Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MrMartin , MoÇü Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirgumussoy

quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

quote:

15 oyun +6dlc 1 dolar. Her oyunda Tradecard var
    https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-rush-bundle

48 kart verdi Pek kar bırakmayacak gibi (sadece tahmin)

Şuan durum bu bende önceki dolar bundle'ıda çekmemiştim

İmkansız. Oyun başına 3 kart gelir. 3x21=63 kart yapar. dlclerde kart yok.
    Zaten rölantideki oyun sayından belli, başka bir çok oyunundan kart düşecek.

sende kart düşen 56 oyun var. 56x3= 168 kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 20 Mayıs 2017; 10:21:18 >

• Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    hocam 1 liralık oyun aldım 1 ay beklemen lazım sonra satabilirsin dedi. oldu sanırım. belki benim gibi merak edenler vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

Ya hadi her şeyi geçtim de bazı oyunların fiyatlarının normal dolar kurundan bile yüksek olması ne büyük saçmalıktır. Öyle yapacaksan neden bölge kilidi getiriyorsun?

https://steamdb.info/app/201810/ Misal bu oyun 20$ steam kuruyla 70₺ yapıyor. Bizde ise 89₺. Dağıtımcı kim tahmin edin. Evet activision'un kankası bethesda.

Bu oyun yanlis hatirlamiyorsam daha ucuzdu.fiyat artirmasi yapti galiba bethesda.

Oyun zaten 60 dolardı. Geçen sene e3'den sonra çoğu ülkede fiyat düştü bir tek bizde 89₺ olarak kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba, bir konuda yardıma ihtiyacım var.

Daha önce sorunsuz oynadığım Dota2 ye bugün güncelleme gelmiş. Güncelleme bir noktada durdu ve eksik dosya ayrıcalıkları diye bir hata vermeye başladı. Oyunu kaldırıp tekrar yüklemek için steam üzerinden kaldır dedim ancak klasöre baktığımda hala duruyor dosyalar ve manuel olarak da silemiyorum, izin sağlamanız gerekiyor diyor. İşin daha kötüsü şuan yüklemeye çalışıyorum ancak yine bu eksik dosya ayrıcalıkları hatasını veriyor. Nasıl çözülebilir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Arkadaşlar merhaba, bir konuda yardıma ihtiyacım var.

Daha önce sorunsuz oynadığım Dota2 ye bugün güncelleme gelmiş. Güncelleme bir noktada durdu ve eksik dosya ayrıcalıkları diye bir hata vermeye başladı. Oyunu kaldırıp tekrar yüklemek için steam üzerinden kaldır dedim ancak klasöre baktığımda hala duruyor dosyalar ve manuel olarak da silemiyorum, izin sağlamanız gerekiyor diyor. İşin daha kötüsü şuan yüklemeye çalışıyorum ancak yine bu eksik dosya ayrıcalıkları hatasını veriyor. Nasıl çözülebilir acaba ?

bu sorunla ben de baya uğraştım. internette bir sürü çözüm önermişler ancak hiç biri çare olmamıştı. steam ben de c ye kurulu olduğundan otomatik olarak c ye kurulmuştu ben de oyunu silip d ye kurdum ve sorun çözülmüştü. aradan bir kaç gün geçtikten sonra steamin iki farklı kütüphane oluşturması sorun olmasa da beni rahatsız etmişti. D'ye kurduğum oyunu steamden yedekledim ve oradan silip tekrar yedekten c'ye kurdum. yaklaşık bir aydır da sorun yaşamadım. biraz uzun bir süreç ancak denemeye değer. çünkü oyunu oynatmıyor şuan sizde bildiğim kadarı ile

• Arkadaşlar 7 Mayısta NBA Playgrounds diye bir oyun çıkmış. Oyunu ayın 10'nundan beri takip ediyorum çok eğlenceli çok zevkli bir oyuna benziyor ben de basketbol oyunlarını oynamaktan zevk alan biriyim. Sizce o oyuna 31 TL verilir mi veya yaz indirimlerinde indirim görür mü? Gerçekten oyunu almak için sabırsızlanıyorum.
  • bence bekleyin en kötü %25 görür diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Arkadaşlar merhaba, bir konuda yardıma ihtiyacım var.

bu sorunla ben de baya uğraştım. internette bir sürü çözüm önermişler ancak hiç biri çare olmamıştı. steam ben de c ye kurulu olduğundan otomatik olarak c ye kurulmuştu ben de oyunu silip d ye kurdum ve sorun çözülmüştü. aradan bir kaç gün geçtikten sonra steamin iki farklı kütüphane oluşturması sorun olmasa da beni rahatsız etmişti. D'ye kurduğum oyunu steamden yedekledim ve oradan silip tekrar yedekten c'ye kurdum. yaklaşık bir aydır da sorun yaşamadım. biraz uzun bir süreç ancak denemeye değer. çünkü oyunu oynatmıyor şuan sizde bildiğim kadarı ile

Oyunu oynatmıyor,sildirmiyor,kurdurmuyor. Bende C ve D yok sadece C var

• quote:

Orijinalden alıntı: lindseystomp

Arkadaşlar 7 Mayısta NBA Playgrounds diye bir oyun çıkmış. Oyunu ayın 10'nundan beri takip ediyorum çok eğlenceli çok zevkli bir oyuna benziyor ben de basketbol oyunlarını oynamaktan zevk alan biriyim. Sizce o oyuna 31 TL verilir mi veya yaz indirimlerinde indirim görür mü? Gerçekten oyunu almak için sabırsızlanıyorum.

