Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fastottoman , fastottoman Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bu gleam.io mudur nedir çekiliş hedesi nedense hiç güven vermiyor bana bir kere bile steam ile oturum açmadım key almak için.
  • Rising Storm 2: Vietnam oyunu ücretsiz gözüküyor şuan için. hesaba ekleyim dedim eklendi. bu fiyat hatası mı acaba? oyunda 30 mayısta çıkacaktı. istek listemdeydi maille steamden indirim bildirimi gelmiş. %25 indirimle ücretsiz yazıor :D http://store.steampowered.com/app/418460/Rising_Storm_2_Vietnam/

edit: open betaymış sanırım. o yüzden ücretsiz heralde. bu seferde tutmadı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kofte34 -- 20 Mayıs 2017; 19:44:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Hope

Beyler indiegala da çekişte Marvelous Designer 6.5 çıktı. Fiyatını görünce kodu kullanmadım. Kod doğru mu yanlış mı onu bile bilmiyorum. Bu kodu kullanmadığım bir hesapta kullanıp doğruysa hesabı satmam mümkün müdür ? Mümkünse nerede satabilirim bana bir akıl verin.

qweqwe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 20 Mayıs 2017; 20:57:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Hope

kod sahte çıktı hocam. indiegala da sahte kod konusunu görünce dayanamadım gittim yeni hesap açıp girdim sahte çıktı. bendekine şans da bu kadar olur zaten

Bu şeye cidden bu kadar para veren var mı ?
  • https://www.bundlestars.com/en/bundle/fear-bundle

Tüm fear oyunları toplam 11 lira. Seriyi sevenler için steam indirimlerinden çok daha ucuza geliyor
  • Cities: Skylines Deluxe Edition ile Cities: Skylines arasında ne fark arkadaşlar normak cities skylines daha pahalı ? türkçe yama ikisi içinde var mı açıkcası pek anlayamadım yoksa ikiside aynı oyun deluxe olana bi ka çdlc mi eklemişler paket olarak
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Haber verdiğiniz için teşekkür ederim.Güzel fiyat kaptım
  • Deluxe edition da 5 tane tarihi bina özgürlük heykeli gibi ost ve artbook var çok bir faydası yok yani ama ucuz olduğu için onu alırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsityotrofoblast -- 21 Mayıs 2017; 0:16:33 >
  • hocam peki türkçe yama konusunda fark etmez dimi ikisinede ayn ıyama oluyor türkçe yama olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Bu gleam.io mudur nedir çekiliş hedesi nedense hiç güven vermiyor bana bir kere bile steam ile oturum açmadım key almak için.

Steamin guvenlik protokollerine de guvenim yok benim pek. Daha 1 sene olmadi millet birbirinin hesabinda cirit atiyordu. Sagda solda kendi hesabinizla oturum acmamanizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

https://www.bundlestars.com/en/bundle/fear-bundle

Tüm fear oyunları toplam 11 lira. Seriyi sevenler için steam indirimlerinden çok daha ucuza geliyor

Her şey iyi güzel de bu bundlestars kredi kartı olmadan nasıl satın alıcaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paypal

Enpara veya cepteteb alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 21 Mayıs 2017; 18:46:21 >
  • Arkadaşlar 3 gün önce buraya to the moonu bitirdiğimi ve tavsiye istediğimi söylemiştim.

Tavsiye veren arkadaşların oyunlarına zaten bakmaktayım şu anda fakat;

To the moon un devami olan the bird story ile ilgili kafamda soru işaretleri var

Birincisi oyunu korsan indirmeyeceğim. Steamdede 8 liralık bi parası var. Zaten acelem yok indirimleri beklerim de şimdi bu oyunun süresi 75 dakika. Oyunu bitirdikten sonra iade edebiliyoruz demek mi oluyor bu?

İkincisi hiç diyalog yok diyorlar bu doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceyhan

Arkadaşlar 3 gün önce buraya to the moonu bitirdiğimi ve tavsiye istediğimi söylemiştim.

To the moon un devami olan the bird story ile ilgili kafamda soru işaretleri var

Birincisi oyunu korsan indirmeyeceğim. Steamdede 8 liralık bi parası var. Zaten acelem yok indirimleri beklerim de şimdi bu oyunun süresi 75 dakika. Oyunu bitirdikten sonra iade edebiliyoruz demek mi oluyor bu?

Evet öyle. Ama iade edemeyeceğiniz kadar güzel oyun. Bir de kartları falan düşürmek için oyunu açık bırakmak zorunda kalıyorsunuz, 2 saati geçsin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

Arkadaşlar 3 gün önce buraya to the moonu bitirdiğimi ve tavsiye istediğimi söylemiştim.

Evet öyle. Ama iade edemeyeceğiniz kadar güzel oyun. Bir de kartları falan düşürmek için oyunu açık bırakmak zorunda kalıyorsunuz, 2 saati geçsin diye.

Kart düşürmeden oyunu bitirip iade edebilir. Ben MGS Ground Zeroes'u iki defa bitirip iade etmiştim. Ha oyun çok güzeldir parası çok bir şey değildir, aide edilmez de Ground Zeroes 30 liralık bir demoydu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki dostum sağolun. Zaten to the moonu telefondan oynayıp, bitirmiştim. Keşke steamden alıp bilgisayarda oynasaydım dedim o yüzden bu oyunu alırsam zaten pek iade edebileceğimi zannetmiyorum. Genede öğrenmek istemiştim tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 21 Mayıs 2017; 20:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

Kart düşürmeden oyunu bitirip iade edebilir. Ben MGS Ground Zeroes'u iki defa bitirip iade etmiştim. Ha oyun çok güzeldir parası çok bir şey değildir, aide edilmez de Ground Zeroes 30 liralık bir demoydu

Edemez demedim ki hocam. :D Olur da alırsa kart düşürmek için yapması gerekeni söyledim. Sanırım steam bununla alakalı bir şey yapacaktı, oyun süresi 2 saatten kısa olan oyunlar için farklı bir iade sistemi getireceklermiş sanırım.

Bu arada hala almayan varsa aylık bundleyi alsın derim, çok iyi bir bundle gelecek. Geçen ayki bundle için de demiştim baya sağlam geldi.

• Arkadaşlar pubg için yaz indirimini beklemeye değer bir indirim olur mu sizce ?
  • Arkadaslar state of decay almak istiyorum ama su an satista degil onun yerine state of decay : YOSE isimli oyunu satiyorlar. Aralarinda fark var midir?
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Görürmü bilemem ama görürse %20-25 görür. en fazla oda
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.