Şimdi Ara

Steam Link | 2 Yıl Garantili | SATILDI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Steam Link | 2 Yıl Garantili | SATILDI !
    Ürün satıldı.

Alıcı kişiye bugün kargo ile gönderildi.
    Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 23 Ağustos 2017 Satıldığı Şehir : Manisa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Git nereye şikayet ediyorsan et, Boşuna çeneni yorma ..... anlayacağın dil bursa sen anladın ;)

• incelenmesi için gerekli yerlere şikayet edildi..
  • Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Ne kadar boş boğaz varsa bu forum sitesinde sanırım. Hayırdır evladım seni dolandırdımmı dolandırmayamı çalıştım? Neyi nediye nereye şikayet ediyorsun? Ayrıca git nereye şikayet ediyorsan et benim anlım açık allaha şükür. Ne kadar komik insanlarsınız ya :) Durduk yere milleti dolandırıcı diye damgalayıp atmak kolay tabi yanına 2 tanede şakşakçı ohh mis :)

• quote:

Orijinalden alıntı: delidolu1adam

Ne kadar boş boğaz varsa bu forum sitesinde sanırım. Hayırdır evladım seni dolandırdımmı dolandırmayamı çalıştım? Neyi nediye nereye şikayet ediyorsun? Ayrıca git nereye şikayet ediyorsan et benim anlım açık allaha şükür. Ne kadar komik insanlarsınız ya :) Durduk yere milleti dolandırıcı diye damgalayıp atmak kolay tabi yanına 2 tanede şakşakçı ohh mis :)

Evladım derken? 30 yaşındayım, çok şükür hiç şakşakçılık da yapmadım. Üsluplara dikkat edelim. Ben size dolandırıcı demedim, gözleriniz ile okuyup, algılarsanız incelenmesi için şikayette bulundum dedim. Forumda dolandırıcı kaynıyor, siz dolandırıcı olmasanız bile bırakın incelensin. Bende dolandırılmaya çalışıldım kaç kere, şüpheli tüm ilanları araştırırım. (başkalarının canı yanmasın diye). Durumun incelenmesi neden bu kadar canınızı sıktı? evladım mevladım diye hitap şekliniz değişti. Alnınız açıksa bırakın incelesinler stres yapıp şakşakçı demeye gerek yok insanlara.

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Kim inceliyorsa incelesin benim anlımda açık çok şükür, forumda dolandırıcı doluysa bu benimde dolandırıcı olduğum anlamına gelmez. Durumun incelenmesi canımı sıkmıyor sadece hiç tanımadığım birinin kalkıpta ilanımdan şüphelenip incelenmesi için şikayet etmesi tuafıma gitti. Ayrıca konumu baltalayan şahıs önce özel mesajla alıcı oluyor sonra işine gelmeyince saçma sapan yorumlar yapıyor onun ardından sizinde yorum yazmanız sanki onu destekleyip insanları durduk yere dolandırıcı sıfatınıza koyma çabası içersindeniz diye his uyandırıyor insanda ister istemez. O şahıs yine yorum yapmış gizli olduğu için görmüyorum engelledim kendisini çünkü adam gibi cümle kurup tartışmasını bile beceremiyor. Ürün zaten satıldı elimdede garanti ve faturasının fotokopileri var yetkililer isterlerse onlara özelden büyük bir memnuniyetle gönderirim. :)

• Konu sahibi csgo bölümüne hakim olduğumu bildiği için 14 temmuzda steam bölümüne dolandırıcı olduğumu falan yazmıştı.

Asıl dolandırıcı kendisidir diye boşuna dememişiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Konu sahibi csgo bölümüne hakim olduğumu bildiği için 14 temmuzda steam bölümüne dolandırıcı olduğumu falan yazmıştı.

Asıl dolandırıcı kendisidir diye boşuna dememişiz.

bi insan cahil olabilir ama öğrenmeyede açık olması lazım. ama bazılar ya cahil ya da dolandırıcı

İkinci seçenek konu sahibi için geçerli olabilir.

Şimdi ispatla falan diyecek konu açık ve net ispattır.

Benim 75+ referansımı bile bile bana dolandırıcı falan dediğinde ispatları da sen göster derler adama.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.