Şimdi Ara

Steam Oyunları %30 İndirim ile Satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar Steam hesabım da 200 TL bakiye var istediğiniz oyunları alıp %30 indirim ile satabilirim. Referanslı arkadaşlara önce teslimat sonra ödeme şeklinde yapabilirim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bakınayım bir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm attım hocam.
  • %20-25 fiyatına oyunfor.com adlı siteye cs-go key satarsan bütün paranı hızlı bir şekilde nakite çevirirsin. Hem %5-10 cebine kalır hemde forumdaki diğer satıcıların konularını baltalamamış olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayfearguideyou

%20-25 fiyatına oyunfor.com adlı siteye cs-go key satarsan bütün paranı hızlı bir şekilde nakite çevirirsin. Hem %5-10 cebine kalır hemde forumdaki diğer satıcıların konularını baltalamamış olursun.

Kendisinden sepet tutarı 183 TL karsılıgında 129 TL ödeme yaparak

Dark souls 3 Season Pass
    Cities Skyline: Tüm DLC ler
    Road To Canada
    Besiege

Toplamda 12 adet ürün aldım. Fakat steam gece 1 gibi ödemede problem olduğu karttan çekilemediği ile ilgili uyarı verdi ve tüm ürünleri geri aldı. Kütüphaneden kaldırdı. Kendisine durumu belirttim. Ulaşmak zor kendisine. Telefonu kapalı sürekli. (iş dolayısı ile uçak modundaymış). Serhan Bey bana 150 TL lik wallet teklif etti ben de fazlasında gözüm olmadığını yatırdıgım tutar olan 129 TL yi, paramı geri istedim. (saat 14 suları idi bunu yazarken) Saat 17:00 de yatıracağını söyledi. Bende 129 lira için kötü düşünmek istemediğimi ilettim. Bekliyorum hala... Umarım dediği gibi parayı yatırır. Bu sorunda çözülmüş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archamanel -- 30 Haziran 2017; 18:50:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Archamanel

quote:

%20-25 fiyatına oyunfor.com adlı siteye cs-go key satarsan bütün paranı hızlı bir şekilde nakite çevirirsin. Hem %5-10 cebine kalır hemde forumdaki diğer satıcıların konularını baltalamamış olursun.

Dark souls 3 Season Pass
    Road To Canada
    Besiege

Toplamda 12 adet ürün aldım. Fakat steam gece 1 gibi ödemede problem olduğu karttan çekilemediği ile ilgili uyarı verdi ve tüm ürünleri geri aldı. Kütüphaneden kaldırdı. Kendisine durumu belirttim. Ulaşmak zor kendisine. Telefonu kapalı sürekli. (iş dolayısı ile uçak modundaymış). Serhan Bey bana 150 TL lik wallet teklif etti ben de fazlasında gözüm olmadığını yatırdıgım tutar olan 129 TL yi, paramı geri istedim. (saat 14 suları idi bunu yazarken) Saat 17:00 de yatıracağını söyledi. Bende 129 lira için kötü düşünmek istemediğimi ilettim. Bekliyorum hala... Umarım dediği gibi parayı yatırır. Bu sorunda çözülmüş olur.

Umarım herhangi bir dolandırılmaya maruz kalmazsınız. Yukarıdaki açıklamama birşey gereğinden fazla güzelse gerçek değildir ekleyecektim ama polemik olmaması için yazmamıştım. Bakın burada alışveriş yapıyoruz utanılacak sıkılacak birşey yok, satıcıdan alışverişin sağlığı adına bir çok bilgiyi talep edin. Ev / Cep telefonu bilgilerini, paranın steam hesaptaki görüntüsünü skype üzerinden canlı olarak yayınlamasını isteyin. Belirli birseviyede kimlik bilgilerini isteyin ama bu bilgileri ondan isterken sizde kendi bilgilerinizi kendisine verin aksi takdirde alışveriş olmadığında bu adam benim bilgilerimi neden aldı sorunsalı oluşacaktır. Birde aç balık oltaya kolay takılır %30 indirim görünce koşmayın unutmayın ki insanlar bu steam kodlarını parayla alıyor %20'den fazla indirim'de satışa ciddi şüpheyle bakın. Kişinin bakiyeyi nereden tedarik ettiğini sorun steam hesabının seviyesine bakın kişinin sosyal hesaplarını talep edin. En önemlisi kişi elden alışverişi kabul ediyor mu ? Ediyorsa'da kendisiyle alıcakmış gibi yapın bakalım son ana kadar bir bahane yaratacak mı! Bütün herşey sizin istediğiniz gibi gelişirse o zaman takası yaparsınız. Unutmayın ki Türkiye zor günlerden geçiyor, hırsızlığın övünülecek birşey gibi gösterilmesi. Faillerin yetersiz cezalarla salıverilmesi, örnek teşkil edecek kişilerin hırsızlıkta başı çekmeleri, dandik bir interaktif oyunun'da hırsızlığıda meşru kılar hale getiriyor. Konuyu uzattıysam özür dilerim, umarım alışveriş yaptığınız satıcı dürüsttür ve paranızı iade eder.

