Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (721. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: saykohakan , cumaovali
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.673
Cevap
2.082
Favori
2.373.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s-adebisi

TES25TH-MORROWIND Kod bu değil mi? "Geçersiz kod. Kodu, tire işaretleri de dahil, tam olarak gir." hatası veriyor launcher üzerinden.
    Almışsın zaten. Benim dediğim yerden oyunu indirebilirsin. Bana da öyle oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Launcher'dan çıkış yapıp tekrar girince "Yükle" butonu çıktı. Bethesda'dan çöp alınmaz. Daha ücretsiz verdikleri oyunu alma deneyimimden bile bu anlaşılıyor.
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Evet kod o. Launcherdan redeem yerine kopyala yapıştır yaparak alacaksın. Launcherın köşede redeem kod kısmından yapıcaksın. Ben öyle aldım öbür türlü hicbir şekilde olmuyo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Launcher'dan çıkış yapıp tekrar girince "Yükle" butonu çıktı. Bethesda'dan çöp alınmaz. Daha ücretsiz verdikleri oyunu alma deneyimimden bile bu anlaşılıyor.
    Öyle basit şeylere takılmayın. İndirin oynayın, ne olacak ki?
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Ne sitesinden giriş yapılıyor ne de ücretsiz verdiği kod çalışıyor gözüküyor. İndirmeyi denemedim orda da sorun çıkmaz heralde. Bunlar basit şeyler mi? Bethesda komple sorunlu bir firma.
  • ben indirmeyi başaramadım. morrowind doğrulama başarısız bağlantınızı kontrol edin diyor. çözümü bulan var mı? indirip oynayabilen var mı?
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    ben bethesda launcherı kurdum. kodu girdim. kod başarılı dedi ama ana menüde ne oyun var ne bişey. hiçbişey çıkmadı. sitesine giriyorum yok. kütüphane diye bişey de yok. sonra oyuna baktım 2002 yapımı. dedim boşver.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Kütüphane sol köşede iki ok var ona tıklıyorsun orada açılan game menüsünden kütüphaneyi seçerek ulaşıyorsun. Ayrıca oyunun bir sürü modu var. Modlayarak oblivion motoruyla da oynayabiliyorsun oyunu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enoelroc kullanıcısına yanıt
    garip bi arayüz yapmışlar. neye tıklasam internete yönlendiriyor. akşam bakarım artık. sağolasın
  • Morrowind'i kurmakta veya tara-düzelt kısmında sorun yaşıyorsanız, Launcher'ın dilini ingilizce yapın. Benim sorun böyle düzeldi, şu an kuruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Materia01

Morrowind'i kurmakta veya tara-düzelt kısmında sorun yaşıyorsanız, Launcher'ın dilini ingilizce yapın. Benim sorun böyle düzeldi, şu an kuruyorum.
    sağol. dili ingilizce yapınca indirme yapabiliyorum. yalnız bu bethesda arayüzü ve kütüphane sistemi sorunlu gibi. umarım ilerde düzeltirler.
  • The Last Door - Collector's Edition
    EM5LH-CIFLH-?HMZI (?=8)

The Detail Season One
    X7NQK-E?HBD-L8WDE (?=4)
  • Materia01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ilk oyunu aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woxikode

-> Breach
    https://gleam.io/NUz2V/breach-giveaway
    https://store.steampowered.com/app/421650/

+1, kart yok.
    Iptal olmus galiba

• Almayan varsa

Breach
    V4Y2R-VGFXA-P3X2I
    GTDDJ-DY4PP-Z7PZB
  • ronaldinho1434 R kullanıcısına yanıt
    Aldım bir tanesini çok teşekkürler.

• ronaldinho1434 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • YP7BQ-N24KQ-GVR9X

• quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinho1434

YP7BQ-N24KQ-GVR9X

gitmis
  • 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.