Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar bazı steam takas kartlarimi satamiyorum. hic satis olusturulmamis gözüküyor. sebebi ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: honnava

arkadaşlar bazı steam takas kartlarimi satamiyorum. hic satis olusturulmamis gözüküyor. sebebi ne olabilir?

mobilden onaylaman lazım
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    dostum cevabın için sağol ama 1000 aşkın pazar işlemim. nasıl yapıldıgını biliyorum. yine de bazı kartları satamıyorum. steam'de listeleme hiç oluşturulamıyor yani. kimse oluşturmamış.
  • 5.50 havale mi göndereceğiz? Öyleyse benide yaz.
  • honnava H kullanıcısına yanıt
    Bazı kartlar markette satılamıyor, steam alış-satışa kapattı. Ya rozet yapacaksınız ya da oluyorsa geme dönüştüreceksiniz.
  • Depth 4 pack 3 kisi bulursam bende alabilirim 5.56 dusuyor ilgilenen arkadaslar pm atsın.

@MonacoDoom

• ismai1 kullanıcısına yanıt
    1 ini ben alabilirim.
  • Paradox kadar DLC manyağı bir firma yok gibi. Halbuki oyunları kötü de sayılmaz. Az miktarda dlc çıkarsa çok daha fazla oyun satacak ve sevilecek. Kafa bir türlü basamadı senelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

humble sitesine girip mailinin yazdığı üyeliğim bölümü var oraya tıkla keys kısmından al steam üzerinden aktifleştir.

bende o kısımda key yok hocam, mail geldi ama steam key gözükmüyor hiç bir yerde ve o menüde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muco

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

humble sitesine girip mailinin yazdığı üyeliğim bölümü var oraya tıkla keys kısmından al steam üzerinden aktifleştir.

bende o kısımda key yok hocam, mail geldi ama steam key gözükmüyor hiç bir yerde ve o menüde.

Preview e-mail diyip download now'a basıp aşağı inersen keyleri görebilirsin.
  • Aldınız galiba varsa yazın benide
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

Aslinda gift daha cok tehlikeli. Kredi kartim bilgim disi kullanildi seklinde beyanda bulunarak oyunlar hesabinizdan kaldirilabilir. Keylerde ise daha az tehlike vardir. Key giripte oyunum silindi diyeni gormedim simdiye kadar. Gift olarak ise benim de alisveris yaptigim bi saticidan alinan oyunlar kaldirilmisti, sansa benimkiler hala duruyor. :) Rus keyleri zaten alan kalmamistir diye dusunuyorum.

key olarak takas yapmıştım biriyle keyler hesaımdan silinmişti. sanırım artık görmüş oldunuz 😑

key silinmez diyenlere karşı redditte bi resim bulmusdum arşivimde saklıyodum geçen sildim ama googledan daha fazlasını bulabilirsin

Benimde g2a dan aldigim gone home keyi 3 ay sonra silindi. Ticket acip geri aldim parayi sonra ayni fiyata g2a dan baska bir gone home aldim. 2. Aldigim 1 yili gecti bir sıkıntı olmadi daha.

• Eu iv için bir rehber vardı onu eklemeyi unuttum.https://forum.donanimhaber.com/europa-universalis-4-dlc-rehberi--122900579 Daha doğrusu DLC rehberi. Olmazsa olmazlardan başlayıp olsa da olur olmasa da olura kadar çoğunu anlatmış. En son 6 nisanda güncellenmiş. Ama aklım hala 200₺'Lik pakette. Almışken tam alalım diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Paradox kadar DLC manyağı bir firma yok gibi. Halbuki oyunları kötü de sayılmaz. Az miktarda dlc çıkarsa çok daha fazla oyun satacak ve sevilecek. Kafa bir türlü basamadı senelerdir.

Hocam benim oyunu oynayan baya çok arkadaşım var. Oyunun topluluğunu da iyi kötü tanıyorum zira bende bir müddet oynadım, Paradox stratejilerini oynayan oyuncuların ortak noktası -her ne kadar sürekli şikayet edip, dlcler yüzünden oyunun mahvolduğunu söyleselerde- gidip yeni çıkan DLC'leri anında almaları. Adamlar artık alıştı şikayetlere, bir de baktılar o şikayetlere rağmen her çıkardıkları DLC binlerce satıyor, artık umursamıyorlar o yüzden.
  • Mortal Kombat XL'de indirim bekleyen arkadaşlar için:

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129054992
  • bende alabilirim yer varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

https://www.cdkeys.com/pc/games/the-elder-scrolls-online-morrowind-pc-cd-key

bundan alan var mı steamden aktif oluyor mu ?

Oluyor, forumdan bir kaç kişi daha aynı şekilde bu siteden alıp aktifleştirdi. Ek paket ilk çıktığında bende key olarak alıp aktifleştirmiştim (daha ucuz olduğu için başka siteden almıştım ama key aynı key en nihayetinde)
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetleri steamden olmaz dedi ?

steamden direk aktif edebilyor muyuz ? yoksa siteden hesabımıza mı aktif edicez ?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.