Şimdi Ara

Steam üzerinden Daha UCUZA Oyun Almak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadşlar merhaba. Öncelikle belirteyim anlatacağım şeyin korsanlıkla ve yasa dışılıkla bir ilgisi yok. Tamamen Yasal.

Steam kullanan bilir. Steam bölgelere göre döviz kuru uyguluyor. Mesela bizim ülkemiz Türkiye Avrupada olduğu için Döviz kuru Euro yani € dir.
    Örneğin Call Of Duty: Modern Warfare 2 almak istediğinizde Steam üzerinden. (Ki bir çoğumuz oynu Multiplayer oynadığı için orjinal almak zoruda) Steam daki fiyatı 49.99€ dur.
    Benim anlattığım şekilde oyunu 49.99€ değilde 49.99$ a almış olacağız. Yani Döviz kurundan kazanacağız. :)

Şimdihttp://www.ultrareach.com/ adresindeki U96 programuını indirip açtığınızda size otomatik olarak bir Internet Explorer yada Firefox sayfası açacaktır.
    Şimdi eğer steam hesabınız varsa bu açılan browserdenhttp://store.steampowered.com adresine girin. Göreceksiniz ki para birimi $ olarak değişmiş. Satın alacağınız oyunu seçin. Steam kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. Oyunu kredi kartınız ile satın alın ve olay bitti. Artık pogramı kapatabilirsiniz ve steamı açabilirsiniz. Oyun listenize eklenmiş olacaktır.
    Bu programın amacı sizi explorer üzerinden sanki Amerika'dan internete giriyormuşsunuz gibi göstermesidir.

Yardımcı olabidiysem ne mutlu :)

• Steam Türkiyeye dolar üzerinden satış yapıyor zaten
  • Bende niye € gözüküyor o zaman :)
  • bende de dolar üzerinden görünüyor.
  • Bende bi sorun war o zaman kusura bakmayın.
  • Kötü olmuş ama sadece sana euro üzerinden oyun satması. Steam e mail atsan hallederler sanırım.
  • hesabı yurt dışından açtıysan ip den hesabına direk euro tanımlanıyo. değiştirebildiğini bilmiyodum. yurt dışındaki ardaşaları söylicem senin yöntemi denesinler.
  • Ben hesabı Bulgaristan'dan açmıştım. Orda Euro ile gözüküyor. Ama Türkiye'den girdiğimdede yine Euro gözüküyor. Bende bu yöntemle Dolar olarak alıyorum:)
  • ultra surf e pek güvenmemenizi öneririm!
  • 3. parti program kullandığınızdan Steam hesabınız gittiğinde ne şekilde hak talep etmeyi düşünüyorsunuz?
  • program şifremi nasıl açığa verebilir? Sadece proxy üzerinden ben yine orjinal steam ın sitesine girmiş oluyorum. ayrıca bu program bilinmemiş dandik bir programda değil ki. Ayrıca isteğe bağlı bişey. isteyen yapar isteyen yapmaz. Haa siz aynı oyun 50$ (75 TL) varken 50€ (110 TL) vermek istiyorsanız o ayrı. Ayrıca çokta güvenmiyorsanız oyunu satın aldıktan sonra programı kapatın ve steam şifrenizi değişin. Ben şuana kadar bu programla ilgili hiç bir kaçakçıık veya sahtecilikle ilgili bişey duymadım.
  • Ekşide şöyle bir şey buldum. Ne kadar doğru bilemem.
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=16745301
  • Ben şuana kadar duymadım öyle bişey. Görmedümde. Sistemimdeki antivirus ve phishing korumasıda böyle bir uyarı vermedi. Eğer öyle bişey olsaydı antivirus veritabanına eklenirdi bence.
  • Benim daha önce giden steam accountumun tek hedefi bu program başka bir hedefte yok!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.