Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , kullanıcı adı giriş , EndOfTheNight Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Mordheim: City of the damned , indirime girmiş. Sıra tabanlı oyun sever kesinlikle almalı mı ? Oyun puanı yüksek değil fakat sizin görüşlerinize önem veriyorum.

Hocam, Warhammer sevmiyorsanız çok bulaşmanızı tavsiye etmem. Sıra tabanlı strateji olayı başarılı ama oyunun kendisi muazzam değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınıza teşekkür ederim. İngilizce olsa Shadowrun serisine saracağım fakat RPG oynayacak ingilizce malesef yok. Sıra tabanlı oyunda fazla yok. Yokluk içinde yokluk.

Ekleme : Oyunu listemden çıkardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 10 Mayıs 2017; 16:31:12 >
  • quote:

Yorumlarınıza teşekkür ederim. İngilizce olsa Shadowrun serisine saracağım fakat RPG oynayacak ingilizce malesef yok. Sıra tabanlı oyunda fazla yok. Yokluk içinde yokluk.

http://store.steampowered.com/app/240760/Wasteland_2_Directors_Cut/

Çok sağlam hikayesi, abuk sabuk dlc vs gibi şeyleri olmaması, 2014 senesinde Pc'ye çıkan en iyi oyunlardan olması ve hepsinden önemlisi Türkçe dil desteğine sahip olmasıyla Wasteland 2'yi -oynamadıysanız- takip listenize ekleyin.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Teknoseyir incelemesini seyretmiştim. Zorluk seviyesi epey yüksek görünüyordu. Tekrar incelemelere bakayım. Classic sürüm mü ? Yoksa , Deluxe sürüm mü ?

• quote:

Yorumlarınıza teşekkür ederim. İngilizce olsa Shadowrun serisine saracağım fakat RPG oynayacak ingilizce malesef yok. Sıra tabanlı oyunda fazla yok. Yokluk içinde yokluk.

RPG ve sıra tabanlı bir oyun arıyorsanız Wasteland 2'ye bakın hem Türkçe dil seçeneği de mevcut.
  • quote:

Teknoseyir incelemesini seyretmiştim. Zorluk seviyesi epey yüksek görünüyordu. Tekrar incelemelere bakayım. Classic sürüm mü ? Yoksa , Deluxe sürüm mü ?

Deluxe'e hiç gerek yok. Classic'i almak için de indirim bekleyebilirsiniz, genelde 20 liraya düşüyor.
  • Wasteland 2'yi istek listeme ekleyeceğim. 20 lira gayet uygun , yaz indirimlerinde alacağım. İkinizede çok teşekkür ederim. Bu zamana kadar çok kahrımı çektiniz. Allah razı olsun.

• Yaz indirimleri geçen sene ne zaman başlamıştı bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Farming simülatör 15, 16 tlye inmiş.Oynayanlar bilgi verebilir mi?

ben almayı düşünüyorum oynamak isterseniz pm at bana
  • Sniper ghost warrior 3 alan, oynayanvar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the fall of max payne

Yaz indirimleri geçen sene ne zaman başlamıştı bilen var mı acaba?

22 haziran 4 temmuz arasiydi yanlis hatirlamiyorsam.bu yilda bunun gibi olacaktir tahminim
  • Madem millet kod dağıtıyor, bize düşen nasıl ölücülük yapılacağı kısmı. Voidu'dan Lord Of Shadow 2 alıyoruz ( keyler global sanırım yazmıyor aksini belirten bir yazı yok normalde yazıyor ) Steamtrades sitesinde have kısmına aldığımız oyunu yazıyoruz. Bu oyun karşılığı 2 cs go key veren kişileri buluyoruz takası yapıyoruz. Bitti mi, hayır. Aldığımız cs go keylerini de ( 1 tanesine karşılık ) 20 kart seti karşılığı takas ediyoruz böylece elimize 40 kart seti kalmış oluyor 16 TL karşılığı. Bu kartları da yaz indiriminde rozet basarak hem level atlıyoruz hem de tahmini 15 TL para kazanmış oluyoruz yaz indirimi kartlarıyla. Bakarsınız gelecek olan kuponlardan birisi güzel bir oyuna ait olur veya arkaplanlardan birisi pahalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 10 Mayıs 2017; 21:3:25 >
  • Valla yüzyılın en ölücü bir yandan da en muazzam muhasebesi. Helal olsun efendim.
  • 1 dolara 26 oyunu aldım.
    idlemasterda 2 saat birlikte rölantide bıraktım.
    sonra 30 dk da 78 kart düşürdüm. 3 kart kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

1 dolara 26 oyunu aldım.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• Rocket league, rainbow six
  • Hala düzgün bir oyun indirime girmemiş.Jack Sparrow olduk iyice.
  • Konuyla alakasız ama bir sorum olacak. Steam'e uygulamasından değil de tarayıcıdan girmeyi seviyorum ama sürekli tekrar giriş yapmamı istiyor. Neredeyse her gün çıkış yapıyor ve tekrar log in oluyorum. Büyük bir sorun değil ama yine de telefondan şifre alıp girmek falan sinir ediyor. Bunun önüne geçmenin bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

1 dolara 26 oyunu aldım.

30 dk da 78 kart nasıl düşürdün, oyunların hepsini 2 saat rölanti ediyor tamam da kartları tek tek düşürüyor diye biliyorum. öyle toplu nasıl düşürüyorsun? hemde o kadar kısa zamanda
  • Beni hatırla seçeneğine tıklarsan bu sorunun önüne geçebilirsin. Yine ilk girişte kod ister, ama daha sonra bir daha bir daha kod istemez.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.