Şimdi Ara

Steam Ülke Değiştirip Ucuz Oyun Almak (Rusya)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
10
Cevap
1
Favori
6.534
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam Ülke Değiştirip Ucuz Oyun Almak (Rusya)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    153 Mesaj
    Ya sevgili dostlar. Bende premium sürüm PureVPN var. Sanki Rusya'ya taşınmışım gibi Rosya lokasyon gösterip kendime 3-5 sağlam ucuz oyun alıp yine Rusya lokasyon download yapsam... 3-5 gün hesap Rusya IP kalsa. Ardından tekrar Türkiye IP yapsam..

Steam'e de ticket atsam; taşındım vs diye..

yerler mi :)) Var mı bir yolu bunun? Sonuçta adres değişikliği olabilir yani anlayışla karşılamıyorlar mı bunu? Erasmus öğrenciyim diyelim Polonya'ya gittim. E oradan oyun alıp hesabı orada açacağım sonuçta. Türkiyede aldıklarımı yine orada oynayacağım. Oradan aldıklarımı da Türkiye'de mesela..

Yok mu böyle bir açık?

• Er
    12 Mesaj
    Rusya üzerinden nasıl alacaksın? Ödeme yönteminin de Rusya üzerinden olması gerekiyor, paypal desen zaten kapalı. çeşitli sitelerden rus arkadaş bulup üstüne kendi komisyonunuda koyarak sana gift olarak hediye oyun göndermesini sağlayabilirsin ama tamamen güvene dayalı bi sistem, dikkat et baktığın yerdeki kullanıcının puanının yıldızının falan artık site neyi kullanıyorsa yüksek olmasına dikkat et, fiyat oranlarınada steam db infodan bakabilirsin hangi ülkede hangi oyun en fazla ne kadar düşmüş detaylı gözüküyor.
    |
    |
    ''dünyada her şey için, maddiyat için, maneviyat için, muvaffakiyet için, en hakiki mürşit ilimdir, fendir; ilim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. yalnız, ilim ve fennin yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanında takip eylemek şarttır.''

"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin."

Ya Atatürk aydınlığı ya Ortadoğu bataklığı=Ya istiklal ya ölüm!

''dinler kitlelerin afyonudur.''
  • Teğmen
    112 Mesaj
    Benim pasaportumla açtırdığım Rus banka hesabım var. Eğer isterseniz yardımcı olurum %10 gibi bir komisyonla.
    |
    |
    doktor san para vardır 3 5 kuruş hesabı yapma da oyun al ben işsiz olduğum halde alıyorum indirimler gelince
    |
    |
    Ödeme yönteminin Rusya menşeili olup olmaması önemli değil. İki yıldır Rusya üzerinden Türkiye kartımla alışveriş yapıyorum (adres belirtirken Rusya'dan rastgele bir adres ve telefon giriyorum) hiçbir sorun çıkmadı. Sana tavsiyem ne yaparsan yap VPN işine girme, adamlar fark ediyor.

Gerçi bir ay olmuş soruyu soralı ama aklında olan varsa uyarmış olayım peşinen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepthroattoyouall -- 17 Nisan 2017; 17:49:32 >

Orijinalden alıntı: tyyaman

Ödeme yönteminin Rusya menşeili olup olmaması önemli değil. İki yıldır Rusya üzerinden Türkiye kartımla alışveriş yapıyorum (adres belirtirken Rusya'dan rastgele bir adres ve telefon giriyorum) hiçbir sorun çıkmadı. Sana tavsiyem ne yaparsan yap VPN işine girme, adamlar fark ediyor.

Siz nasıl yapıyorsunuz hocam
    |
    |
    ❖ Gskill SNIPERX 16GB 3000MHZ
    ❖ Kingston 120GB HyperX Fury 3D ❖ Seagate 2TB
    ❖ Logitech G502 ❖ Logitech G103 ❖ Bloody G500
  • Yarbay
    2501 Mesaj
    vpn ile aldıktan sonra vpn'i kapatınca oyun yüklenmemiş gözüküyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: deepthroattoyouall

Bu degisti mi acaba? Uzun zamandir ayni sekilde kullaniyordum ama bu son Sonbahar indirimlerinde oyun almaya calistim, hata verdi. Destege mesaj attigimda "bolgenizle odeme yapmaya calistiginiz kartin bolgesi ayni olmali" seklinde donus aldim.

Bazı oyunlar Rusya'da sadece Rusça dil seçeneği sunduğundan uzun süre önce iptal etmiştim, günceli bilmiyorum maalesef.
    |
    |
    Erchamion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: deepthroattoyouall

Bazı oyunlar Rusya'da sadece Rusça dil seçeneği sunduğundan uzun süre önce iptal etmiştim, günceli bilmiyorum maalesef.
    Ozellikle Ubisoft yapiyor onu evet. Tesekkurler.
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.