Saygılar...

• quote:

quote:

quote:

Dark souls 3 Season Pass
    Road To Canada
    Besiege

Umarım herhangi bir dolandırılmaya maruz kalmazsınız. Yukarıdaki açıklamama birşey gereğinden fazla güzelse gerçek değildir ekleyecektim ama polemik olmaması için yazmamıştım. Bakın burada alışveriş yapıyoruz utanılacak sıkılacak birşey yok, satıcıdan alışverişin sağlığı adına bir çok bilgiyi talep edin. Ev / Cep telefonu bilgilerini, paranın steam hesaptaki görüntüsünü skype üzerinden canlı olarak yayınlamasını isteyin. Belirli birseviyede kimlik bilgilerini isteyin ama bu bilgileri ondan isterken sizde kendi bilgilerinizi kendisine verin aksi takdirde alışveriş olmadığında bu adam benim bilgilerimi neden aldı sorunsalı oluşacaktır. Birde aç balık oltaya kolay takılır %30 indirim görünce koşmayın unutmayın ki insanlar bu steam kodlarını parayla alıyor %20'den fazla indirim'de satışa ciddi şüpheyle bakın. Kişinin bakiyeyi nereden tedarik ettiğini sorun steam hesabının seviyesine bakın kişinin sosyal hesaplarını talep edin. En önemlisi kişi elden alışverişi kabul ediyor mu ? Ediyorsa'da kendisiyle alıcakmış gibi yapın bakalım son ana kadar bir bahane yaratacak mı! Bütün herşey sizin istediğiniz gibi gelişirse o zaman takası yaparsınız. Unutmayın ki Türkiye zor günlerden geçiyor, hırsızlığın övünülecek birşey gibi gösterilmesi. Faillerin yetersiz cezalarla salıverilmesi, örnek teşkil edecek kişilerin hırsızlıkta başı çekmeleri, dandik bir interaktif oyunun'da hırsızlığıda meşru kılar hale getiriyor. Konuyu uzattıysam özür dilerim, umarım alışveriş yaptığınız satıcı dürüsttür ve paranızı iade eder.

Saygılar...

Merhaba, dolandırılma olduğuna inanmak istemiyorum. 129 TL komik bir rakam bunun için. Velhasıl bizim durumumuzda satıcı oyunları verdi. Ki kendisi benim alınık ilanıma istinaden yazdı. Referansı olmadığı için önce oyunları talep ettim. Oyunları verdikten sonra haliyle bana ödeme yapmak düştü. Daha sonradan karttan ödeme alınamayacağını veya charge back atılacağını tahmin etmek şüphesiz ki imkansızdır. Hediyelerin geri çekilebileceğini de ben bilmiyordum. Konuşmalar, telefon, iban, yazışmalar vs. her şeyin ekran görüntüsü var. Ben de bu işi yaptım. Referanslarıma bakarsanız görürsünüz. O zamanlar %25-35 arasında idi oranlar. Ben hep %25-30 arasına verdim. 1600 TL ye yakın para erittim orada ama bir tane olumsuzluk yaşamadım. Yeri geldi durumu olmayanlara ücretsiz, yarı fiyatına oyun verdim. 129 TL'yi dışarda kaybetsem üzülmem bu kadar sonuçta kaybettim dersiniz fakat yine de kötü düşünmek istemiyorum.. Ha yatıracak olan insan bu saate kadar yatırır, bir şekilde ulaşırdı veya telefona çıkardı diye düşünüyorum. Satarken baya ilgiliydi.. Fakat iyi niyetten beklemekteyim. Kendisinden cevap beklemek durumundayım. Foruma 2009 yılında üye olmuş. Yapmaz heralde diye düşünmekteyim.

• Archamanel kullanıcısına yanıt
    Bakın bir kaç güne paranızı geri almazsanız yaşadığınız ilin cumhuriyet savcılığına gidin savcıya anlatın durumu dilekçenizi savcının yanındaki katibi yazar. Kişinin bilgileri mevcuttur sizde elinde sonunda ulaşırsınız. Olay 100-200 lira değil, eğer paranızı geri almazsanız, bu arkadaş başka türlü insanları soymaya devam edecek, nasıl olsa birşey olmuyor yoluma devam edeyim politikasıyla. Siz hakkınızı arayarak diğer müşterilerinde hakkını korumuş olacaksınız. Bu arada adli işlemler o kadar kolay ki 2013 yılında tc kimlik numaramı verdim bir siteye ama usulsuz şekilde talep ettiklerini anladım. Kullanım amacı belli olmadığından savcılığa bildirdim bir çetenin internet üzerinden veri toplayan kolu çıktı. Uzun lafın kısası, haklıysanız hakkınızı arayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayfearguideyou -- 30 Haziran 2017; 21:32:8 >
  • quote:

