çalıştı. Sadece ultraya alınca direk başlamak yerine oyunu kapatıp tekrar girmek lazım. İlk ultraya alınca oyun dondu ama çıkıp tekrar girince sorunsuz çalıştı. Ayar yaparken ki donma olayını saymazsak oyun oynanırken hiç donmadı. Toplam 9 saat oynamış görünüyorum ve bu süre donma veya kasma hiç olmadı. Ultraya alınca fps ara sıra 45'e kadar düştü ama bence yine iyi çünkü başka oyunlar aynı ayarlarda 15 fps kadar düşüyor. Kısa lafın özü optimasyon çok iyi. Sorun yaşayan varsa sıkıntı oyundan değil başka bir şeyden kaynaklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 30 Ekim 2017; 0:46:4 >
  • Bir kaç oyun almayı düşünüyorum da bütçeyi aştım bu ay. Yılbaşı da geç olacak gibi. O arada başka indirim olacak mı? Kara Cuma indirimleri oluyormuş sanırım onun tarihi nedir tam olarak?
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    incelemenin ortasında oyun hata verip kapanıyor, o yüzden sordum

• witcher3 goty yetti,
  • Bir 30 saniye başından ayrılmıştım o sırada olmuş demek ki fark etmemişim. Ben oynarken olmadı böyle bir şey. Yani oyunu oynarken hiç hata verip kapanmadı. Ama bunlar ayın 27 sinde oynamışlar. Belki o hatayı düzeltmişlerdir. Ben dün ve bugün oynadım.
  • Beyler şunun meali nedir? 3 dolara dijital mi kutulu mu yoksa başını mı alıyoruz?

https://m.gamestop.com/product/games/halo-4/91448

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Bir kaç oyun almayı düşünüyorum da bütçeyi aştım bu ay. Yılbaşı da geç olacak gibi. O arada başka indirim olacak mı? Kara Cuma indirimleri oluyormuş sanırım onun tarihi nedir tam olarak?

22 kasim ile 28 kasim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 30 Ekim 2017; 3:0:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Bir kaç oyun almayı düşünüyorum da bütçeyi aştım bu ay. Yılbaşı da geç olacak gibi. O arada başka indirim olacak mı? Kara Cuma indirimleri oluyormuş sanırım onun tarihi nedir tam olarak?

22 kasim ile 28 kasim

Ooo süper o zaman ya ufaktan para biriktirmeye başlayalım. Muhtemelen bu indirimlerin aynısı olur zaten tahminimce.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

22 kasim ile 28 kasim

Ooo süper o zaman ya ufaktan para biriktirmeye başlayalım. Muhtemelen bu indirimlerin aynısı olur zaten tahminimce.

Daha fazla ve daha yuksek yuzdeli indirim olur.bu yil 6 gun yapmis valve black fridayi.tahminim en iyi fiyatlar olucak kis indirimlerine gore

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Beyler şunun meali nedir? 3 dolara dijital mi kutulu mu yoksa başını mı alıyoruz?

İkinci el. Gamestop yurtdışı gönderim yapmadığı için hiçbir şey alamıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Beyler şunun meali nedir? 3 dolara dijital mi kutulu mu yoksa başını mı alıyoruz?

Bir arkadaş cevap yazmış onun dışında bende ekleme yapayım.

Çevrimiçi çok oyunculu ve Spartalı Ops, Xbox LIVE Gold üyeliğini gerektirir (ayrı olarak satılır). Diye not düşülmüş yani almayı başarsanız bile bu sebeple kullanamazdınız.
  • Arkadaşlar sizce Dishonored 2 ne kadar indirim görür en fazla yüzde 60 civarı görebilir mi ? Cdkeys de 47 liraya geliyor o civarda bir şey yani. Görebilirse acele etmicem bekleyebilirim.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.