Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EceliYakın , Tranquillity , Flowter Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar GTA Collection tahminen kaça kadar düşer? Ona göre harcama yapmayı düşünüyorum.
  • Hangisi almalı bilmiyorum ki. GTA V ve IV 84,50 ye kadar düşmüştü bundle olarak. Ben bu yaz %50 den fazla indirim bekliyorum GTA V için.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Genelde yaz ve kış indirimlerinde düştü fiyatı. Büyük bir ihtimalle yine yaz indirimlerinde düşecektir.
  • Arkadaşlar alan wake i satın aldim sizce nasıl pişman olurmuyum

Senaryoya önem veren birisiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alan wake complete paket alın beyler ama en son (2 yıl önce falan) oynadığımda alan wake orjinal oyunu için türkçe yama çalışıyordu ama american dlc'si olan için çalışmıyordu .
  • MustafaPoo99 M kullanıcısına yanıt
    valla gta v 90 lira etmez. 10 liraya gta 4ü yakalarsanız alın geçin.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    hocam peki aldıktan sonra diyelim aradan iki yıl geçti bilgisayara format attık, steam sunucularından oyunu tekrar indirebilecek miyiz?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Türkce yamayi complete pack sürumüne kurduğumuzda uyum problemi falan oluyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçak oyunu arıyorum. Çok detaylı olmasını istemiyorum, detaylıkla uğraşa uğraşa oyundan baymak istemiyorum. Hangisini önerirsiniz?
    DCS World indirdim fakat çok detaylı motoru başlatıcam diye oyundan soğuyorum resmen :D Önerileriniz bekliyorum. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky41

Uçak oyunu arıyorum. Çok detaylı olmasını istemiyorum, detaylıkla uğraşa uğraşa oyundan baymak istemiyorum. Hangisini önerirsiniz?
    DCS World indirdim fakat çok detaylı motoru başlatıcam diye oyundan soğuyorum resmen :D Önerileriniz bekliyorum. Teşekkür ederim.

Ace Combat'a bir bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    @JaReD22 Hikayesi çok güzeldir hatta kafa yorar boşlukları sizin doldurmanızı ister.

Deus Ex:Mankind Divided alacaktım dlclere indirim gelmemiş gene şark kurnazlığı yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 13 Mayıs 2017; 21:52:54 >
  • Hala Alan Wake oynamamış varsa muhakkak türkçe yamayı kurup oynasın. Günümüz için bile grafikleri özellikle manzaralar mükemmel. Canım sıkıldıkça açar oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceyhan

Türkce yamayi complete pack sürumüne kurduğumuzda uyum problemi falan oluyor mu acaba?

dediğim gibi complete sürüm alan wake+alan wake american nightmare

türkçe yama alan wake 'de çalışıyor ama dlc olan american nightmare'de çalışmıyor.İkisinin de ayrı türkçe yaması var oyunçeviride
  • kafabandi kullanıcısına yanıt
    indirebilirsin tabii ki satılmayacak sadece.
  • Alan wake hangisi alınmalı?
  • Alan Wake Franchise aldım. Alan Wake's American Nightmare ayrı bir oyun gibi ekleniyor haberiniz olsun.
  • Bane93 kullanıcısına yanıt
    Alan Wake's American Nightmare ayrı bir oyun zaten, DLC değil.
  • Alan Wake'i 15 Mayıstan Sonra Oynayabiliyormuyuz? Steamden kaldırılacağı söyleniyorda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim674

Alan Wake'i 15 Mayıstan Sonra Oynayabiliyormuyuz? Steamden kaldırılacağı söyleniyorda.

kütüphanedeki oyunları her türlü oynarsın hiç bi türlü silinmez kütüphaneden.he magazadan silinecek evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ewdewdwe kullanıcısına yanıt
    Cevabınız İçin Teşekkürler

Alan Wake'e Türkçe Yama Kurabiliyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim674 -- 13 Mayıs 2017; 22:29:6 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.