Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • İnfinite warfare steam de 104 lira ama origin de 47 lira nasıl oluyor bu iş
  • Preorder fiyati uzerinden indirim yapip indirim yaptık ayağına yatmaları yok mu beni ayar ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nako8

İnfinite warfare steam de 104 lira ama origin de 47 lira nasıl oluyor bu iş

Hangi ülke üzerinden? Hindistan çin ?
  • quote:

İnfinite warfare originde var mı ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir David Cage efsanesi . Çok güzeldi. Bu oyunu oynadıktan sonra grafiğin fıs hikayenin her zaman benim için birinci öncelik olduğunu anladım. Keşke sonuna doğru biraz sapmasaydı; şayet sapmasaydı Heavy Rain seviyesine çıkabilirdi. David Cage reise buradan selamlar yeni oyununu da merakla bekliyoruz. Yeniden konsol alma sebebim olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tutankanum -- 19 Mayıs 2017; 11:37:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pardon çok özür dilerim hatlar karışmış steam sürümü için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

İnfinite warfare originde var mı ki?

yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Alan Wake Türkçe Yama
    Virüs Total Sonucu

1) Alan Wake_TR_Yama_v1.00.exe programını çalıştırın ve kurun.
    2) May12 ve Haz13_AW klasöründeki dosyaları Steam\steamapps\common\Alan Wake\data klasörüne atın. Klasörde ayni isimde dosyalar bulunduğu için sizden dosya değiştirme onayı isteyecek. Onay vermeden önce yedek almayı unutmayınız.

Kendim de bu yamayı kullanıyorum. Türkçe karakter sorunu yok.

İyi oyunlar.

Teşekkürler. Sorunlu altyazı ile oyunun yarısını oynadım, bunu kurdum karakter sorunu düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

shadow of mordor 1 haziran 2016'da %95 indirim almış. acaba bu senede aynı oranda indirim alır mı?

2.5 falan düşmüştü. Fiyat hatasiydi .. Normalde 7.75/e falan düşüyor. Götü sürümü için konusuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeleriniz için sağ olun özellikle undertale ve limbo çok övülüyordu. Ama diğer oyunları fazla duymadım, hepsine bakacağım

@Basteryus Çok merak ediyorum inşallah ilk oyun gibi bir yapım olur. Gerçekten piksellere böyle hüzün gömmek herkesin yapabileceği bir iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 19 Mayıs 2017; 11:57:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Alan Wake Türkçe Yama
    Virüs Total Sonucu

1) Alan Wake_TR_Yama_v1.00.exe programını çalıştırın ve kurun.
    2) May12 ve Haz13_AW klasöründeki dosyaları Steam\steamapps\common\Alan Wake\data klasörüne atın. Klasörde ayni isimde dosyalar bulunduğu için sizden dosya değiştirme onayı isteyecek. Onay vermeden önce yedek almayı unutmayınız.

Kendim de bu yamayı kullanıyorum. Türkçe karakter sorunu yok.

İyi oyunlar.

Teşekkürler. Sorunlu altyazı ile oyunun yarısını oynadım, bunu kurdum karakter sorunu düzeldi.

Ben o dosyaları bulamadım bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

Devolver indirimlerinden alınır dediğiniz neler var

Önceden aldıklarım

hotline miami 1-2

Broforce

Talos principle

Titan souls

Shadow warior 1

Bunlar dışında tavsiye edecekleriniz var mı

Shadow Warrior 2 yi oneririm gercekten 1 den cok ayri bir oyun olmus
  • data dosyasının içine atın.
  • Twitterdaki Nevzat sen misin hocam
  • Paradox, Activision'ı falan geçmiş paraya açlık konusunda.

Cities Skylines Deluxe Edition 14.75TL,--- Ana oyun

DLC'ler:
    Natural Disasters 18TL ***
    Snowfall 10.5TL ***
    After Dark 12TL ***
    Mass Transit(Dün çıktı) 28.49TL ***
    Rock City Radio(Dün çıktı) 8.79TL
    Relaxation Station 6.4TL
    High Tech Buildings 8TL
    EU Club Pack 8.25TL
    Art Deco 6.70TL

Yanında *** olanlar oyunu adam gibi, dengeli şekilde oynamak için gereken DLC'ler. Almazsanız oyun aşırı derecede yavan ve dengesiz. Natural Disasters almazsanız ambulans, polis, itfaiye vs. spawn etmez, etse bile 1-2 tane olur 10 tane olacağına. Ama DLC'yi alırsanız helikopter seçeneğiniz de oluyor ve sorun kalmıyor. Snowfall keyifli ve biraz daha farklılaşıyor ama yolların bakımı için biraz etkisi var gibi. After Dark olmazsa da giderler ve tüketim dengesiz. Mass Transportation DLC'si için de diyeceğim şudur: istediğiniz kadar uğraşın, ya trafik olur ya da performans yerlerde olur. Bu DLC ile ikisi de gördüğüm kadarıyla dengeleniyor. Birkaç gündür süren korsan muhabbetinden bağımsız söylüyorum bunları ki oyunda Mass Transport harici 3 büyük DLC'ye sahibim Steam hesabımda. Paragöz firmaları beslememeye çalışın. Oyunun fiyatı uygun ama oyunu tam bir oyun gibi oynamanız için oyunun 4-5 katı fiyata tekabül eden DLC'leri de almanız gerekiyor.

