Şimdi Ara

Steam Raporlarında Win10 Kullanımı %50 Düşmüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son rapora güre global kullanımda %46'dan %29'a düşmüş. Kullanıcılar Win7'ye geçmiş. En kısa zamanda bunlardan biri de ben olacağım. Son güncelleme ile uygulamalar açılmıyor, ağ bağlantısında sorun var, bilgisayar delicesine yavaş. Yedekleme programı bile açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektrontan -- 7 Kasım 2017; 11:30:17 >

• Bende win 10 a geçmeyi düşünüyordum.
  • millet dx10 diye zırvalaya devam etsin. yıl 2017 hale windows 10 u adam edemediler.
  • Sorun yaşayanlar SON sürümü kullanmayın. Stabil olan 1607 sürümünü veya 1511 sürümünü kullanın.Adamlar zaten son sürümlerin geliştirme aşamasında olduğunu söylüyor, siz bu son güncellemeleri alıp ambiyane tabirle kobay olmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 7 Kasım 2017; 12:6:29 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Almama şansımız var mı?
  • nedense ben win 8 den daha iyi buluyorum 10 u, pcde çok fazla farklı oyun, fps vesaire ile uğraşadığım için olmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Sorun yaşayanlar SON sürümü kullanmayın. Stabil olan 1607 sürümünü veya 1511 sürümünü kullanın.Adamlar zaten son sürümlerin geliştirme aşamasında olduğunu söylüyor, siz bu son güncellemeleri alıp ambiyane tabirle kobay olmayın

Sorunların son sürümle alakası yok. İşletim sistemi modüler hale geldi. Lego gibi yani. Fakat bunun dezavantajı, modüller birbiriyle net olarak haberleşemiyor, iletişim kopukluğu oluyor. O yüzden ilk sürümden beri her yer hata dolu. Kesin olarak haberleşirse bu sefer de windows 7 gibi hantal kalıcak. Özetle tükürdüğünü yalamak istemiyor microsoft.
  • Yemin ediyorum iyi bir alternatif bulsam Windows'un kıçına tekmeyi basıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyvaan

Yemin ediyorum iyi bir alternatif bulsam Windows'un kıçına tekmeyi basıcam.

Windows'un alternatifleri, macOS ya da Linux dağıtımlarıdır. Bir de bulsan bulsan Chrome OS, BSD, Solaris falan bulursun.
    Windows 10'daki düşüsün nedeni PUBG adlı oyunmuş ve bu oyunun Çin'de bir popülerliği olmasıymış:http://www.hurriyet.com.tr/steame-gore-windows-10-kullanimi-hizla-dusuyor-40636264
    Benim tavsiyem; NetMarketShare, StatCounter gibi kaynaklardan kullanım oranlarını takip etmeniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 24 Kasım 2017; 21:22:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.