Şimdi Ara

Steam Oyunları %15 İndirimli (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
11
Favori
14.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Oyun Platformu #Steam Key/Gift #Steam
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşla birden fazla kez farklı zamanlarda alışveriş yaptım çok hızlı ve güvenilir, tavsiye ederim.
  • Kendisinden ürün almayı düşünüyordum. Fakat öncesinde merak ettiğim gw2, kinguin ile ilişkiniz var mı sorusuna lakayıt ve iplemeyen tavırlarıyla cevap verdiği için ürün almaktan vazgeçtim.
  • Desper4do kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• prometheus00 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim de keşke o tatsız tavırlarınız olmasaydı da ben alışveriş için size teşekkür edebilseydim.
  • Cevaplama ve işlem 2 dk falan sürdü. utanmasa ışık hızını geçecek :) Gta 5 Premium Online Edition alınmıştır.

Teşekkürler.
  • Call of Duty: Infinite Warfare Digital Legacy Edition satın aldım. yine 1 dakika içinde hallettik. teşekkürler.
  • 4 adet Steam oyunu aldım. Hızlı ve güvenilir bir alışveriş oldu. Teşekkürler
  • Hızlı sorunsuz bir alışveriş daha yaptım. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci alışverişim de ilki gibi hızlıydı teşekkürler.
  • Güvenilir ve hızlıydı , teşekkürler.
  • oldukça hızlı ve profesyonel yaklaşan bir arkadaş. gecikeceğini bildirip sizin için uygun mu demiş. ki ben mesajı görüp cevap atıncaya kadar steamden işimi halletmişti bile :)
  • Güvenilir ve hızlı bir alışveriş oldu, teşekkürler.
  • 6 tane oyun aldım. Hızlı ve güvenilir bir alışverişti. Teşekkür ederim.
  • Assassins Creed Oyssey için fiyat alabilir miyim
  • Borderlands 2 Game of the Year aldım, geceleyin yardımcı oldu sağolsun.
  • Farming Simulator 2019 satın aldım. Hızlı, sorunsuz ve güvenilir bir alış-veriş oldu. Teşekkür ederim.
  • Hızlı teslimat, herhangi bir sıkıntı yaşamadım :) çok teşekürler
  • 1 Adet GTA V Premium Online Edition aldım. 5dk içinde teslim etti, güvenilir ve hızlı alışveriş için teşekkürler.
  • Rise of the tomb raider ve observer oyunlarını aldım anında teslim edildi çok teşekkürler.
  • kamil koç indirimi bilet alımı yaptım, arkadaşa ilgi ve yardımından ötürü teşekkür ediyorum tekrar
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.