Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10062. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 45 Misafir (3 Mobil) - 45 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
349.585
Cevap
2.720
Favori
21.296.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Onayladım evet. Steam inventory helperla listeleyip programla onayladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Uzun zamandır çıktığından beri almak için takip ediyorum, şuan ki fiyatın altını görmedi hiç bir şekilde en son kızdım dün adım artık bende.

Dolar yüzünden 2 yıl öncesinin oyununu alamıyoruz vay arkadaş.
  • antibiotic kullanıcısına yanıt
    Sadece gta 5 107 lira , 2sini bir alinca 98 oluyo. Neden boyle olmus

• VolvoxI kullanıcısına yanıt
    GTA kampanyaları hep öle oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Yeni 1 dolar paketi, 25 oyun var.

https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-galaxy-bundle

Oyunların tamamı da kart içeriyor.

bu kodları kullanmak için bir son kullanım süresi var mı hocam ?
    yoksa 3-4 ay boyunca kullanmadan elimde tutabilir miyim ?

Hayır yok. Oyun steamden kalksa bile o key kullanılmadığı sürece geçerlidir.

• selam arkadaşlar,
    steamda en pahalı bir oyun vardı adi krytosis gibi birşeydi. detayını bilen var mı acaba? teşekkürler.
    Edit:https://en.wikipedia.org/wiki/Cryostasis:_Sleep_of_Reason

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 25 Mayıs 2017; 15:37:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdulrezakbinberrak

benim niye steam arkadaşım yok yeni üye oldum 7/8 oyunda aldım

Türkçe yamasını da görünce hacknet i de kaçırmadım 6 tl cigara parası bile değil

Sigara parası bile değil diye ne oyunlar aldırdılar bize bir bilseniz. Neyse yenisiniz madem öğreniceksiniz zaten siz de.
  • 37 oyunum vardı şu konuya girmeden önce 1 hafta olmadı 125 oyunum var :D
    çoğunuda oynamıcağım halde neden alıyorum bilmiyorum hastalık oldu
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Empire total war aldım oyunun delisiyim total war serisinin özellikle yıllarca torrentle oynadım da dünya bug donma oyundan atma patch yüklemek için cebeleşme vsvs geçen instant-games üzerinden full dlc ve oyunu 4 $ aldım indirdim oynuyorum o zaman orjinal oyunun farkını anladım :) ets 2 aldım genelde online oyunlara para veriyorum 30 tl üstünde oyuna para vermem sonucta burası Türkiye :)
  • t9r T kullanıcısına yanıt
    Aman kendinizi kaptirmayin. Benimde bir oyunum vardi 6 ay gibi bir surede 500 e yaklastim. Buyuk kismi ucretsiz veya 1 dolara aldigim 20-30 oyundan olussada, esas oynamak icin aldigim bir cok oyunu oynamadim bile. O oyunlari oynamadan da yeni oyun almayi dusunmuyorum artik :)

Bu arada gta5 almayi dusunen arkadaslar icin güzel bi indirim olmus. Fakat alip hemen oynamayi dusunmeyen arkadaşlar bi risk alip yaz indirimini bekleyebilir bence. Belki bi ihtimal %66falan indirim gorur. Indirim almazsa bana suc atmayin risk almak sizin seciminiz :)

• Daha geçen yaz indirimden aldığım oyunları bitiremedim.Gene yaz indirimi zamanı gelmiş muhtemelen gene oyun alacağım bağımlıyım
  • quote:

Empire total war aldım oyunun delisiyim total war serisinin özellikle yıllarca torrentle oynadım da dünya bug donma oyundan atma patch yüklemek için cebeleşme vsvs geçen instant-games üzerinden full dlc ve oyunu 4 $ aldım indirdim oynuyorum o zaman orjinal oyunun farkını anladım :) ets 2 aldım genelde online oyunlara para veriyorum 30 tl üstünde oyuna para vermem sonucta burası Türkiye :)

Hocam oyunlara vereceğiniz parayı benim gibi hesap ederek verebilirsiniz.

Mesela sinemaya yeni gelen bir filme 15 - 20 Lira veriyorsak (ortalama 2 saat olduğunu düşünürsek) bizi 30 - 40 saat oyalacak bir oyuna 30 - 40 TL vermek gayet normal. Hele bir de oyun başarılıysa, parasının hakkını veriyorsa hayli hayli verilir. Ben de bir oyuna çok fazla para vermem. Vereceğim para maksimum 70 80 liradır ki o da çok beklediğim, sevdiğim oyunlar için olur. Örnek vermek gerekirse Total War, eğer çıkarsa TES VI ve Assassin's Creed. Bunlar uzun ömürlü oyunlar. Total War zaten defalarca kez bitirilebilecek yüzlerce saat gömülebilecek bir oyun. TES evreni koskocaman ve yapacak tonla şey var. Assassin's Creed ise hikayesini ortalama 20 - 25 saat tutup yan görevlerle birlikte yaklaşık yüz saat civarı bir deneyim sunabiliyor (Mesela AC 4 BF).

