Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , agms91 , nasaz , Bernarrd , 1event Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 24 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.902
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

müşteri hizmetleri steamden olmaz dedi ?

steamden direk aktif edebilyor muyuz ? yoksa siteden hesabımıza mı aktif edicez ?

Böyle şeyleri müşteri hizmetlerine sormayın, hele yapıp olduktan sonra olduğunu filan belirtirseniz üşenmez silerler. Oyunu hali hazırda oynuyorsanız zaten bir hesaba sahipsiniz. Bu hesaba ESO'nun sitesindeki "account" sekmesinden "Steam ile giriş yap" butonuna basarak giriş yapıyorsunuz. Ardından key aktive etme bölümünden aktive edebilirsiniz.
  • Şu Ryse yaz indirimlerinde kaça düşmüştü? İnş 10 tlden fazla vermemişimdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

DEPTH oyunu icin 4. arkadas donus sağlamadı almak isteyen varsa son 1 yerim var 5.56 enpara teb garanti yapıkredi havale ile alabilir

@nako8
    @dead311

enpara ile katılabilirim 4. olarak
  • 7.75'ten satılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

DEPTH oyunu icin 4. arkadas donus sağlamadı almak isteyen varsa son 1 yerim var 5.56 enpara teb garanti yapıkredi havale ile alabilir

@nako8

hacı yazdım ben görmüyon mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccos

7.75'ten satılmış.

Cevabın için sağol.

Uzak durun bu oyundan. Optimize ve oynanış özürlü.

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    site kendinden geçmiş onceden yolladigim mesaji bir daha yollamis. özel mesaj attim hocam size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 yılında çıkan oyuna bu kadar dlc çıkarmasalar oyanayan kalmazdı. Günlük oyuncu sayısı belli bir seviyenin altına düşünce dlc çıkarıp tekrar canlandırıyorlar

• Bir süredir steam ve oyun dünyasını takip etmiyordum. Battlerite 8 kasımda ücretsiz olacakmış. Şimdi ücretiyle alsam f2p olduktan sonra ne gibi avantajlarım olacak? Sanki yanlıs hatırlamıyorsam satın alanlar f2p olduktan sonra bazı konularda avantajlı olacaklardı. Nedir bu avantajlar?
  • donanimhaber steam grubu bir bildiri yayimladiginda bildirim almak istiyorum

"özet akışına abone ol " dedigimde sayfa hata veriyor ne yapabilirim?

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Hocam bende non-steam versiyonu var ve eso sitesinde öyle bir seçenek yok şimdi baktım. Sizin aldığınız steam versiyonu falandı herhalde arkadaş ile alakası yok lütfen yanlış bilgilendirmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Hocam bende non-steam versiyonu var ve eso sitesinde öyle bir seçenek yok şimdi baktım. Sizin aldığınız steam versiyonu falandı herhalde arkadaş ile alakası yok lütfen yanlış bilgilendirmeyelim.

Arkadaşta da steam versiyonu var ki steamden aktif edebilir miyim diye soruyor. Siz nasıl anladınız? Oyunun steam üzerinde çalışan sürümü normalde sadece steamden yapılan satım alımları destekliyor lakin ek paketi key olarak aktive edebiliyorsunuz. Kendim yaptım, bir kaç kişi daha bana sordu forum üzerinden, onlar da netten alıp ucuza yaptılar. Hatta ek paket ilk çıktığında keyler çok daha ucuzdu, şimdi pahalılanmış.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Şimdi bende imperial edition olarak var ama steam'dan değil, bu paketi nasıl alayım sence hocam? Bu steam'dan aktifleşiyorsa hesabımla etkinleşir mi sonuçta main game var hesabımda.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim keyler oyun için değil hesap için aktifleşir. Steamden eso alırsan sende imperial morrowind falan varsa oyunda gözükmesi gerekir. Yanlış yönlendirmek istemiyorum ama doğrusu bu bence.

• Steam Battleride formunda her şeyi yazıyordur.

• Steam'dan değil hocam bu cdkeys'ten 16 dolarlık paketi alacağım ama zaten eso hesabımda imperial edition var. Son durum ne olur onu merak ediyorum.
  • Her story nasıl bir oyun 2tl ye inmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 23 Eylül 2017; 23:37:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Her story nasıl 2tl ye inmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 23 Eylül 2017; 23:34:42 >
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    ha ha.
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.