Bakın bir kaç güne paranızı geri almazsanız yaşadığınız ilin cumhuriyet savcılığına gidin savcıya anlatın durumu dilekçenizi savcının yanındaki katibi yazar. Kişinin bilgileri mevcuttur sizde elinde sonunda ulaşırsınız. Olay 100-200 lira değil, eğer paranızı geri almazsanız, bu arkadaş başka türlü insanları soymaya devam edecek, nasıl olsa birşey olmuyor yoluma devam edeyim politikasıyla. Siz hakkınızı arayarak diğer müşterilerinde hakkını korumuş olacaksınız. Bu arada adli işlemler o kadar kolay ki 2013 yılında tc kimlik numaramı verdim bir siteye ama usulsuz şekilde talep ettiklerini anladım. Kullanım amacı belli olmadığından savcılığa bildirdim bir çetenin internet üzerinden veri toplayan kolu çıktı. Uzun lafın kısası, haklıysanız hakkınızı arayın.

Olay tabi ki 100 - 200 TL meselesi değil. Lakin olası bir dolandırılma durumunda tabi ki savcılığa gideceğim. Babam mimar ve saygın bir iş adamıdır. Annem de hem doktor hem avukattır. Türkiye'nin 7 büyük kentinde ofisimiz var. Her yerde tanıdıklarımız var her koldan. Çok çabuk bir şekilde çözülecektir fakat 129 lira için satıcı açısından bu toplara girmeye değer mi? Bu tür ucuz cambazlıklar yapmaya? Ben hakkımı kimseye yedirmem. Kendisi madd_maxx82 adlı kişiyede satış yapıp benim yaşadığım durumu yaşamış. Sanırım dolandırılma var ortada.

• quote:

quote:

Olay tabi ki 100 - 200 TL meselesi değil. Lakin olası bir dolandırılma durumunda tabi ki savcılığa gideceğim. Babam mimar ve saygın bir iş adamıdır. Annem de hem doktor hem avukattır. Türkiye'nin 7 büyük kentinde ofisimiz var. Her yerde tanıdıklarımız var her koldan. Çok çabuk bir şekilde çözülecektir fakat 129 lira için satıcı açısından bu toplara girmeye değer mi? Bu tür ucuz cambazlıklar yapmaya? Ben hakkımı kimseye yedirmem. Kendisi madd_maxx82 adlı kişiyede satış yapıp benim yaşadığım durumu yaşamış. Sanırım dolandırılma var ortada.

Bakın yukarıda'da açıkladım Türkiye'nin durumu bir garip ilerliyor. Maalesef 10 lira için bile yaparlar adam pislik olduktan sonra yapmaması için sebep yok. O primat zekasıyla kendisini eşsiz olduğunu düşünüyor, hadi ona aslında bir maymundan farkı olmadığını hatırlatalım (Para cezalarını ödemeye başlasın aklı başına gelir ''Little Monkey''). Bu arada cevaplarınıza yanıt veremeyebilirim, donanım haberde saçma bir arıza var. Buraya yada başka bir konuya yazı yazdığımda, kendi konummuş gibi algılayıp esas konumu güncellememe izin vermiyor 30 saattir 22.59dk düşüyorum. :D

• Konuyu ilk gördüğüm günden beri favorilere ekleyip merakla takibe almıştım ve şüphelenmiştim, sanırım şüphelerimde kısmen haklı çıktım gibi. Ben de uzun süredir neden eskisi gibi %25-30 indirim yapan yok hep %10-15 civarı indirim yapan var, diye kendi kendime sorup duruyordum meğersem bu işi yapanlar genel olarak iskontoları düştüğü için böyle satıyorlar sanırım. Bu yüzden ilk başta ben de %30'u görünce hemen atlayacaktım ama vazgeçtim, biraz izleyeyim dedim iyi ki de vazgeçmişim.

Umarım paranızı geri alırsınız hocam.

