Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yhe_Belmondo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 25 Misafir (4 Mobil) - 22 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Evet 2010 - 2014 aralığı güzeldi. Öncesini pek bilmiyorum ama bu konuyu kuran 2 kişiden bilgi almıştım o zamanlar için de iyi dediler.
  • Alan Wake, Remedy'nin uğruna Max Payne'i harcadığı oyundur. Alan Wake'in üstüne o kadar düştüler ki yapımı yıllar aldı, bir ara rafa kaldırıldığı bile düşünüldü. Bu yoğunlukta Max Payne 3'ün yapımı Rock Star'a kaldı. Remedy bence gerçekten çok özel işler yapan bir firma. Max Payne 3 kötü mü oldu derseniz bence Remedy yapsaydı bambaşka olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 13 Mayıs 2017; 17:53:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

İlk Steam yaz indirimimi hatırlıyorum da aylarca Skyrim beklemiştim. Ulan ne güzeldi o günler. Dishonored, Fallout 3, Fallout New Vegas, CS Complete Edition falan o zamanda almıştım.

Şimdi ise Europa Universalis IV ve bir iki DLC alıp geçmeyi düşünüyorum.

Hocam o bir şey mi, ben Skyrimi ön sipariş vermiştim. Skyrim çıkmadan 4 gün evvel ameliyat oldum. Oyunun çıktığı gün evde yatıyordum, oyunu pre-download etmiştim. Yerimden ağır bir şekilde doğruldum, bilgisayara yöneldim. Bilgisayar çalıştığında enerjimin yarısı tükenmişti. Steam'i açtım, "play" yazıyordu. O halimle göbek atacaktım. Elder Scrolls heyecanı apayrı oluyor

Cidden eskiden indirimler de, oyunların çıkışları da bir ayrı oluyordu.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    6. oyunda da aynı hissi yaşarız umarım. Ameliyatsız bir şekilde ama.
  • ETS 2 DLC'leri alınmalı mı sizce? Pek oynamıyorum. Yazın bir daha indirime girer mi?
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Steam yaz indirimlerinde şuan ki bulunan indirimleri aynen alacağına inanıyorum. Buna ek olarak Vive la France DLC'si bir tık daha iyi bir indirim alabilir.
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Alacağın scandivania olsun muhakkak yanında da going east alabilirsin. Diğerleri görsel eklentiler onları almasan da olur. İlla alacağım dersen high power cargo, cabin accesories ve Canada Flag paketini almanı öneririm. Fransa paketi inan parasına değmez onu es geçiyorum yaz indiriminde aynı veya daha iyi oranda tekrar indirim alır hepsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yaz indiriminde skyrimin ek paketlerine indirim gelir mi? gelmezse uygun bir fiyata nerden alabilirim?
  • Gelcek mi 6 ?
  • Deus Ex: Mankind Divided Steam de şu an 37,25 TL. Bu fiyata alınmalı mı yoksa key satan sitelerde daha ucuza bulunabilir mi?
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    EST sitesindehttp://www.elderscrollsturk.com/konu-bethesda-nin-yeni-projesi-projeleri-%C2%BF.html Bethesda'nın yeni projeleri adı diye bir konu açmıştım 2 oyun var biri bu E3'de duyurulacak sol üstte olan çalışma diğeri de sağ alttaki çalışma ise sadece ufak bir trailer verilebilir.

Sol üstteki TES serisine çok yakın görünüyor 6. oyun olabilir. En azından öyle umut ediyorum. Sağ alttaki ise bambaşka bir oyun olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 13 Mayıs 2017; 19:42:3 >

• Alan Wake indirimi başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Deus Ex: Mankind Divided Steam de şu an 37,25 TL. Bu fiyata alınmalı mı yoksa key satan sitelerde daha ucuza bulunabilir mi?

Çok satmadığın için bu fiyatlara düştü yoksa iyi oyundu Mankind Divided,bence fiyat mükemmel almak istiyorsanız çok iyi fırsat.

Bu da bonus olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

EST sitesindehttp://www.elderscrollsturk.com/konu-bethesda-nin-yeni-projesi-projeleri-%C2%BF.html Bethesda'nın yeni projeleri adı diye bir konu açmıştım 2 oyun var biri bu E3'de duyurulacak sol üstte olan çalışma diğeri de sağ alttaki çalışma ise sadece ufak bir trailer verilebilir.

Sol üstteki TES serisine çok yakın görünüyor 6. oyun olabilir. En azından öyle umut ediyorum. Sağ alttaki ise bambaşka bir oyun olabilir.

Sağ aşağıdaki Rage 2 çıkacak.Bunun yanında ya Evil Within 2 yada Tes VI duyuracaklar. Skyrim oyun çıkmadan tam bir sene önce duyurulmuştu. Şimdi Tes VI duyurup seneye çıkarabilirler

Edit: Görsele bir daha baktımda Tes yerine başka bir şey çıkacak oradan. Hem Tes VI duyurusu ESO: Morrowind satışlarını baltalayacağı için hemen ardından duyurmazlar. Rage 2 yerine de Wolfenstein'ın yeni oyunu olabilir. Onun ismi bile belli zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 13 Mayıs 2017; 20:26:49 >

• Cs go ne zaman indirime girer acaba? Sık sık giriyordu ama bir süredir inmiyor

• Geldi.
  • Müzikleri telif yediği için kaldırılıyormuş.
  • ilas İ kullanıcısına yanıt
    22 haziran
  • MustafaPoo99 M kullanıcısına yanıt
    Hangisini alalım? Franchise hepsini kapsıyor sanırım.
  • Steamdeki flaş indirimler satışları azaltıyordu. En azından benim için öyle oluyordu Nasıl olsa fiyat değişmiyor diye flaş ve 24 saatlik indirimler dışında birşey almıyordum. Beklediğim oyunlardan ekstra İndirime girmeyeyenleri de son güne yığıp alıyordum. Hepsini bir anda alınca çok görünüyordu ve bazı oyınları almıyordum mesela. Ama o flash sale ler çok zevkliydi. Kalkıp, bakıp sonra tekrar yatıyordum

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.