Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.733
Cevap
39
Favori
221.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soulwarrior

arkadaşlar bu gün bi ton gereksiz oyun eklenmiş steam hesabıma bunları nasıl sildirebilirim

aynı sorun bende de var free to play bir sürü oyun eklendi hesabıma ne yapmam lazım silmek için.
  • Arkadaşlar Bu Kazandığımız Kartları Sat-Takas Falan Çıkıyor Bunun Hakkında Bilgilendirirmisiniz ?
    Nasıl Satacağız ? Kime ? Fiyat ?

Birde Bilgisayara İndirdiğim Oyunları Silmek İstediğimde Steamdan Kaldır Diyor , Kaldır Desem Oyun Gidecek mi , Yoksa PC'den mi Silicenek ?

Teşekkürler Şimdiden.
    Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkMendi

Arkadaşlar Bu Kazandığımız Kartları Sat-Takas Falan Çıkıyor Bunun Hakkında Bilgilendirirmisiniz ?

Birde Bilgisayara İndirdiğim Oyunları Silmek İstediğimde Steamdan Kaldır Diyor , Kaldır Desem Oyun Gidecek mi , Yoksa PC'den mi Silicenek ?

Teşekkürler Şimdiden.
    Takip.

Satabilmek için Steam cüzdanına 5 dolar eklemiş olman gerekiyor diğer sorun ise steamdan hiçbir şekilde oyunu biz kalduramayiz o işlemi yapınca Pcden silersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

quote:

Arkadaşlar Bu Kazandığımız Kartları Sat-Takas Falan Çıkıyor Bunun Hakkında Bilgilendirirmisiniz ?

Teşekkürler Şimdiden.
    Takip.

Satabilmek için Steam cüzdanına 5 dolar eklemiş olman gerekiyor diğer sorun ise steamdan hiçbir şekilde oyunu biz kalduramayiz o işlemi yapınca Pcden silersin

ben steam cüzdanıma hiç para eklemedim. kart alıp satabiliyorum. pazarı kullanabilmen için bir süre var, o süreyi tamamladıktan sonra işlem yapılabiliyor diye hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Erotizm

quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

quote:

Teşekkürler Şimdiden.
    Takip.

ben steam cüzdanıma hiç para eklemedim. kart alıp satabiliyorum. pazarı kullanabilmen için bir süre var, o süreyi tamamladıktan sonra işlem yapılabiliyor diye hatırlıyorum.

illa para eklemene gerek yok Steam magazasindan alisverisde yapmis olman yetiyor.Ben bu sekilde biliyorum

• Az önce paypal aracılığıyla 10.77 dolarlık alışveriş yaptım,başlıkta belirttiğim 2 oyunu aldım fakat ininal kredi kartımdan 24 küsür lira gitmesine rağmen steamde başarısız olarak gözüktü ve paypalda da reddedildi olarak gözüktü.Ben de kalan paramla 10 dolarlık steam wallet fund alıp cs go yu aldım fakat 24 tl gitti sonuçta,ne yapmam lazım ticket attım fakat geri donus yaparlar mı bilmiyorum,24 lirayla suanki indirimleri kaçırmak istemiyorum yardım edin nolur
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlowMotion

Az önce paypal aracılığıyla 10.77 dolarlık alışveriş yaptım,başlıkta belirttiğim 2 oyunu aldım fakat ininal kredi kartımdan 24 küsür lira gitmesine rağmen steamde başarısız olarak gözüktü ve paypalda da reddedildi olarak gözüktü.Ben de kalan paramla 10 dolarlık steam wallet fund alıp cs go yu aldım fakat 24 tl gitti sonuçta,ne yapmam lazım ticket attım fakat geri donus yaparlar mı bilmiyorum,24 lirayla suanki indirimleri kaçırmak istemiyorum yardım edin nolur

Su habip72 arkadasla iletisime gec yasadigin sorunun aynisini yasadi ve buyuk ihtimal cozmus

• 10 Levelim steamda 6-7 tane booster pack düşebilen oyun var. Fakat hiç düşmedi acaba aramızda booster pack düşen var mı ?
  • steam de arkadaşımın bana yolladğı oyunu kabul edemiyorum beyaz sayfa geliyor yazılar var sadece napmam lazım
  • Beyler bu steam kullanıcı adı hangisi oluyor ?
     STEAM Rehberi/Soru-Cevap
  • Arkadaşlar ben steami yeni kullanmaya başladım henüz 5 gün oldu. İndirimleri yakaladıkça steam üzerinden oyunları almaya çalışıyorum. Ancak bazı oyunları mesela gittigidiyor gibi sitelerden ve yüksek referanslı kişilerden key veya gift olarak alıyorum fiyatlar uygun olduğu için. Oyunları böyle key/gift olarak almanın bir zararı var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Beyler bu steam kullanıcı adı hangisi oluyor ?
     STEAM Rehberi/Soru-Cevap

Sağ üstteki Steama girerken kullanacagin kullanıcı adıdır senin dışında kimse göremez onu soldaki ise oyunlarda kullanagin isimdir arkadaş tekliflerini falan bu isimle alabilirsin

Herkesten almamanda fayda var bazıları çalıntı key vs satıyorlar falan ama dediğin şekildeki üyelerden alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reikideiki -- 22 Mart 2014; 16:46:41 >

• reikideiki kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler cevap için.
  • Bir oyunu gift olarak satın alıp daha sonra kendimiz oynayabiliyor muyuz ?

• http://www.hdenter.com/ templa run pc için oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: chelsea61

Bir oyunu gift olarak satın alıp daha sonra kendimiz oynayabiliyor muyuz ?

Evet

• rising storm indirdim. indirme ekranını açtığımda 22 gb indirelecek yazıyordu. indirmeyi başlattığımda ise 11 gb indirdi. şimdi indirdiği dosyaya bakıyorum 22 gb indirmiş. ama 22 gb indirmedi 11 gb indirdi?
  • Arkadaşlar size önemli bir sorum olacak, başka bir forumda uygun fiyata bir steam hesabı buldum ve almayı düşünüyorum. Hesabı satan arkadaş banka havalesi istiyor.
    1- Sattığı hesabın çalıntı olup olmadığını anlayabilir miyim ?
    2- Muhtemelen önce benim bankaya parayı yatırmamı isteyecektir, dolandırılmamak için nasıl bir önlem alabilirim ?
  • Son birkaç gündür profilime veya envanterime giremiyorum. Bazen topluluk sayfasına da giremiyorum. Ama mağazada çok rahat gezebiliyorum. Sizde de böyle mi? DNS'yi değiştirmiştim en son onla alakalı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edward Blackbeard Teach

Arkadaşlar size önemli bir sorum olacak, başka bir forumda uygun fiyata bir steam hesabı buldum ve almayı düşünüyorum. Hesabı satan arkadaş banka havalesi istiyor.
    1- Sattığı hesabın çalıntı olup olmadığını anlayabilir miyim ?
    2- Muhtemelen önce benim bankaya parayı yatırmamı isteyecektir, dolandırılmamak için nasıl bir önlem alabilirim ?

Dolandirilmamak için g ittigidiyor gibi sitelerden faydalan.para direk adamın hesabına geçmek yerine havuz sisteminde kalsın.Ha komisyon istiyor onlar falan derse komisyon unu da karsiyalayacigini belirt zira %10 falan olur herhalde komisyon yani atıyorum 200 lira kaybedeceğine 20 lira kaybet en azından hesab bilgileri verilmediğinde paranı kurtarirsin

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.