Şimdi Ara

Steam Payday 2 25 GB olmasına rağmen 57 GB yer kaplıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WaxKitten (1 mesaj) Routinues (1 mesaj) general4242 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Steam Payday 2 25 GB olmasına rağmen 57 GB yer kaplıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    91 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkese selamlar...

Arkadaşlar sorun şu; Steam'den Payday 2 Ultimate Edition oyununu aldım yani full dlc'li versiyonunu.

Aşağıda gördüğünüz gibi C diskimin özelliklerini yani toplam depolama alanımı ve şuanda boşta olan depolama alanını attım.

75 GB boşta depolama alanım var daha.

Şimdi gel gelelim asıl soruna, kütüphaneye gelip Payday 2'nin üstüne tıkladığımda yükle tuşuna basıyorum ve aşağıda gördüğünüz gibi bana gerekli depolama alanının 57 GB olduğunu söylüyor.

Yani 75 GB - 57 GB = 18 GB

Bu demek oluyor ki eğer oyun 57 GB indirme yaparsa C diskimde toplam 17-18 GB arası bir yer kalacak.

Fakat yukarıdaki resimde gördüğünüz ileri tuşuna basıp payday 2'yi kurmaya çalıştığımda dosya yükleme ekranında oyunun 25 GB olduğunu gösteriyor ve nedense C diskimde 17 GB yer kalmış olarak gözüküyor yani sorun şu;Steam oyunu 25 GB olarak indiriyor ama C diskimde 57 GB lık yer kaplıyor ve bana 17-18 GB'lık bir alan kalıyor normalde bana;

75 GB - 25 GB = 50 GB yer kalması lazım.

EDİT: Ne demek istediğimi anlamayan varsa bununda resmini aşağıya bıraktım bi göz atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Routinues -- 8 Temmuz 2019; 0:26:7 >

|
    |

15.6" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran - 8GB (1x8GB) DDR4 2666MHz - 256GB SAMSUNG PM981 M.2 SSD PCIe 3.0

• Yüzbaşı
    713 Mesaj
    Paket 25 GB ama açılınca/kurulunca 57 GB. WinRAR'ın işlevi gibi düşünebilirsiniz. Anormal bir durum yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4991 Mesaj
    Aynen yukardaki üyenin dediği gibi. 25 gb indirme yapacak kurulurken genisleyecek
    Ben de satin aldim bu arada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.