Şimdi Ara

Steam Saat Boost! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pizzadust

10tlye 1 aylık vds server bulabilirseniz bana atarmısınız lütfen

Farkettiysen 10 Liraya vds makina bulup yaparsın diye bir cümle kurmadım.Sadece nasıl yapıldığı sorulmuş bende cevap yazdım.Yaptığın iş'i karalama gibi bir amacım yok.Bundan bir iki ay kadar evvel forumda yine benzer bir konu olmuştu,bende 5 dolar'a vds makina varsa bende alıyım demiştim.Lakin işin boyutu farklı.Vds makinaya cs kurulur farklı farklı steam hesaplarını açabiliceğin bir program var adını unuttum çoklu steam açma diye yazarsan çıkar zaten istediğin kadar hesabı boostlayabilirsin.

Saat boost yaptırmak isteyenler için gayet mantıklı ayda 10 tl ye 720 saat.

Bu arada amazon üzerinden 1 yıl bedava makine alabiliyorsun senden 3 dolar gibi bir para alıyor sadece. 10 tl yi biraz geçti sanırım kusura bakma...

Neyse konun baltalanmasın ben sadece üstte soranlara nasıl yapıldığını açıklamak için yazmıştım.Saat boost yaptırmak isteyen arkadaşlara da vds-vps makine vs bilmem ben diyorsanız birde ücretsiz olanını kovalamak istemiyorsanız 10 tl ye 720 saat çok iyi.

• 2600 saatim bar yarardan öok zararını görüyorum 2600 saat oynamışsın hala dmgsin diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel
  • güncel
  • güncel
  • güncel
  • güncel
  • -xenon kullanıcısına yanıt
    900 saatim varken global olmuştum :'(
  • güncel
  • güncel
  • güncel
  • güncel
  • güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

quote:

Orijinalden alıntı: snowZi*

Nasıl boots yapıyorlar birisi bilgi verebilirmi

sanırım steama giriş yapıp steam idle masteri açıyolar seçili oyundada oyuna girmeden otomatik oynama saati geliyor
    ama herkes bu yöntemi mi kullanıyor bilmiyorum

ne yararı var ki bunun
  • güncel
  • Saat boost ne arkadaş daha çok oynanmış olunca ne oluyor, kafayı mı yediniz paranızı mantıklı şeylere verin bari
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.