ben arkadaşla birlikte almıştım ama oyunda basit bir matchmaking'den başka birşey olmadığı için iade ettim, arkadaşınla aynı takımda olup 2v2 veya arkadaşınla 1v1 falan oynayamıyorsun. ayrıca oyuncu sayısı baya az, oyun bulması 2-3dk sürüyor. oyun tekdüze biraz bence, günde 2-3 maç atıp çıkarım diyorsan güzel oyun. yazın indirime girer büyük ihtimal 15bin civarı satış yapmış. 2 saat deneyip iade edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 20 Mayıs 2017; 13:41:46 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

15 oyun +6dlc 1 dolar. Her oyunda Tradecard var
    https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-rush-bundle

48 kart verdi Pek kar bırakmayacak gibi (sadece tahmin)

Şuan durum bu bende önceki dolar bundle'ıda çekmemiştim

İmkansız. Oyun başına 3 kart gelir. 3x21=63 kart yapar. dlclerde kart yok.
    Zaten rölantideki oyun sayından belli, başka bir çok oyunundan kart düşecek.

sende kart düşen 56 oyun var. 56x3= 168 kart.

Bir önceki dolar bundle ile beraber hocam. Toplamda bu kadar kart yapti. :) 21 oyundan 150 kart dediginiz gibi mumkun degil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Ben biraz fazla coşkulandım sanırım bu oyuna karşı. Eskiden NBA Jam diye bir oyun vardı ve onu oynamaktan çok keyif alıyordum hemen hemen animasyonları felan aynı gibi geldi bana. Youtube'da videolarını izlediğim kadarıyla da insanlar oynarken çok eğleniyor gibiydi. Sizinde dediğiniz gibi çok can sıkıntısında oynanabilecek çerezlik bir oyun gibi duruyor şuanlık umarım geliştirirler ileride.
  • Bu steam de değişiklik mi oldu ? en çok oynananlar ve yakında gelmesi beklenen oyunlar ingilizce ye dönmüş Diğer kısımlar Türkçe... mesela Önceden en çok oynanan ücretsiz oyunlara tıkladığımda sayfa sayfa gösteriyordu sıralı şekilde şimdi toplu gösteriyor.. var mı bu durumdan bilgisi olan ? eski hali daha iyiydi..
  • NBA Playgrounds benim için hayal kırıklığı oldu, iade ettim. Özellikle perfect shot olayını hiç beğenmedim, bilgisayar abidik gubidik yerlerden 3'lük atıyor, bir de perfect oluyor 3+1=4 sayı oluyor , adam üst üste 3 tane böyle atıyor falan, direk sinir oldum oyuna. İade ettim, keşke daha iyi olsaymış.

Bir de bende oyun 1680x1050 olmuyor, 1366x768 midir nedir onun üzerine çıkmıyor. Bir oyunda en dayanamadığım durumdur.
  • Beyler indiegala da çekişte Marvelous Designer 6.5 çıktı. Fiyatını görünce kodu kullanmadım. Kod doğru mu yanlış mı onu bile bilmiyorum. Bu kodu kullanmadığım bir hesapta kullanıp doğruysa hesabı satmam mümkün müdür ? Mümkünse nerede satabilirim bana bir akıl verin.
  • bence kodu satmaya çalışın direk. hesaba yüklerseniz satış yapma imkanınız çok düşer. Ayrıca bu ne şans hocam
  • kod sahte çıktı hocam. indiegala da sahte kod konusunu görünce dayanamadım gittim yeni hesap açıp girdim sahte çıktı. bendekine şans da bu kadar olur zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One More Light -- 20 Mayıs 2017; 14:54:40 >
  • oyunların maksimum aldıkları indirimi görebileceğim bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Future

oyunların maksimum aldıkları indirimi görebileceğim bir yer var mı?

Steamdb.info var vegan karşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 20 Mayıs 2017; 16:58:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: lindseystomp

Arkadaşlar 7 Mayısta NBA Playgrounds diye bir oyun çıkmış. Oyunu ayın 10'nundan beri takip ediyorum çok eğlenceli çok zevkli bir oyuna benziyor ben de basketbol oyunlarını oynamaktan zevk alan biriyim. Sizce o oyuna 31 TL verilir mi veya yaz indirimlerinde indirim görür mü? Gerçekten oyunu almak için sabırsızlanıyorum.

ben arkadaşla birlikte almıştım ama oyunda basit bir matchmaking'den başka birşey olmadığı için iade ettim, arkadaşınla aynı takımda olup 2v2 veya arkadaşınla 1v1 falan oynayamıyorsun. ayrıca oyuncu sayısı baya az, oyun bulması 2-3dk sürüyor. oyun tekdüze biraz bence, günde 2-3 maç atıp çıkarım diyorsan güzel oyun. yazın indirime girer büyük ihtimal 15bin civarı satış yapmış. 2 saat deneyip iade edebilirsin

Suan icin oyunda cloud save dahi yok ama cloud save dahil, dedikleriniz hepsi ilerde gelecekmis. Keske oyunu erteleyip bu ozelliklerle beraber cikarsalardi.

• Salt and Sanctuary

Ne dersiniz alınır mı 16 TL'ye ?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.