Şimdi Ara

Steam sorunu..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha dün akşam oynuyordum ( Hawk.TR) . Okuldan geldiğimde bir sorunla karşılaştım.. '' Steam is having trouble connecting to the steam servers '' Yani online olamıyorum.. Acaba bende mi sorun var yoksa başka arkadaşlarım da aynı sorundan şikayetçiler mi? Hacklenmiş olabilirmiyim ?? Teşekkürler .

• Yok bende bugün bir ara offline açtım sorun vardı büyük ihtimal ama şuanda tekrar kapatıp açtım sorun yok!
  • Biraz önce aynı sorun bendede vardı,Friends bölümü çalışmıyordu.Düzeldi şimdi.
  • O sorun hala var steama giremiyorum
  • yorumlarınız okuduktan sonra denedim girdi. Teşekkür ederim yardımlarınız için..
  • Giremiyorum diye yazmıştım DÜzeltiyorum.Şimdi bende girebiliyorum.Hayırlısıyla bide oyuna girdimmi tamamdır
  • Girebildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazpiyon -- 21 Mayıs 2008; 19:56:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Biraz önce aynı sorun bendede vardı,Friends bölümü çalışmıyordu.Düzeldi şimdi.

bendede friends bölümü çalışmıyor ama oyunlarıma girebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir666333

quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Biraz önce aynı sorun bendede vardı,Friends bölümü çalışmıyordu.Düzeldi şimdi.

bendede friends bölümü çalışmıyor ama oyunlarıma girebiliyorum

steam is having trouble connecting to the steam servers.

Giremiyorum saatlerce denememe rağmen girmiyor.
  • Neden oluyor bu çözümü nedir

ben şöyle düzelttim:
    steam'i tam ekran açın. sol üst köşedeki sekmede online ol var. orayı seç tamamdır.
    yalnız dikkat edin sol üst köşedeki ( ismi kolaydı unuttum, ilk olan) yer flu gözüküyor. yok gibi algılanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamingmaster -- 17 Temmuz 2013; 18:44:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamingmaster

Neden oluyor bu çözümü nedir

ben şöyle düzelttim:
    steam'i tam ekran açın. sol üst köşedeki sekmede online ol var. orayı seç tamamdır.
    yalnız dikkat edin sol üst köşedeki ( ismi kolaydı unuttum, ilk olan) yer flu gözüküyor. yok gibi algılanabilir

Hocam 5 yıllık konumu hortlatmışsınız :)

Öyle bir sorun olduğunda bekleyeceksiniz, çünkü sorun steam'in kendisi ile alakalı. maksimum 6 saat içinde çözüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

quote:

Orijinalden alıntı: gamingmaster

Neden oluyor bu çözümü nedir

ben şöyle düzelttim:

Hocam 5 yıllık konumu hortlatmışsınız :)

Öyle bir sorun olduğunda bekleyeceksiniz, çünkü sorun steam'in kendisi ile alakalı. maksimum 6 saat içinde çözüyorlar

Valla iyi ki hortlamış... Win8'i yeniden yükledikten sonra Steam online olmadığı için FM13 Editoru yukleyemıyodum çok iyi oldu Allah razı olsun =))

• Sorunun çözümü çok kolay! Steamın sol üst köşesinde (steam) diye birşey var.Ona tıklayın çevrimiçi ol seçeneğini tıklayın gelen uyarıya evet deyin oldu
  • 3-4 senelik konuya daha yenimi cevap atıyon :D
  • konuyu hortlatmak gibi olmasın aynı sorun bende de var şuan
  • bi adam bana link atti calistirdim setup i sonra boyle oldu
  • Jhony nin ciragi J kullanıcısına yanıt
    İndirdiğin şeyin sonu .exe ilemi bitiyordu xd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.