Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10550. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.717
Cevap
2.721
Favori
21.315.384
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: acofaco

More Spore paketi ve Oxenfree ile kapatacak gibiyim. Bu indirimler değil ama sonbahar indirimlerinden ümitliyim.

Not: Arkadaşlar, imzasında steam profil linki bulunan arkadaşlara istek atacağım. Ben sizi seviyorum, siz de beni sevin.

Hocam ben sadece Spore aldim.creepy parts icin guzel ve yeterli degil diyorlar galactic paketi icinse arastirdigima gore %50-50 memnuniyet orani.ama tabi karar sizin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    O nasil hesap oyle hocam ne kadar cok oyun var

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Steam oyun silmese daha fazla vardı aslında. Anlamadığım sebeplerden azaltıyorlar oyunları.
    Kucuk oyun studiolari galiba para kazanmak icin katakulli yapiyorlarmis gibi bir haber vardi gecenlerde onunla alakali herhalde ama saygi duydum valla o kadar oyun hayal gibi benim icin yeni gectim pc oyunculuguna su anda 30 civari oyunum var

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Alacak oyun bulamadım. Şimdilik sepete Soma, Zup! 6, Dragon Age Origins ekledim. Başka oyun önerebilecek var mı?

Kütüphanem bu:http://steamcommunity.com/id/northener1907/

Paralel Steam gibi olmuş hesap.
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Sizin alacak çok oyununuz var, ben bakıyorum bakıyorum alacak bir şey bulamıyorum.
  • gerçekten sağlam almaya değer bir yarış oyunu önerir misiniz?

• Bugün bilgisayarım bayağı yoğun çalışacak gibi duruyor.
  • ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Hocam gift şeklinde olunca bölge kısıtlaması oluyor genelde. Sadece Türkiye'deki hesaplarda etkinleştirilebilir olarak. Böyle bir kısıtlama olduğu için de daha ucuzdur diyebiliriz sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black mesa oynamayanlar için on numara fırsat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Almaya değer mi sağlam mı bilemem World of Speedi araştırabilirsiniz.
    Degisik bir bakis acisi

Beni niye sildiniz hocam?

• Valla hocam şu WWII beni Battlefield 1 den daha çok heyecanlandırdı. Ne de güzel olur efsane bir oyun daha getirseler.
  • Elimde payday2 ultimate edition ve hotline miami, gift olarak bulunmaktadır. PUBG almak istiorum, takas+para(ne kadar istediğinizi belirtirseniz sevinirim) şeklinde tekliflere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunum55

Valla hocam şu WWII beni Battlefield 1 den daha çok heyecanlandırdı. Ne de güzel olur efsane bir oyun daha getirseler.

Şu zamana kadar çıkan bütün COD oyunlarını oynadım açıkçası benimde beklentim çok yüksek. Uzay çağından sonra exo sistemi olmayışı biraz garip bile gelebilir .
    Tabi ki her COD 'de olduğu gibi ilk zamanlar bayağı bir bug ve sıkıntı yaşanacaktır diye düşünüyorum. İlk zamanların stresini atarsak bence uzun soluklu bir oyun olur. Bu sebeple Dijital Deluxe olarak aldım. Bende heyecanla bekliyorum.

• Dead by Daylight mi friday 13th the game mi sizce ikisi arasinda gidip geliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiramist1

Dead by Daylight mi friday 13th the game mi sizce ikisi arasinda gidip geliyorum

2 oyuna da sahibim kesinlikle dead by daylight, 13.cumayı 1 hafta oynadım bıraktım hatta almasaydım keşke dedim ama dead by ı aylarca oynadım.
  • Steamden soğudum . Bana profilimde grup için küfür eden arkadaş ne zorun var ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 28 Ekim 2017; 1:35:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Steamden soğudum . Bana profilimde grup için küfür eden arkadaş ne zorun var ki ?

ne grubu hocam, takmayın çoğu ergen hatta çocuk steam profilinden anlarsın şu oyun dünyasında 1 Türk veledler 2 Rus veledler aman aman uzak durun.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.