Size de aynısını tavsiye ederim. Ama özellikle multisi olmayan, yan görevleri falan her şey dahil 30 40 saat oynanış sunan bir yapıma 200 300 TL para verilmez. Onların düşmesini bekleyip almak daha mantıklı.

• GTA 5 VE 4'ü bundle alanların gta 4'üne talibim. 10 tl ateşlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

GTA 5 VE 4'ü bundle alanların gta 4'üne talibim. 10 tl ateşlerim.

Bundle paketlerde ayrılma olmaz. Paketi alan kişiye paketteki tüm oyunlar otomatik olarak eklenir, hediye edilemez.

http://store.steampowered.com/sub/28987/

İndirim zamanı bu 15 civarına düşüyordu. Bunu almanızı öneririm.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

GTA 5 VE 4'ü bundle alanların gta 4'üne talibim. 10 tl ateşlerim.

Bundle paketlerde ayrılma olmaz. Paketi alan kişiye paketteki tüm oyunlar otomatik olarak eklenir, hediye edilemez.

http://store.steampowered.com/sub/28987/

İndirim zamanı bu 15 civarına düşüyordu. Bunu almanızı öneririm.

bunların hepsi 15 tl olursa efsane olur. eyvallah hocam

• quote:

quote:

Hocam oyunlara vereceğiniz parayı benim gibi hesap ederek verebilirsiniz.

Mesela sinemaya yeni gelen bir filme 15 - 20 Lira veriyorsak (ortalama 2 saat olduğunu düşünürsek) bizi 30 - 40 saat oyalacak bir oyuna 30 - 40 TL vermek gayet normal. Hele bir de oyun başarılıysa, parasının hakkını veriyorsa hayli hayli verilir. Ben de bir oyuna çok fazla para vermem. Vereceğim para maksimum 70 80 liradır ki o da çok beklediğim, sevdiğim oyunlar için olur. Örnek vermek gerekirse Total War, eğer çıkarsa TES VI ve Assassin's Creed. Bunlar uzun ömürlü oyunlar. Total War zaten defalarca kez bitirilebilecek yüzlerce saat gömülebilecek bir oyun. TES evreni koskocaman ve yapacak tonla şey var. Assassin's Creed ise hikayesini ortalama 20 - 25 saat tutup yan görevlerle birlikte yaklaşık yüz saat civarı bir deneyim sunabiliyor (Mesela AC 4 BF).

Size de aynısını tavsiye ederim. Ama özellikle multisi olmayan, yan görevleri falan her şey dahil 30 40 saat oynanış sunan bir yapıma 200 300 TL para verilmez. Onların düşmesini bekleyip almak daha mantıklı.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim online yada empire total war gibi çok sorunlu bir oyun olmadıkça para vermem :) ülkemize göre çok yüksek oyun fiyatları Mali müşavir olarak şöyle kaba bir hesap ile oyunlar $ bazlı olduğu için TL deki döviz kur farkını ortadan kaldırırsak benim 120 tl ye aldıgım bir oyunu adam 30 $ a alıyor örnek olarak ki ülkeler arası asgari ücret çok farklı aldığı paranın ne kadarını oyuna koyacak

• GTA 5 ilk çıktığı gün çinden 11-12 tf2 keyine satıldı.( ozaman keylerin tanesini 5 TL'den 60 TL'ye alınabiliyordu.) Hem de vpn ve benzeri hiçbir işlem yapmadan çin'den ROW olarak. Steam hemen bunu kapamak için Çin ve benzeri ülkelerdeki ROW ların durumlarını değiştirdiler ve ülke kısıtlamaları koydular.

İlk 2-3 günde çok sayıda Gift bu şekilde tf2 keyler ile takas edildi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En pahalı bir oyun değildi. Uzun zaman önce steamden kaldırılmış güzel bir oyun. 50 cs go keye falan satan var şu an. Fazlasını isteyenler de var .

Mamunda akar diyorum

39 tlhttps://voidu.com/game/call-of-duty-modern-warfare-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 25 Mayıs 2017; 17:20:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ona bakarsan 0 tl'de görmüş. bug onlar no discount yazıyor zaten altında

Vay arkadaş inandıramıyoruz adamları

Steam yanlışlıkla ana fiyat yerine oyun içi parayı gösterdi ilk kısımda. Bu yüzden steamdb de bilgiyi o şekilde çekmiş bulundu. Konuda o tarihe gidersen boşa heycan yapıp sövenleri görebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 25 Mayıs 2017; 17:43:27 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.