Bir de konuyla alakası yok ama bir şey soracağım bu indirimli steam wallet veya oyun satanlar bu işe nasıl giriyor nereden ve nasıl tedarik ediyorlar bu wallet'ları yani son zamanlarda her önüne gelenin bu işi yaptığını gördüğüm için soruyorum, ben yarın bu işe başlayacak olsam nasıl bir yol izlemeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozzy45 -- 30 Haziran 2017; 21:59:56 >
  • gün itibariyle bende arkadaştan 300 tl lik oyunu 210 tl ye aldım, 30-40 dakika önce oyunlar kütüphaneden kaldırıldı, kendisine yazdım cevap bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

Konuyu ilk gördüğüm günden beri favorilere ekleyip merakla takibe almıştım ve şüphelenmiştim, sanırım şüphelerimde kısmen haklı çıktım gibi. Ben de uzun süredir neden eskisi gibi %25-30 indirim yapan yok hep %10-15 civarı indirim yapan var, diye kendi kendime sorup duruyordum meğersem bu işi yapanlar genel olarak iskontoları düştüğü için böyle satıyorlar sanırım. Bu yüzden ilk başta ben de %30'u görünce hemen atlayacaktım ama vazgeçtim, biraz izleyeyim dedim iyi ki de vazgeçmişim.

Umarım paranızı geri alırsınız hocam.

Bir de konuyla alakası yok ama bir şey soracağım bu indirimli steam wallet veya oyun satanlar bu işe nasıl giriyor nereden ve nasıl tedarik ediyorlar bu wallet'ları yani son zamanlarda her önüne gelenin bu işi yaptığını gördüğüm için soruyorum, ben yarın bu işe başlayacak olsam nasıl bir yol izlemeliyim?

Şöyle açıklayım ben kendi steam cüzdan paralarımı yurt dışına hizmet satarken elde ediyorum. Yabancı dilde makale yazımı, bitcoin takası oyun parası takaslarında, ödemeleri mecbur kalırsam steam üzerinden alıyorum misal steam 1000 lira ödeme aldım bunu %15 zararına satıp 850 tl nakite donüştürmeyi hedefliyorum. Ama bu işin bu kadar zor olduğunu gördükten sonra, aracı paypal tutacağım kişi misal uk'den aracımın paypalına atacak parayı aracım'da %10-15 kesintiyle bana webmoney olarak ödeyecek bende parayı %1 kesintiyle bankama havale edeceğim. Yada ! Aliexpress alışveriş çılgınlığına girerim. :D

• Umarım kazasız belasız çözülür. Ben de kendisine numara vermiştim geri dönmedi. Ne oldu diye sorayım demeye gelmiştim ki konuyu gördüm. Bu da yeni çıktı herhalde, sahte bir işlemle falan steami mi kandırıyorlar kısa süreliğine acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Umarım kazasız belasız çözülür. Ben de kendisine numara vermiştim geri dönmedi. Ne oldu diye sorayım demeye gelmiştim ki konuyu gördüm. Bu da yeni çıktı herhalde, sahte bir işlemle falan steami mi kandırıyorlar kısa süreliğine acaba?

Klasik çalıntı kredi kartı vakasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

quote:

Umarım kazasız belasız çözülür. Ben de kendisine numara vermiştim geri dönmedi. Ne oldu diye sorayım demeye gelmiştim ki konuyu gördüm. Bu da yeni çıktı herhalde, sahte bir işlemle falan steami mi kandırıyorlar kısa süreliğine acaba?

Klasik çalıntı kredi kartı vakasıdır.

Çalıntı kart olsa bankanın bu kadar hızlı tepki vereceğini sanmıyorum hocam.
  • Ben de arkadaştan 157 liralık oyun aldım 110 lira karşılığında. 122 liralık oyunları dün gönderdi ben de hesabına anlaştığımız miktarı yatırdım. Geriye kalan oyunları da ertesi gün göndereceğini söyledi kabul ettim. Oyunları da ilk atınca şüphelenmedim. Geri kalan oyunlar için mesaj attığımda kendisine ulaşamadım. Daha sonra da önceden attığı oyunların kütüphanemden silindiğini farkettim. Gün boyu ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım. Nasıl çözülür bu iş bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steve Jobs -- 1 Temmuz 2017; 1:40:59 >
  • quote:

Hocam Charge Back denilen olayı yapıyorlar. Ya kendisi steam üstünden hediyeleri geri çekiyor. Yada kartı bankadan itirazla bloke ettiriyor. Kredi kartında işlemler bir süre provizyonda kalır güvenlik sebebi ile. Direk hesaba yansımaz. Blok koydurunca steam çekemiyor.
  • quote:

quote:

Hocam Charge Back denilen olayı yapıyorlar. Ya kendisi steam üstünden hediyeleri geri çekiyor. Yada kartı bankadan itirazla bloke ettiriyor. Kredi kartında işlemler bir süre provizyonda kalır güvenlik sebebi ile. Direk hesaba yansımaz. Blok koydurunca steam çekemiyor.

Anladım hocam, para bizden anında tahsil edilince bankanın da aynı şekilde parayı ilgiliye hemen gönderdiğini zannediyordum. Dediğiniz gibi mantıklı oluyor.

• Şahsı savcılığa bugün verdim. Artık kendisi uğraşsın. @cemilture @Frozzy45 @mayfearguideyou @JacquesC @Steve Jobs @madd_maxx82
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.