• Gözden kaçmış sanırım. EU 4 18 TL

https://www.playstore.com/#!/urun/europa-universalis-iv
  • The Talos Principle hakkında ne düşünüyorsunuz oynamış olanlar paylaşabilirler mi? Portal seven adam için uygun oyuna benziyor.
    Ana oyun 75% ile 15 lira. Tüm DLCler olan Gold Edition ise 81% ile 7 lira farkla 22 Lira. Bulundurduğu DLCler ne ifade ediyor?
    Bu bir haftasonu indirimi, yaz indirimi daha uzun zamana dağıldığı için bundan daha düşük fiyatları göreceğini sanmıyorum.
  • http://store.steampowered.com/app/72850/The_Elder_Scrolls_V_Skyrim/ Bir şey fark ettim siz de fark ettiniz mi bakalım?

Normalde Skyrim'in ek paketleriyle birlikte bir paketi vardı ve bu kaldırılmış. Skyrim uzun süredir indirim almıyor ama SE paketi uzun süredir indirim alıyor. (en son black friday indirimi almış kış indirimlerinde indirim yok ve BF'de %67 almış hep %75 alan oyun Allah Allah https://steamdb.info/app/72850/ aslında en son 5 şubat 2016'da %75 indirim almış)

Bir şey daha var, birazcık aşağıya inip Bethesda Game Studios veya Bethesda Softworks'e tıkladığınız zaman, Skyrim'in oyunu ve DLC'leri meydana gelmiyor ayrıca arama yaptığınızda bulamıyorsunuz, app id 72850 ezberimde olduğu için birde kütüphanemde olduğu için mağazasına gidebiliyorum onun dışında oyuna ulaşamıyorsunuz bile.

Bu bir hata mıdır -ki sanmıyorum bile- yoksa Bethesda bunu bilerek mi yapıyor -tabii ki öyle aç gözlü bir şirket olduğunu bilmeyen yok- sırf SE satabilsin diye Skyrim'in SE olmayan oyununu göstermemeye çalışıyorlar. Madem bu kadar işkence yapacaksın Bethesda neden komple mağazadan kaldırmıyorsun? -Kaldırmaz tabii ki ne kadar satarsak o kadar kâr diye düşünüyorlardır.

Ona göre aklınızda olsun hâlâ Skyrim almamış olan varsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

http://store.steampowered.com/app/72850/The_Elder_Scrolls_V_Skyrim/ Bir şey fark ettim siz de fark ettiniz mi bakalım?

Normalde Skyrim'in ek paketleriyle birlikte bir paketi vardı ve bu kaldırılmış. Skyrim uzun süredir indirim almıyor ama SE paketi uzun süredir indirim alıyor. (en son black friday indirimi almış kış indirimlerinde indirim yok ve BF'de %67 almış hep %75 alan oyun Allah Allah https://steamdb.info/app/72850/ aslında en son 5 şubat 2016'da %75 indirim almış)

Bir şey daha var, birazcık aşağıya inip Bethesda Game Studios veya Bethesda Softworks'e tıkladığınız zaman, Skyrim'in oyunu ve DLC'leri meydana gelmiyor ayrıca arama yaptığınızda bulamıyorsunuz, app id 72850 ezberimde olduğu için birde kütüphanemde olduğu için mağazasına gidebiliyorum onun dışında oyuna ulaşamıyorsunuz bile.

Bu bir hata mıdır -ki sanmıyorum bile- yoksa Bethesda bunu bilerek mi yapıyor -tabii ki öyle aç gözlü bir şirket olduğunu bilmeyen yok- sırf SE satabilsin diye Skyrim'in SE olmayan oyununu göstermemeye çalışıyorlar. Madem bu kadar işkence yapacaksın Bethesda neden komple mağazadan kaldırmıyorsun? -Kaldırmaz tabii ki ne kadar satarsak o kadar kâr diye düşünüyorlardır.

Ona göre aklınızda olsun hâlâ Skyrim almamış olan varsa...

Usta ben ek paketlerini almayı istiyorum. Uzun zamandır bekliyorum ama indirim yok. Sizce indirime girer mi? Key satan bir sitede 33 tl 3 paket. Ana oyunu steam den almıştım. Acaba ek paketleri başka bir siteden alırsam sıkıntı yaratır mı? Çünkü se versiyonunu almak istemiyorum.

• Steam ile alakası yok ama GoG mount and blade'i ücretsiz olarak veriyor.
    https://www.gog.com/game/mount_blade
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.